Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. a myślisz że po kim on ma tą nogę jaką ma :gwizdanie: hyhy to niech birze- vario wpadnie na spota i se polatamy
  2. właśnie o tym mówiłem nie dosłyszałem
  3. vario a mama ciężką noge ma ??
  4. na lans tak ale jak masz 2 pod garażem które zarabia na to pierwsze :gwizdanie:
  5. też sie czaiłem na s4 b5 wygrał jednak rozsą dek i kupiłem 8 lat młodsze auto.
  6. średnio na jeżą - spadam do wyra. dastwidanja
  7. ja tu patrze co jakiś czas czy coś sięn dzieje
  8. turbina padła - trzeba rezać łożyska...
  9. e tam - nie takie g..no się jadło i a żyje nadal
  10. najlepsza to jest polska pieczona z tej fabryki co sie teraz niedawno spaliła, czerniejewska i polska pieczona z Czerniejewa, jałowcowa, salami boomerang, itp. itd. wiem co mówie - miałem sklep mięsno spożywczy przez parę lat. Ive przywieź kiełbase, nikuś załatwi alkochol i będziem sie bawić pany
  11. a kiedy planujecie następny bo ja 20 zjeżdzam a potem
  12. może gdzieś wyżej tam przy sztokcholmie jest, u nas jeszcze nie spadło poniżej +10
  13. pogoda sie zepsuła, w robocie trzeba siedzieć - jednym słowem do d.u.p.y.
  14. zdrastwujcie [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 11:00_________________________________________________god morgon
  15. golfa kupiłeś ? zdrajca to że golf to nic, ale jaki golf... [br]Dopisany: 10 Październik 2009, 10:40_________________________________________________spadam popracować. do wieczora poka foty
  16. golfa kupiłeś ? zdrajca
  17. wątpie hyhy ja też
  18. dobry ! co tam piękni kawalerowie i przemiłe damy, weekendzik sie zaczął a ja tu w robocie sie marnuje
  19. a co znowu mam urodziny!! to dawaj te połówke :brawo: [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 21:43_________________________________________________kto mi namieszał w podpisie ?? przyznać się dziady !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.