Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry - jak tam pany i panie w polsce święta mijają ?? :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madas zaczyna gadać jak prawdziwy poeta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujta panocki [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 21:48_________________________________________________ale stron nawaliłyśta 3333 już ?? :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto to ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to czemu jeździsz audi a nie daewoo? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 16:21_________________________________________________ to Ci pa kurde o tym samym pomyślałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 16:30_________________________________________________ bajo - szerokości życzę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mówiłem że ma tylko że jej tego dela poleciłem-ostatecznie kupiła TOshibe A500 bez torby za torbę robi narazie reklamówka z media markt- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak po cichu sie wita chyba że tak -chociaż ci powiem że ja też dużo torby nie używam - tylko do przejazdów do szwecji a itak zdania nie zmienie że są gówniane - następną jak będe kupował to wezmę za 50-70pln i zobaczę ile wytrzyma czasu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podrzuć linka najpierw czy ładna... ja kupilem na allegro za 20zl zwykla torbe bo w media sa po 50-100zl http://allegro.pl/item736322709_hit_cenowy_solidna_2kom_torba_na_laptopa_15_4.html mam 15,4" ale jest jeszcze troche luzu wiec 15,6" tez sie zmiesci... jak chcesz to moge Ci dac przymierzyc mam tą samą - Nie polecam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol weź zainwestuj w dobrą - ja kupiłem rok temu za 35zł i już się drze - niedługo będzie trzeba kupować drugą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam słychać piękni kawalerowie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry !- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie dzięki wielkie za spota i rywalizacje na torze :notworthy: niema za co Wentylek - polecamy się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co by ci bardziej odpowiadało ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wy tam przynajmniej blisko macie, a już nie wspomnę ile turek wydaje żeby dojechać[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 23:18_________________________________________________nara chłopy, 3-majta sie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też nie mam ale raz na jakiś czas można- teraz se pomyśl że ja żeby dojechać na spot to potrzebuje łacznie ok 100pln - w przyszłym tyg. wyjeżdzam do roboty więc ostatnia rozrywka w te wakacje będzie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok przepraszam już się poprawiam i żeby mi to było ostatni raz ! Nikuś w niedziele startujesz z nami ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry a mnie też tam dopisać pany do listy - już zapomnieli czy jak ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie zjarzyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
We wrześni teraz się skończyło też- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
POLECIŁEM TEGO DELL-A studio 1555 kumpeli z prockiem T6500 chyba, grafa ATI 512mb dalej nie wiem-w komputroniku za 2,5k- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no troche tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zboczuch :bicz3: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 23:02_________________________________________________co tam pany słychać - jak minął 1 dzień w szkole ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja ide spać bo jutro pobudka o 3:30 bajo - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00