Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wałek jakiś czy co ? :mysli: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:16_________________________________________________ide aasiu miłego popołudnia chopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej jakoś mi się w oczach pier... bo widziałem twojego posta a później nie i usunąłem swój a tu patrz :naughty: :naughty: :decayed: ej mi też - odpisałem później a forum mi pokazał że musashi napisał nowego posta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nooo będe wpadał częściej coś czuje a tymczasem, borem, lasem, sajonara, spać się chce, ide, nara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide spać -narta panie ktokolwiek tu zajrzy 3-majta sie do tumoroł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo z lewej strony stolika masz TV a z prawej PC zgadza się .... patrz jak pamięta zawsze zapamiętuje co kto ma w domu - przydaje sie potem jak chce coś wynieść w nocy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo z lewej strony stolika masz TV a z prawej PC
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a my w poznaniu jak gości przychodzą to od razu woda na stół ! i ja ten z lewej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Własnie chyba że ma w dwóch różnych pokojach kompa i TV
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:46_________________________________________________fantastic widzę ty jak stonka po forum :polew: uważaj bo ci nadgryzionego kartofla podrzuce w gości przyjechałem do was [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________ powić pana - jak leci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam słychać chopaki :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobry wieczór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co ? skończyło sie - tera będe musiał na dół do lodówki zapitalać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew: łodrzutowiec mam - firma zwraca koszty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to tak jak u nas tylko że dodatkowo usyfionych po same .... w błocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sorry pany musiałem wylecieć na pomorze na chwilkę :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czejś ekypa ? widze że idzecie sie jutro spocić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa ja mam zapas w domu w lodówce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eeetam na forum masz akcje, komedie, dramat i horror -czego chcieć więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i rzeczywiście na 2 dzień nioc nie pamiętam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji ja pije bo życie jest do du..py i pije żeby zapomnieć jak bardzo. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo nast ępny w środku dnia spać chodzi :gwizdanie: branoc panie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuwa no wyghląda na to że my wszyscy myślimy o tym samym :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tekst miesiąca -