Treść opublikowana przez krystian821
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na czym to polega i jak sprawdzić czy się to ma? Wspomaganie wspomagania... Teraz nazywa się to aktywnym układem kierowniczym - na postoju i przy małych prędkościach łatwiej kręcić kierownicą , z kolei przy dużych prędkościach czujesz większy opór. Sprawdzisz dzięki kodom wyposażenia - akurat wspomaganie jest opisane na wlepie serwisowej: 1N1 - standardowe wspomaganie 1N3 - servotronic a czy da sie to jakos sprawdzic vagiem?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Czy to nie jest dodatkowe wspomaganie? u mnie po kodach wyposazenia wychodzi ze jest ale nie wiem jak to dziala bo kiera chodzi ciezko.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam prosze o pw z cena oleju motul do mojego auta do tego filtry: oleju,powietrza i paliwa.
-
[B6 AVF] Wymiana pelecionki wraz z katalizatorem na...
Tez mam ten zamiennik od gruchota,wszystko pasuje idealnie p&p pozatym dla klubowiczow daje mocniejsza plecionke no i fajnie slychac turbinke w tlumikach
-
Spot Leszno
wpadne pod ch manhattan kolo 18 moze ktos bedzie [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 14:50_________________________________________________Bylem czekalem i d...pa
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
Moj kuzyn mowil ze niby nie trzeba bo zima poprostu pozniej sie otworzy termostat w chlodnicy nie wiem na ile to prawda.[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 14:52_________________________________________________A co z ta podstawka podejdzie pod filtr jak w moim avf?
-
Spot Leszno
ale kicha a tyle a4 jest w Lesznie
-
Spot Leszno
To jak robimy cos dzisiaj?
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
Ale ta podstawka filtra podejdzie do PD?bo w moim avf chyba takie same rozwiazanie by trzeba zastosowac?ciekawi mnie tez jaki wplyw bedzie miala podstawka bez termostatu chodzi mi o warunki zimowe.
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
I jak tam montaz chlodniczki?zrobiles juz cos?
-
[B6 AVF] Wykres do oceny/ Wykres od Patroxa po poprawce
A jednak dostal bys po d... jakbysmy sie spikneli I kolejny zadowolony klient Patryka-mowilem ze to dobry fachowiec No moja pupa tak myslała bo wczesniej jeździłem B6 bez żadnego softu więc róznica była po przesiadce a do tego jeszcze wczesniej miałem A6 2.5 TDI Q z 2003 roku i tez mi sie wydaje, że A4 zbiera sie lepiej niz ta A6 tyle tylko, że A6 od 180 km/h jak sie nadepło to jechało dalej a A4 juz ciężko idzie sie rozpedzanie od 180 km/h do 200 km/h. Moja idzie ladnie praktycznie do max 230.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Probowalem twoim sposobem i nic sie nie chce pojawic na ekranie tylko snieg
-
[ALL B6] Jaka przednia szyba w B6 ??
Ja rowniez mam pilkingtona i jest ok co prawda ma dopiero 3 miesiace ale jezdze trasy polska-niemcy i tiry nie raz niezle daja piachem a jak na razie zadnych rys nie widze.dalem za nia z montazem 470 zl chyba nie tak zle co?
-
Spot Leszno
no razem z toba jest 3 :>
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
Auto
-
Spot Leszno
No to 3 juz nas jest kto jeszcze?
-
Spot Leszno
i nic sie w temacie nie dzieje [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:43_________________________________________________Moze w koncu znajda sie chetni na niedziele lub sobote kolo 19 przy trapezie albo ch manchattan.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Wogole nie mozna wejsc w ustawienia tylko sniezy i czasami na tym jakies kolorowe paski nie wiem czy tuner nie jest spier....[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 20:48_________________________________________________W aucie byly wymieniane wszystkie wiazki kabli i moze cos spartaczyli.
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Dzieki za mile slowa mi tez kolor sie podoba szczegolnie ze malo takich nad zmiana kiery myskle juz od samego poczatku tylko kasa potrzebna,na razie zbieram na turbo brd,fmic i chlodnice oleju. Musze jeszcze dojsc czemu nie dziala tv i radio swiruje jak jest goraco.A ze zmian stylistycznych w planach zmiana zderzakow na s-line s4??
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
tak to jest wyposazenie fabryczne widocznie ktos sobie taka zamowil.bylo jeszcze webasto ale sie zjaralo
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Dluga historia auto mialo w 2009 przejechane 72 tys,i maly pozar webasta i instalacji el,potem troche postalo,potem komplikacje ze sprowadzeniem calej wiazki do auta,pol roczny postoj u elektrykow itd...
-
[B6 AVF] Avant odmieniec pośrod czarnych i srebrnych
Witam na forum juz jestem jakis czas,wiec pora pochwalic sie swoim autkiem.Jest to avant z grudnia 2003 roku przebieg 82000 km-wiem wiem niemozliwe a jednak . Silnik 1.9 tdi AVF naped Wyposazenie: - kierownica skórzana, 4-ramienna, wielofunkcyjna podgrzewana - (9Q4) komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem - (U2A) zestaw wskaźników wyposażony w zegar radiowy - (3S1) relingi chromowane (oksydowane anodowo) - (1BE) zawieszenie sportowe, obniżone o 20mm - (PX4/8Q3/8X1) reflektory bi-ksenonowe z funkcją automatycznego poziomowania i systemem myjącym - system nawigacji Plus (RNS-D) - (4R4) 4x elektryczne szyby - (9AK) klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa - (4L6/PU7) samo ściemniające się lusterko wewnętrzne z czujnikiem światła dla automatycznych świateł mijania - (8K7) włącznik świateł z funkcją automatycznych świateł mijania i doświetlaniem przestrzeni auta (Coming/Leaving Home) - (6E3) podłokietnik z przodu - (8T1) tempomat - (VJ1) zderzaki i progi lakierowane w kolorze nadwozia -czarna podsufitka i górne osłony słupków -listwy dekoracyjne pokryte szczotkowanym aluminium - fotele i kanapa Recaro, czarna skóra, podgrzewane, w pełni sterowane elektrycznie - podgrzewane fotele - (3X1) wyposażenie do przewożenia długich przedmiotów (worek na narty w tylnej kanapie) - (4ZB) chromowane listwy ozdobne przy szybach i osłona zewnętrznego słupka B z trójkątem tylnej szyby w połysku - (7A2) zmieniarka na 6 CD w schowku pasażera - (7X2) system pomocy przy parkowaniu przód i tył - (6XL) lusterka zewnętrzne z funkcją automatycznego przyciemniania, elektrycznie składane z obsługą pamięci ustawień - (8RY) nagłośnienie BOSE - (QE1) pakiet "Schowek" (szuflady pod fotelami, siatki w oparciach przednich foteli, uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku) - (QQ1) pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze) - (1N3) servotronic (aktywny, wspomagany elektrycznie układ kierowniczy) - (2V5) czujnik czystości powietrza (automatyczny zamknięty obieg klimatyacji) Modyfikacje: -program by Ecuproject na 170,5 KM i 379 Nm -odmalowane felgi -turbosprezarka gtb1756vk z audi 2.7 tdi -FMIC -DP 2,5 cala Fotki:
-
[ALL] Pytanie o śruby
Dzieki sruby juz zamowione bo te ca mam sa od stalowek a do alu musze miec dystanse.
-
[ALL] Pytanie o śruby
mam takie otwory w feldze i takie sruby czy to jest kula?
-
[ALL] Pytanie o śruby
wiem ze w ori jest kula,chodzi mi o to czy do takich felg mozna stosowas sruby stozkowe