Treść opublikowana przez arko72
-
Spoty Olsztyńskie
no Załeczeq -niezły niezły zwłaszcza ten w różowych gatkach z tabliczką weż mnie
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
ale na kormoranie jest napisane ze oni przechodzac na czas zimowy zmieniaja godzinę na 14.30 ale co tam my to my- Spoty Olsztyńskie
ja tez- Spoty Olsztyńskie
to jedziemy na 16 na parking na ruś czy znowu wbijamy? :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
a właśnie nasz twardy pytong nie napisał czy bedzie spot z kormorana!!! a wracajac do egiptu tez to widziałem co adrianus napisał i jeszcze chałupy bez dachów , bo jak położa to im sie fiskus do tyłków dobiera- Spoty Olsztyńskie
właśnie się dowiedziałem ze mam wyjazd w sobotę i nie wiem czy zdąże wrócić sorka- Spoty Olsztyńskie
byłem fczoraj w alibi ,stolik mamy zarezerwowany jakby co -ale sie ujowo czuje dziś- Spoty Olsztyńskie
Załeczeq i co sprawdzałeś kiedy maja spoty? pewnie nie, tak już mają te twarde pytongi- Spoty Olsztyńskie
zgadamy sie jeszcze na tego browca ,pod koniec tygodnia -- teraz spadam jutro many work too doo narx- Spoty Olsztyńskie
no teraz to przegiąłeś -ja zapracowałem na te 6 tygodni wolnego swojom cięszkom pracom co do weekendu to w moim przypadku tylko sobota wchodzi w gre więc trza skrzyknąć rebiate i w gong a w niedzielę na wybory :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
a nic idziemy spać twardy pytongu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no nie każdy z nas był na wypoczynku w egipcie wszyscy padamy na ryje więc się nie dziw- Spoty Olsztyńskie
sorki ale miałem zobowiazania wobec syna i zabrałem go dzis na mecz stomilu --he he 2;0 wygrali ,ale to nie to co kiedys- Spoty Olsztyńskie
, jasne i pewnie jeszcze ładnie podziękują co? ach ci szefowie.. chyba ich gdzieś produkują ,work i work tylko to im w głowie- Spoty Olsztyńskie
dziwne masz te godziny pracy -gdzie ty robisz -przypomnij mi- Spoty Olsztyńskie
oj mozna mozna- Spoty Olsztyńskie
niom piękny ten dzwięk bez dwóch zdań- Spoty Olsztyńskie
kwiatuszku jakiś ty tajemniczy.... fiu fiu- Spoty Olsztyńskie
pewnie zrobił swojąrakietę - i nas wbije w glebe z wrażenia- Spoty Olsztyńskie
ankiete zrobiłem wiec zapoznac sie prosze i oddac głosik ...pozdro- Spoty Olsztyńskie
Fefik ,nie denerwuj sie tak -każdy z nas ma swoje zycie i przede wszystkim prace ,bedzie chłodniej to się przeniesiemy na parking na ruś i bedzie wiecej chetnych -proponuje w tę niedziele o godz. ? głosujcie- Spoty Olsztyńskie
a nie.. http://www.lotto.pl/183-41fa345a1117c.htm 243.60 gr siemanko czaja czy ktoś z pań i panów posłów wybiera się dzis na spota?- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
jutro masz szanse na 45 mln złociszów na parę mieszkań będziesz miał i porządną furkę marki AUDI of kors jak tam beduini kwiatuszku? ,wrażenia z podrózy tez pewnie ciekawe -rosjanki były ? - Spoty Olsztyńskie