Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. pewnie bede zobaczymy
  2. drogi pawle nie gniewaj sie ale żonka załatwiała od siebie z firmy -taniej to sie zgodziłem bo termin był szybki,w ciągu jednego dnia w godzinach pracy ,więc poszło :gwizdanie:
  3. niestety nie
  4. siema w okolicach 19... klocki tył wymienione za 128 zł z robocizna he he -niewielki wymiar kary for me
  5. chłopaki z kormorana mieli właśnie spota w tę srodę więc ich termin za 2 tygodnie a nasz za tydzień przypada wiec trzeba coś postanowić
  6. na pewno napiszemy na forum gdzie i kiedy -tylko czytac trzeba pozdro
  7. termin jest za tydzien
  8. ok dzieki za podpowiedz pozdrawiam
  9. ale właśnie wyczytałem ze do mojego modelu nie podejdą -od 95-do 2000 roku to sa a mój 03r
  10. za 2 szt? świetnie thx :>
  11. witam wszystkich -moze ktoś pomoże mi z tym i jaka cena może byc tych klocków -dzięki
  12. moze z etki? :> a jak tam w sprawie klocków -ktoś się wypowie czy zostawicie mnie na pastwę losu?
  13. siemanko pany jakie klocki hamulcowe polecacie na tył bo coś mi zaczęło huczeć przy hamowaniu -to chyba klocki co ,poprosze o numer i markę jak macie ceny to tez thx i lece do tyrki :>
  14. bede szefie
  15. ja tam nie wiem juz kiedy te spoty -jak ktoś da znać ze bedzie to ja tez podjade albo dziś albo w niedziele pozdrawiam
  16. ten cabrio pewnie do opłat jeszcze he he i bez kluczyków he he
  17. już po walce -podziwiam adamka za to co zrobił ,pomimo ze lanie dostał okrutne Załeczeq sto lat-reszte na wolności
  18. a.... nic ciekawego
  19. Polska-Niemcy do przerwy 0:0 buhahahahahaha do92minuty byliśmy wygranymi hahah :polew: i przyszedł murzyn niemiecki :polew: i zrobił nas w balona :polew: jak zwykle sekundy dzieliły nas od czegoś wielkiego cienko widze nasz zespół na euro 3 mecze i do domu -mecz otwarcia,o wszystko i o honor lipa lipa i jeszcze raz lipa ,a publicznośc na stadionie normalnie żal ;(
  20. ja bym rzekł ze to hobby kosmiczne panowie zarezerwujcie sobie trochę wolnego czasu na pomoc taktusiowi-chyba u niego szykuje sie w chacie powódż albo przeprowadzka ,bo wyprzedaje swój sprzęt elektroniczny na forum -dział sprzedam, to co pomozecie
  21. taktuś -ja wszystko rozumiem ale kurs szydełkowania??? -nie za wczesnie dla ciebie ,co ty bedziesz robił na starość? i w dodatku wszystkie łikendy do końca roku? , wniosek ze nie bedziesz latał z nami na spoty do końca 2011 r
  22. siemka kwiatko ,pozdrów od nas EGIPT, wróć zjarany i bez kasy
  23. amen
  24. chyba masz racje -lipa i tyle ,może we wrzesniu sie ruszy ,zobaczymy adrianos dajemy se wolne dziś ,ja sobie bro wypije a moze i ty kto wie?! :>
  25. no to o co kaman -to jaki w/g ciebie jest dobry dzień na spoty? ,pewnie 8 dzień tygodnia-jakoś inni mogą sie spotkac ale nie olsztyn -dziwne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.