Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. witam ,po dzisiejszym spocie doszliśmy z Załeczqiem że trudno będzie nas spedzić co jakiś czas w jedno miejsce no i że generalnie to lipa jest-pod rozwagę dla all ,pozdrawiam :gwizdanie:
  2. tez wpadne
  3. lipa adrianus dopidero z impry wróciłkem jutro zadzwonie do kumpla z firmy co wllamy robi do aut oficjalne ale nie wiem ile to many kosztuje dam znac jak wytrzezwieje , pozdro
  4. czyja ta furka nad furkami?
  5. Załeczeq-
  6. ale pomór tu jest -lipa ze c....j
  7. załeq
  8. no jak sobie kolo chce letnia przy 7 stopniach traci swoje właściwości --co do dziś mnie nie bedzie na spocie impreza rodzinna pozdro i bądzcie grzeczni
  9. joker nie słuchaj go ,zakładaj zimówki,rano zimno jest u nas -a w tym tygodniu juz raz skrobałem szybki
  10. z okazji Twoich urodzin 69 -tych najlepszego aby Ci się dobrze działo w dzień leżało w nocy stało
  11. teksty poprawiłem na zyczenie brata ,obiecuje nie wpisywac zadnych info na temat kogokolwiek,jesli by kto myślał iż zrobiłem to po złości to informuje iz było to podyktowane troską o kolegów z bratniego forum sry all,od dziś bede tylko obserwował forum aby nie urazic nikogo swoimi tekstami pozdrawiam
  12. do superus-r-a, kolego informacja niejawna dotyczy zdaje mi sie danych osobowych a tych nie podałem do wiedzy publicznej ,tylko art k.k i czas kary ,weż kodeks i poczytaj -informacja dostepna dla kazdego ,acha i gdyby sie zdarzyło to twojemu koledze lub komuś z rodziny to nie licz na mnie -też tak napisze ci -Informacja niejawna,pozdrawiam i opamiętania takze zycze
  13. niom zycie to nie-je-bajka lece na kabaret w tv pazury narx
  14. ok wazne ze chłopaki z forum kormoran nie maja wodza na najblizszy czas tekst poprawony na zyczenie rodziny
  15. siemka pany-:gwizdanie: to przestroga dla Załeczqa zeby nie szalał po jarotach.-- na życzenie osoby z rodziny ,modyfikuje tekst
  16. taa.. jestem na cyklu odwykowym -roboty tyle ze nie mam kiedy herbaty wypic no i ta pensja ;(
  17. powinien być , bo zdejmiemy szyld cykliczny spot
  18. no i załeczeq bedzie u mnie odśnieżał prostą jak tak dalej pójdzie ,szalej ,szalej a potem jedna paczuszka na święta do 5 kg :polew:
  19. właśnie raz na miesiąc a nie na tydzień
  20. Załeczeq ty pijaku idz spac -ale już dzieki za spota koledzy
  21. no to jutro wreszcie spocik z prawdziwego zdarzenia --prawda?
  22. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.