Treść opublikowana przez slepy
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Jest Kozak Fc**j
-
A4 Diesel
Kozak ta felga, podobna do OZ Mito, one są 1 częściowe? czy skręcane?, jak to popasujesz wszystko to bedzie sztos, Avus fajnie siedział, ale brakowało charakteru, teraz jest bomba
-
[B5 1Z] A4 TDi
co prawda to prawda, siadły idealnie no rub no dub they said
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
te pasy to on ma naklejone czy namalowane? bo tylko one rażą , pozatym gleba jakaś gruba 15/16, i r32 pod maskę i miazga
-
[B5 1Z] A4 TDi
No i 3 godziny krecenia, ale efekt wart tego[emoji6]
-
[B5 1Z] A4 TDi
Cieszę się ze się podoba, to nie koniec współpracy z Maćkiem, na wiosnę będzie grane następne video, a przed zimą będę chciał ogarnąć jeszcze jakaś Profi sesje, ale zobaczymy jak się poukladaja sprawy: wink4: Takie foto z Tarnowa: Badass
-
[B5 1Z] A4 TDi
- [B5 1Z] A4 TDi
Chodziło się tu i tam, potem obiad, a że nic się nie działo to zawinalem wczesniej[emoji6] Długo oczekiwane video od Film-montaż, jaram sie warto było czekać Smaragd Green Lowered A4 B5:- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
No pięknie to zestroilo ze sobą, kozak, po raz kolejny szacunek: hi:- Kundel srebrny by mrogal
aha Kozak fch*j, wuja masz do tego rękę- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
No to czekam na foto, będzie kozak- [All B8] A4 AirRide by wojtsen
Nooo jaram sie , kiedy pakujesz na auto ciekaw jestem jak to zagra z czerwona buda, bo coś czuje ze będzie grubo- [B5 1Z] A4 TDi
No U mnie to co widać z tyłu to jest maks, żeby zejść niżej musiałbym schować koło, a spa lakieru też by się mojej sprzydalo- [B5 1Z] A4 TDi
No to ja mam teraz na odwrót z 58 na niecałe 57, Ale do Tarnowa oblecial bez problemow- [B5 1Z] A4 TDi
Kowi, No jest różnica, niby centymetr niżej od poprzedniego setupu, a tre prawie wszedzie To nie ruda, opona się nie może dogadać z blotnikiem ,Póki co robię zaprawki, ale na wiosnę będę chyba poszerzal tył i malował- [B5 1Z] A4 TDi
Tak stoją wysokości: Tył: Przód:- [B5 1Z] A4 TDi
Dzięki również za miłą pogawędkę, i miłe opinie o aucie, jeszcze jest troszkę rzeczy do ogarnięcia, ale pomału do celu. Aktualnie auto prezentuje się tak: Parę fotek ze zlotu w Tarnowie:- [B5 1Z] A4 TDi
no z tyłem nie udało się tyle ugrać, bo nakrętka nie chciała współpracować. staneło na 59cm niecałych, i nakrętka bedzie do wymiany, z jednym amorem walczyłem dłużej niż z resztą , Rano musze jeszcze ogarnąć środek, i lakier bo dzis już brakło czasu Krycha od której Ty bedziesz w Tarnowie?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czika stań no tam w poprzek i przytrzymaj mi miejsce, bo ja bede później- [B5 1Z] A4 TDi
Będę, jeszcze tył muszę posadzić i pochwalić lakier i środek, ale chyba się wyrobie;)- [B5 1Z] A4 TDi
No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze Walka o milimetry trwa: kox:- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Z tyłem raczej nie poszaleje z hamulcami Ale i tak jest fhuj,- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miałby ktoś pożyczyć lampkę ze sterowaniem szyberdachem na dziś wieczor? Sprawa dość pilna- B6 DIVISION
Kratki mam tylko dokladka się ulamala- B6 DIVISION
Za ta kase lepiej ori. Po za tym można teraz kupić zamiennik s-line za 250zl w hurtowni polcar:wink:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Nie, chce zwykłą dokładkę bo do sline, trzeba jeszcze kratki, a tu ma być jak najtaniej [emoji6] A Ori w tej kasie to chyba uzywka tylko? - [B5 1Z] A4 TDi