Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. Jest Kozak Fc**j
  2. slepy odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kozak ta felga, podobna do OZ Mito, one są 1 częściowe? czy skręcane?, jak to popasujesz wszystko to bedzie sztos, Avus fajnie siedział, ale brakowało charakteru, teraz jest bomba
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    co prawda to prawda, siadły idealnie no rub no dub they said
  4. te pasy to on ma naklejone czy namalowane? bo tylko one rażą , pozatym gleba jakaś gruba 15/16, i r32 pod maskę i miazga
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No i 3 godziny krecenia, ale efekt wart tego[emoji6]
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Cieszę się ze się podoba, to nie koniec współpracy z Maćkiem, na wiosnę będzie grane następne video, a przed zimą będę chciał ogarnąć jeszcze jakaś Profi sesje, ale zobaczymy jak się poukladaja sprawy: wink4: Takie foto z Tarnowa: Badass
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  8. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Chodziło się tu i tam, potem obiad, a że nic się nie działo to zawinalem wczesniej[emoji6] Długo oczekiwane video od Film-montaż, jaram sie warto było czekać Smaragd Green Lowered A4 B5:
  9. No pięknie to zestroilo ze sobą, kozak, po raz kolejny szacunek: hi:
  10. aha Kozak fch*j, wuja masz do tego rękę
  11. No to czekam na foto, będzie kozak
  12. Nooo jaram sie , kiedy pakujesz na auto ciekaw jestem jak to zagra z czerwona buda, bo coś czuje ze będzie grubo
  13. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No U mnie to co widać z tyłu to jest maks, żeby zejść niżej musiałbym schować koło, a spa lakieru też by się mojej sprzydalo
  14. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to ja mam teraz na odwrót z 58 na niecałe 57, Ale do Tarnowa oblecial bez problemow
  15. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi, No jest różnica, niby centymetr niżej od poprzedniego setupu, a tre prawie wszedzie To nie ruda, opona się nie może dogadać z blotnikiem ,Póki co robię zaprawki, ale na wiosnę będę chyba poszerzal tył i malował
  16. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tak stoją wysokości: Tył: Przód:
  17. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki również za miłą pogawędkę, i miłe opinie o aucie, jeszcze jest troszkę rzeczy do ogarnięcia, ale pomału do celu. Aktualnie auto prezentuje się tak: Parę fotek ze zlotu w Tarnowie:
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no z tyłem nie udało się tyle ugrać, bo nakrętka nie chciała współpracować. staneło na 59cm niecałych, i nakrętka bedzie do wymiany, z jednym amorem walczyłem dłużej niż z resztą , Rano musze jeszcze ogarnąć środek, i lakier bo dzis już brakło czasu Krycha od której Ty bedziesz w Tarnowie?
  19. Czika stań no tam w poprzek i przytrzymaj mi miejsce, bo ja bede później
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będę, jeszcze tył muszę posadzić i pochwalić lakier i środek, ale chyba się wyrobie;)
  21. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No kilka razy wjebalem w dziurę to może to jej dało radę, z początku było delikatne bicie, ale wstawiłem na tarcze Walka o milimetry trwa: kox:
  22. Z tyłem raczej nie poszaleje z hamulcami Ale i tak jest fhuj,
  23. Miałby ktoś pożyczyć lampkę ze sterowaniem szyberdachem na dziś wieczor? Sprawa dość pilna
  24. slepy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kratki mam tylko dokladka się ulamala
  25. slepy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za ta kase lepiej ori. Po za tym można teraz kupić zamiennik s-line za 250zl w hurtowni polcar:wink:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Nie, chce zwykłą dokładkę bo do sline, trzeba jeszcze kratki, a tu ma być jak najtaniej [emoji6] A Ori w tej kasie to chyba uzywka tylko?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.