Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
E tam beton fajny jest:kox: http://img2.cda.pl/g/46191_b5151858970bd1ec3dc3eecb7e3cf926.gif http://img2.cda.pl/g/21620_dc30ac9d9d7aaf5a25a37efe3e6ccb42.gif Tak, to jest jeden z plusów:D ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- bo to je kuwa wojna bracie! tu je walka o kazdy mikron stęsu My man:cool:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Michaś jakby Ci koło wystawało 1,5cm poza obrys to też byś kombinował, wydaje mi się ze te bycze jaja załatwia sprawe:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
I jak straszny beton jest na tym polamidzie? Może bym zrobił tak jak tył, sam dół zostawić z golfa i dołożyć ta rurkę
-
[B5 1Z] A4 TDi
A to takie to mogę z resztek z tych odbojow z golfa:rolleyes:, ale lepiej żeby to było twarde:cool:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bo było spoko, polatalem po wsi i nic nie tarło ,ale dłuższa trasa dała radę odbojom i teraz przyciera ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes: za patyka rejkaro wow moze klipsy w amorek pomogą? A co to za wynalazek?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes: Paweł zamiast się babrać z cudzymi jajami to zawsze air by Cię ratował Jeszcze nie teraz;) myślę ze jaja załatwia sprawę, ewentualnie schowam tylne koło o 5mm:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
No spontan Siara podrzucił linka z Recaro za 1100zł, Zadzwoniłem urwalem jeszcze 100zł i wzialem:D , klima musi poczekac:rolleyes:
-
[B5 1Z] A4 TDi
No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poyyepało Cię? - ja tu tylko widzę że felga jest A że tam coś pisze? Wąsko Panie Znajdź ET to Ci powiem ile dystansu trzeba będzie żeby to sensownie siedziało Miałem ostatnio komplet 215/45/17 jakieś żółte roczne za 5stów - jakby Cię interesiło to sprawdze czy jeszcze są Na zimę by siadło, Krzychu jakbyś je chciał opchnąć bliżej zimy to się odezwij;)
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zerwij folie z halo, ja tak zrobiłem po wrzuceniu obrysow i jest dużo ładniej ;-)
-
[B5 APS] by czorny
bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink: u mnie takie same et przy 9,5j, zobacze jak to finalnie siadło, być może bedzie jeszcze trzeba wypchać a z tyłem bedziesz coś działał? czy zostaje jak jest?
-
[B5 APS] by czorny
bez przesady, miejsca mi sie zrobiło z 3 cm no to poszedłeś jeszcze grubiej niz ja:decayed:, u mnie 9Jet25 rant nadkola jest na rowno z rantem felgi:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Czorny bedzie tak:naughty:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil trzeba w jakiś dobry sprzęt zainwestowac bo ten gubi ostrość Poker znalazłem Ci kozak tablicę HARLEY USA RETRO PREZENT TABLICA SZYLD POKER (4216215211) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 1Z] A4 TDi
w sobotę jeszcze z nimi walczylem, tył od Avanta nie siada p&p do sedana, ale udało sie spasować, teraz tylko dorobić jakieś mocowania, bo ja miałem Ucho a tu jest na bolec:wink: ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- , mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej:hi: ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- Trzeba myśleć o twardszych odbojach:kwasny:, te z golfa ubiły sie po przejechaniu 1000km:kwasny:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Slepy to pomysl co ja czuje, wszyscy auta gotowe po zlotach sie bujaja a ja w ciemnej dziurze jestem Gnac nikogo nie bede ma byc dobrze zrobione a kiedy odbiore to sie zobaczy, oby na ostrow zdazyc W sumie racja, niech zrobi tak jak należy:wink:, ale coś czuje że bedzie tłusty grubas:slina:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Panie gnaj teko blacharzo-magika, bo juz się doczekać nie mogę
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Dobrze siadla ta fela, troszkę ja zglebisz jeszcze i bedzie malina:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Parę fotek z Bałtowa:wink:
-
C5 Freak Biturbo+
rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk: Po to właśnie lecą lampy do Grzesia Tylko pytanie. Czy na gładko zrobić tylko wnękę na tablice? Bo po obu stronach są takie załamania na zderzaku jak by się przyjrzeć przeleć po googlach, chłopaki napewno coś już takiego rezali:wink:, ale ja bym chyba wszystko wygładził jakieś wieści w sprawie Nysy?
-
C5 Freak Biturbo+
rób USa, blende masz, Gwerty niech Ci ogarnie obrys i bedzie kosa:jerk:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Grill daj w polysk i juz calkiem szczena obije mi kolana no właśnie teraz średnio ten plastilak pasi do lamp, tylko nie wiem jak z sciągnięciem tego z grilla, żeby to potem prysnąć, ale pewnię bedzie to ogarniane:wink:
-
C5 Freak Biturbo+
jak już malujesz to bym to robił na gładko:wink:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Lepsze foto, auto ujepane bo non stop leje:kwasny:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin:, A tak na serio, to świetnie bedzie wyglądac jak dopieścisz wszystko:wink: