Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tych na Czesci obdzwonilem z 20 i wszędzie sprzedane:D
  2. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Udało się znaleźć na allegro, co jakiś czas wpisywałem w szukajke vr5, i się trafily;), jakby się coś nawinelo, to będę o Tobie pamietal:thumbup:
  3. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zbieram też graty pod maskę jeszcze parę detali i można składać
  4. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pewnie tak:decayed:, ja obciąłem dobre 2,5cm:wink:
  5. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nakrętke mam ustawiona centymetr niżej niż w tamtym sezonie, i jest jeszcze sporo miejsca nad odbojem, poskładam i bede widział, w razie W to rozebrać amor i złożyć to 30minut roboty:grin:
  6. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    gadałem z Czornym i mówił że ma 11cm, a ja przyciąłem na 10cm, także powinno być ok:wink:
  7. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Moja tylko po części:decayed:, dzisiaj sie chłop wziął za progi, ale chyba bedzie musiał zrzucić drzwi, bo grubsza sprawa z tymi wykwitami wyszła:kwasny: ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2014 at 00:07 ---------- Mój nowy-stary gwint:decayed: Dystanse w drodze, jak dobrze pójdzie to przy sobocie bedzie jakieś spy:naughty:
  8. Jest mega:kox: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.640234072698170.1073741844.509162259138686&type=1
  9. póki co wszystko w rozsypce, przy dobrych wiatrach moze sie uda poskładać na niedziele, w przyszłym tygodniu cos zorganizujemy, to juz powinna być na gotowo:decayed:
  10. slepy odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki:wink:, ładnie siedzi:kox:
  11. mi też sie moze uda podlecieć, ale Volvem, bo lakiernik leci w ch*ja, nie wiem czy sie na niedziele wyrobie:facepalm:
  12. slepy odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rzuć parametrami kół
  13. od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę Tak od qwerty, dużo się nie wysunął z pół cm ale mnie razi to no u mnie było to samo, ale jak sie jezdziło to się całkiem wysunął
  14. od Gwertego masz? mi już dwa razy wyjechał, da się go wcisnąć przez otwór na żarówke kierunku, ale trzeba zrzucić lampę
  15. myslałem, narazie będzie niskobudzetowo-folia, chodzi za mna dokładka z cupry i tylny zdeś ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Braciaka mam zdolnego no pogratulować, skill jest niezły:wink:
  16. slij to do kalendarza:jerk:, kto strzelał fotę?
  17. mistrzostwo:kox:
  18. Ty chociaż klimę masz, ja myślę dokładać
  19. Avus, na dobrej glebie zrobi robotę
  20. dobra decyzja z tym kołem, biją na głowę prosiaki:jerk:
  21. jak Avus, to tylko Avus3 w 18 calach:wink:
  22. Jakbym widział moją 7 lat temu:decayed:, powodzienia w modach, na pierwszy rzut bym zbierał na wymiane lamp, gwint i jakieś dobre koło w 18":wink:
  23. Kowi kiedys zapodal portugalca z takim ryjem wiec dzialam z tym ze u mnie jeszcze bedzie gladko:wink:maly rozpie,ol pod maska: -wyczyszczony mechanizm wycieraczek i nasmarowany(juz 2 padl) -nowe sylikony podcisnienia -nowy czujnik temperatury plynu G62 -nowy czujnik temperatury paliwa G62 -nowy filtr paliwa teraz nic nie szarpie i w koncu po paru mc pocisnalem hybryde, teraz czas na korekte:whistling: http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140416_191827_zps14d5b8e6.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140418_113141_zpsf2efea46.jpg świetnie wygląda ta osłona w ajmie, wszystko zakryte, szkoda ze sie jej nie da zaadoptować do 1z:kwasny:
  24. Przemko na avusach lepiej to siedziało:whistling:
  25. optycznie jedynie tak o to mi właśnie chodziło:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.