Treść opublikowana przez slepy
-
[B5 ATW] A4 B5 FL 1.8t Q USA
ale na dużym profilu szału i tak nie bedzie, najlepiej jakies oemowe kolo, Avusa, albo jakieś sline:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Wszystko zależy na kogo sie tafi:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
ale tu chodzi o jazde bez blachy, a nie z podróbką
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
ja odpadam, niestety, auto stoi na kobyłkach, akcja przednie hamulce w toku:facepalm:
-
[B5 APS] by czorny
bedzie perdolnięcie:slina:
-
[ALL B5] Audi S4
kolejny dowód na to jak myśli większośc forum, wpadło coś nie ori i już jest beee:facepalm:
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
bardzo zacnie, tylko tak jak gadaliśmy przód troszke w dół, i bedzie git:wink:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja ostatnio upalam ponownie DIRT3:kox:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
wstepnie jestem za, rzuc jeszcze godziną
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Krycha podziwiam zapał, która to już b5 modzona? chyba trzecia, ta chyba bedzie najbardziej wykokszona:kox:
-
[B5 APS] by czorny
szkoda że przód wąski, ale wypchniesz jak należy i jakiś naleśnik i bedzie miazga, ale wzór mega, szykuje sie gruby sezon w Battalionie:kox:
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Piękna sztuka, czemu sie nie pojawiasz na spotach Brzeskich?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
daty, daty, rzucać datami Panowie, wrzucimy w pierwszy post i moze cos z tego bedzie:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Masz zwykłą żarówkę i tak się dzieje? Ładnie... Zazwyczaj ten przypadek spotykałem tylko kiedy była żarówka led. ale żarówkę w długich macie podpiętą, ja mam tylko puszczone kable na przesłone, a żarówka bez zasilania, i nie ma problemu:whistling:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
215/35 lezy optymalnie na 8,5J, i chyba taką samą bym wrzucił na 8J, wczesniej miałem założone 225/40 to był balon okrutny i felga traciła urok:wink:, ale bedzie gnietlo to BLQ:kox:
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
nie ogarne, lece na KRK i sie nie wyrobie:facepalm:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no właśnie szerokość też robi robotę, dlatego ja chciałem na przód 8,5 a na tył 9,5
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
przód bez rolowania nadkoli bedzie ciężko, bo bedzie darło blachę, przy 8J et35 miałem problem, tył spokojnie wejdzie, teraz miałem 8,5J i et27, a na przyszły sezon myślę dać et 19 o ile nie wpadnie nowe koło:wink:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
bedzie dobrze, szkoda tylko ze zdecydowałes sie na 8j
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mnie niestety nie będzie raczej.... Michał bakteria mi padła, ale jak coś się dowiem to Ci rzucę info ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- :naughty: Keskin KT5 18 cali polerowany rant zapraszam Nakło nad Notecią ? Tablica.pl dobre koło, szkoda ze wszystkie w 8,5J, jakby tył miały 9,5J albo wszystkie w 9,5J to bym je łyknął
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
dokładnie, Panowie rzucać terminy na jakiś swiąteczny spot, moze miedzy swietami a Nowym Rokiem?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
W Nysie też dobry sezon się szykuje:kox: którego Nysa w tym 2014?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zalezy jak masz forum ustawione, ja też mam 115 stron, bo wyświetla nam więcej postów na stronę Kowi ja przelatałem tamtą zimę na spawanym przodzie i przeżył, tylko że u mnie jest teraz 65cm:decayed:
-
A4 Diesel
ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink: