Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. ale na dużym profilu szału i tak nie bedzie, najlepiej jakies oemowe kolo, Avusa, albo jakieś sline:wink:
  2. Wszystko zależy na kogo sie tafi:wink:
  3. ale tu chodzi o jazde bez blachy, a nie z podróbką
  4. ja odpadam, niestety, auto stoi na kobyłkach, akcja przednie hamulce w toku:facepalm:
  5. bedzie perdolnięcie:slina:
  6. kolejny dowód na to jak myśli większośc forum, wpadło coś nie ori i już jest beee:facepalm:
  7. bardzo zacnie, tylko tak jak gadaliśmy przód troszke w dół, i bedzie git:wink:
  8. ja ostatnio upalam ponownie DIRT3:kox:
  9. wstepnie jestem za, rzuc jeszcze godziną
  10. Krycha podziwiam zapał, która to już b5 modzona? chyba trzecia, ta chyba bedzie najbardziej wykokszona:kox:
  11. szkoda że przód wąski, ale wypchniesz jak należy i jakiś naleśnik i bedzie miazga, ale wzór mega, szykuje sie gruby sezon w Battalionie:kox:
  12. Piękna sztuka, czemu sie nie pojawiasz na spotach Brzeskich?
  13. a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie
  14. daty, daty, rzucać datami Panowie, wrzucimy w pierwszy post i moze cos z tego bedzie:decayed:
  15. Masz zwykłą żarówkę i tak się dzieje? Ładnie... Zazwyczaj ten przypadek spotykałem tylko kiedy była żarówka led. ale żarówkę w długich macie podpiętą, ja mam tylko puszczone kable na przesłone, a żarówka bez zasilania, i nie ma problemu:whistling:
  16. 215/35 lezy optymalnie na 8,5J, i chyba taką samą bym wrzucił na 8J, wczesniej miałem założone 225/40 to był balon okrutny i felga traciła urok:wink:, ale bedzie gnietlo to BLQ:kox:
  17. nie ogarne, lece na KRK i sie nie wyrobie:facepalm:
  18. no właśnie szerokość też robi robotę, dlatego ja chciałem na przód 8,5 a na tył 9,5
  19. przód bez rolowania nadkoli bedzie ciężko, bo bedzie darło blachę, przy 8J et35 miałem problem, tył spokojnie wejdzie, teraz miałem 8,5J i et27, a na przyszły sezon myślę dać et 19 o ile nie wpadnie nowe koło:wink:
  20. bedzie dobrze, szkoda tylko ze zdecydowałes sie na 8j
  21. Mnie niestety nie będzie raczej.... Michał bakteria mi padła, ale jak coś się dowiem to Ci rzucę info ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- :naughty: Keskin KT5 18 cali polerowany rant zapraszam Nakło nad Notecią ? Tablica.pl dobre koło, szkoda ze wszystkie w 8,5J, jakby tył miały 9,5J albo wszystkie w 9,5J to bym je łyknął
  22. dokładnie, Panowie rzucać terminy na jakiś swiąteczny spot, moze miedzy swietami a Nowym Rokiem?
  23. W Nysie też dobry sezon się szykuje:kox: którego Nysa w tym 2014?
  24. zalezy jak masz forum ustawione, ja też mam 115 stron, bo wyświetla nam więcej postów na stronę Kowi ja przelatałem tamtą zimę na spawanym przodzie i przeżył, tylko że u mnie jest teraz 65cm:decayed:
  25. slepy odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ostatnie dwa sezony przelatałem na takich 5mm bez pierścienia i zero problemów:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.