Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Każdy się ceni
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To jak mam dać prawie 2k za PD a 2600 za normalny kolor to piertole Jakie 2k za PD... 1500 zł na gotowo chcieli za A4 w OEM kraków, do 1200 szło by zejść, jak się tym interesowałem to sam materiał na takie wozidła jak nasze kosztują 700 zł, więc bez przesady Qwerty coś mówił około 2000 zł. Tak patrzałem to litr kosztuje około 100 zł, a wyjdzie z 15 l. Ciekawy temat, muszę ze swoim magikiem pogadać czy mi takie coś ogarnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To jak mam dać prawie 2k za PD a 2600 za normalny kolor to piertole
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No i właśnie tego się obawiam Ktoś może się orientuje ile by kosztowało pomalowanie całego auta normalną farbą? Może bym tak sezon przelatał na niebiesko, skompletował na zimę następną graty i przez zimę maznął Mnie pozostanie przy kolorze kosztowało 2600 z polerką felg. Co masz na myśli bo nie rozumiem? No korekta obowiązkowo musi być. Na pierwszy rzut oka lakier wygląda dobrze, ale naprawdę jak się człowiek przyjrzy to widać jak by chłop pędzlem malował w niektórych miejscach
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No i właśnie tego się obawiam Ktoś może się orientuje ile by kosztowało pomalowanie całego auta normalną farbą? Może bym tak sezon przelatał na niebiesko, skompletował na zimę następną graty i przez zimę maznął
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chodziło mi raczej o kolor nie o połysk Tylko zastanawiam się czy warto by było. Z tego co qwerty mówił to na jego auto poszło 14l. Mnie by praktycznie wyszła tylko farba bo mam możliwości u znajomego pomalować całe auto. Ewentualnie dobrego Whiskacza bym musiał postawić. Wtedy przy okazji na pewno listy z drzwi wy wypadły aby to miało ręce i nogi. Jaka wytrzymałość takiego czegoś? Czy pierwsza lepsza osoba jest w stanie stargać to z auta? Wiecie jak jest jak auto postawię na parkingu i jakiś jełop podejdzie i zacznie skubać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Okej okej :polew: RS6 ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 18:08 ---------- Tak panowie myślałem na pomalowaniem auta dipem jak Qwerty robił. Ogólnie lakieru nie mam w za dobrym stanie, w słońcu widać jak poprzedni właściciel uczył się malować. Koncepcja jest taka Jakieś uwagi ewentualnie propozycje. I tak będę musiał malować zderzak z przodu bo chciałbym S4. Zderzak tył również by był do malowania, tak samo progi S4 które chcę zrobić i do tego dochodzi prawe nadkole. To czemu za jednym razem nie zrobić wszystkiego?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew: w sumie by sie zgadzało... zostawia 4 slady:decayed: to 25/2 to po 12,5 wyjdzie :ssij::ssij:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Ty weź no namiary do tego klienta daj bo mam 1.8T za 25 tysięcy na sprzedaż :polew:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-progow-s4-b5-a4-b5-231081/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wszystko ładnie tylko cena Ja wiem że to twoja praca i materiał tylko ja mam możliwość zrobienia tego sam i wyjdzie mnie ponad połowę taniej (nie żebym się czepiał czy coś )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dawid jak się cenisz za taki wydech? Chciałbym coś takie co w trasie mnie nie zmęczy ale i dźwięk będzie
-
Muzyka w naszych autkach
Ten sir bleis ode mnie z wioski. Przydupas straszy ale kawałki ma dobre
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No za 8 stówek to ja sobie zrobię cały wydech z DP
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jeżeli nie jesteś wymagający jak Jarek to naprawdę podpasuje Ci to radio
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Też muszę poprzeć bo te radio mimo swojej ceny robi naprawdę dobre wrażenie. Solidnie wykonane oraz bardzo dobrze spisujące się ASQ. Kolejnym plusem jest możliwość sterowania radia po przez gruszkę.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
No chyba że tak
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Bolek do szkoły a nie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mefju ty masz ośke to nie masz problemu / znaczy sie masz problem ale akurat z wydechem masz łatwiej :tongue4:/ - szukaj jakiegoś markowego tłumika końcowego. Do tego zrób DP porządnego i jesli ma być w miare cicho to środkowy tłumik zostaw a jak nie to rura do końca. Turbo seryjne masz więc DP zrób sobie 2,5" chyba że chcesz wkładać coś wiekszego z KKK to rób 2,75". B5 jest gorzej wyciszona od b6 pamietaj. Pucha musi zostać aby nie dostał szału na trasie. I tak zrobię, kupię DP i jakiś tłumik końcowy i na sezon pospawam to do kupy i zobaczymy Dzięki
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ile wychodzi tak wydech z S4? Cenowo w sensie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jak by to pasowało? BASOWY TŁUMIK WM SPORT 2X80 TUNING NIERDZEWKA (3012525946) - motoAllegro
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To ja nie wiem sam Najlepiej kupić DP i na nowo uspawać cały tłumik na 2.5 cala.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mówię o środkowym kacie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Żadnych przelotów bo ogłupieje na trasie, jak powiedział wyżej Rafał :hi:Ma być skromnie a ze smaczkiem, w trasie aby było spokojnie. DP wrzucę, kata już nie mam, ewentualnie ogarnę tłumik końcowy na coś lepszego
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo przeciez B6 i B5 chodza w tej samej wdze:grin: w B5 mozna miec 15-20 km mniej i beda równo szły A to prawda jest Z Pumą testowałem ostatnio