Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Japan stajl powiadasz
  2. Kodów , tak samo jak niektórzy piszą "zmień plansze", plansze to masz w chińczyku kurfa . Ja dzisiaj bym coś zagrał, piszcie kto chętny . :nabijasie::nabijasie::nabijasie:
  3. To wszystko od kodów. Też tak miałem :decayed:
  4. Trochę postrzelaliśmy
  5. Audi ładna ale te lampy bym zmienił na polifty
  6. Super Gacek
  7. Geje się umawiają :decayed: A wy zagrajcie
  8. Kodowanie: {Kombiinstrument / Instrument Cluster} Steuergerät Codierung / Control Module Coding STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster) STG Codierung -> Funktion 07 / Coding -> Function 07 ??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (bis MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (through MY 1999) +00 - keine Mehrausstattung / no Extra Options +01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv / Brake pad warning active +02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active +04 - Waschwasseranzeige aktiv / Washer fluid warning active +16 - Navigation aktiv / Navigation active alladyn czy sensor? jak sensor zrób emulator tu masz schemat jak go zrobić: View image: beztytuuyns a tak powinien wygladać efekt koncowy: View image: DSC01297 koszt jak koledzy wspominali ok 10 zł. Więc wystarczy zmienić kodowanie i zrobić emulator i będzie działać sprawdź jeszcze jakie masz wartośći na kanale 60 i 61.. powinieneś mieć na 60 wartość 1024 a na 61 - 256.. jak to nie pomoże, to zmień na 0.. Czarna magia nie wiem o czym mówisz wg :polew:
  9. Niech grają wszyscy. Chociaż kurfa 2 zł zapłaciłem
  10. Panowie opiszę problem. Po zmianie licznika na poliftowy na zegarze palą mi się klocki oraz olej. Jest to uciążliwe bo po przejechaniu paru metrów zapika 3 razy i nie mam możliwości korzystania z FISu ponieważ ciągle świeci się "Lampa Aladyna" no ale wczoraj Michaś stwierdził że da się to obejść po przez zmianę kodowania licznika. I teraz do was pytanie czy jest to możliwe? Oraz jak to wykonać bo jestem zielony
  11. Cała wioska słyszy :naughty:
  12. Tego bova to mogłeś odpuścić
  13. Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd
  14. Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł
  15. Mam tylko po ciemku
  16. Dywaniki wywaliłem i czekam na gumowe Jak pomyślę o tym FISie to mi się odechciewa
  17. Dokładnie. Ma być ze smakiem a nie gwizd na pół wsi
  18. W nocy patrzałem to serwer nie działał
  19. Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? Gdzieś polazł? Musiałem śnieg odgarnąć :decayed::decayed:
  20. Tutaj gramy - 213.202.213.29:27015
  21. Nikt tu nie czituje Bez przesady, nikt nie czituje, chyba gra nie na tym polega . Dokładnie. Ale bez ścian gra się lepiej :polew:
  22. 21.30, serwer 31.186.84.74:27711: 1. Ja aka The Punisher |A4| 2. DudsA4 aka SKARAM WHYME 3. WhyMe? SRAKA DUDS :decayed:
  23. Dzisiaj będę i was pokaram
  24. Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.