Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
Japan stajl powiadasz
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Kodów , tak samo jak niektórzy piszą "zmień plansze", plansze to masz w chińczyku kurfa . Ja dzisiaj bym coś zagrał, piszcie kto chętny . :nabijasie::nabijasie::nabijasie:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
To wszystko od kodów. Też tak miałem :decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Trochę postrzelaliśmy
-
[A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
Audi ładna ale te lampy bym zmienił na polifty
-
[ALL B5] Audi S4
Super Gacek
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Geje się umawiają :decayed: A wy zagrajcie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kodowanie: {Kombiinstrument / Instrument Cluster} Steuergerät Codierung / Control Module Coding STG 17 (Kombiinstrument) auswählen / Select 17 (Instrument Cluster) STG Codierung -> Funktion 07 / Coding -> Function 07 ??xxx: Extra-Optionen und Mehrausstattungen (bis MJ 2000) / ??xxx: Extra-Options (through MY 1999) +00 - keine Mehrausstattung / no Extra Options +01 - Bremsbelagverschleißanzeige aktiv / Brake pad warning active +02 - Sicherheitsgurtwarnanzeige aktiv / Seatbelt warning active +04 - Waschwasseranzeige aktiv / Washer fluid warning active +16 - Navigation aktiv / Navigation active alladyn czy sensor? jak sensor zrób emulator tu masz schemat jak go zrobić: View image: beztytuuyns a tak powinien wygladać efekt koncowy: View image: DSC01297 koszt jak koledzy wspominali ok 10 zł. Więc wystarczy zmienić kodowanie i zrobić emulator i będzie działać sprawdź jeszcze jakie masz wartośći na kanale 60 i 61.. powinieneś mieć na 60 wartość 1024 a na 61 - 256.. jak to nie pomoże, to zmień na 0.. Czarna magia nie wiem o czym mówisz wg :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Niech grają wszyscy. Chociaż kurfa 2 zł zapłaciłem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie opiszę problem. Po zmianie licznika na poliftowy na zegarze palą mi się klocki oraz olej. Jest to uciążliwe bo po przejechaniu paru metrów zapika 3 razy i nie mam możliwości korzystania z FISu ponieważ ciągle świeci się "Lampa Aladyna" no ale wczoraj Michaś stwierdził że da się to obejść po przez zmianę kodowania licznika. I teraz do was pytanie czy jest to możliwe? Oraz jak to wykonać bo jestem zielony
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Cała wioska słyszy :naughty:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Tego bova to mogłeś odpuścić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jest ktoś wstanie powiedzieć jak mogę to ogarnąć. Nie mam zamiaru pakować miski z polifta aby nie wyświetlał błąd
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam tylko po ciemku http://img203.imageshack.us/img203/7919/77917979.jpg za dużo nie widać, ogarnij sobie te klocki do masy i CI przestanie krzyczec:decayed: Są zmasowane tylko coś nie hula. Karol zepsuł
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam tylko po ciemku
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dywaniki wywaliłem i czekam na gumowe Jak pomyślę o tym FISie to mi się odechciewa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dokładnie. Ma być ze smakiem a nie gwizd na pół wsi
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dałbym spokój..
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
W nocy patrzałem to serwer nie działał
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Niestety chłopaki poszli. Dzisiaj był pogrom:naughty: WhyMe miałeś mnie pokarać? Gdzieś polazł? Musiałem śnieg odgarnąć :decayed::decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Tutaj gramy - 213.202.213.29:27015
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Nikt tu nie czituje Bez przesady, nikt nie czituje, chyba gra nie na tym polega . Dokładnie. Ale bez ścian gra się lepiej :polew:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
21.30, serwer 31.186.84.74:27711: 1. Ja aka The Punisher |A4| 2. DudsA4 aka SKARAM WHYME 3. WhyMe? SRAKA DUDS :decayed:
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Dzisiaj będę i was pokaram
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Ty oszuście się lepiej nie odzywaj Ostatnio widziałem co na dedmeczu robiłeś :decayed::decayed::decayed: