Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Śląsk, chip starego AEB'a
Na październik ktoś chętny? Ja będę za miesiąc w PL na 2 dni, zabiorę parę gratów i wracam. W październiku zjadę ogarnąć resztę i chętnie softa wpuszczę. A co powiecie na dynosoft?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie mówię że kłamiesz. Nie zazdroszczę także, może trochę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mało możliwe twoje spalanie. Miałem golfa 1.8 90 ps, rok temu gdzie gaz był tańszy, i za 50 zł robiłem 200 km. Coś nie tak, albo twoje auto pali 7 litrów.
-
Wybór CB radia :)
Co do mojej wypowiedzi to chodziło mi o antenę president florida nie sirio as 100 Sirio do teraz używam i nadal twierdzę że przebija i to sporo całego presidenta. Co do antenki Titanium 7000 MAG jak się nie znasz to nie wprowadzaj ludzi w błąd, chłopie miałeś zestaw cb z biedronki i zabierasz głos w temacie na który nie masz najmniejszego pojęcia. Kolega chciał antenkę do 70 cm więc poleciłem mu najlepszą antenę pod jego radio, siedzę już trochę w CB więc nie wciskaj kitów bo żal się robi jak to czytam
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Pękacz Dla ciebie specjalnie założę żeby twoja porażka bardziej cię przybiła
-
Power box pd - kilka pytań
A ja myślałem że się wystraszyłeś i nie będzie wirusa wrzucał
-
Wybór CB radia :)
Kilka zakładek wcześniej był wpis że źle się stroi...Chyba jest trochę za duża. Co byś powiedział na President Super Florida? Nie miałem do czynienia z tą anteną więc nie chcę cię w błąd wprowadzić. Poszukaj może Titanium 7000 MAG, będzie działać jak ta lala
-
Wybór CB radia :)
Weź sobie sirio as 100, trochę większa a będziesz na pewno zadowolony
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Fotoradar u Tomasza w aucie jest
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Bagietki, minetki i te sprawy- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jakieś fotki się porobi. Oczekuję na ciebie- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Patrząc na niektóre auta na polskich blachach co poruszają się po Niemczech mój rzęch nie jest najgorszy- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ingolstadt Telefonem robione- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Duds kiedy się ustawiamy?- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Widziałem te auto gdzieś na necie, kolega mi powiedział że to od nas z forum. Kawał dobrej roboty, gratulacje- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Uroki małych silników W niedzielę parę zdjęć cyknę i coś wrzucę, ciągle puma mnie prześladuje żebym wrzucił koło i gwinta, chyba tak zrobię- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też o tym myślę. Na razie auto zostaje bo trochę muszę nim pojeździć. Tankując i jeżdżąc do pracy spala naprawdę dobrze. Za 30 euro gdzie litr paliwa tankuje po 1,67 E robię 250 KM ++, także naprawdę fajnie spala. We wrześniu będę na tydzień w Polsce więc zrobię chyba silnik, wrzucę brc i będę śmigał. A na C6 będę zbierał Tutaj C6 czy B8 to norma Chociaż fajnej B5 nie widziałem, może jedną pod pracą w ładnym pomarańczowym kolorze, mam zdjęcie więc mogę wrzucić- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Obstawiam: szklanki - zużycie, lub zapchany smok na pompie oleju - temat bardzo dobrze znany w 1.8T Aha, ten olej który zalałeś to syf Ps. Przerabiałem temat braku ciśnienia, czyszczenia pompy, ciągłych zmian oleju, klepania szklanek, jest proste rozwiązanie, wlewasz cleaner do silnika, następnie ściągasz sanki żeby dojść do miski (jest jeszcze parę innych możliwości), wyciągasz pompę, czyścisz smok i pompę, składasz, lejesz Valvoline VR1 Racing 5w50 lub 10w60(polecam profilaktycznie) i temat klepania w silniku przestaje istnieć Pozdrawiam Temat oleju to inna bajka. Nie wiedziałem co miałem wlane więc chciałem bezpiecznie wlać na 10W40. Z czasem na pewno go zmienię, lecz jestem ostatnio dość ograniczony we wszystkim. Dzisiaj miałem dziwne zjawisko rano, odpaliłem silnik pochodził chwilkę i jechałem do pracy. Zjechałem z autostrady i strasznie waliło w silniku, jak stanąłem na luzie to cisza, dodałem gazu znów waliło. Nie ogarniam powoli tego auta Chętnie bym zmienił ja jakiegoś dizla bo jeżdżąc co 2 tygodnie do domu to się nie opłaci. Z drugiej strony bym zostawił ją na mody ale co ma za sens przejechać się autem raz na 2 tygodnie i będzie ciągle stać w PL. A tak kupię trupka i mogę zbierać na C6- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na trasie do Niemiec 9,4 litra średnie. Ciągle coś stuka i puka, wymieniłem olej i było dobrze, a teraz znów mu coś odpierdziela.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam dla ciebie coś lepszego :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: Wiem wiem nie musisz dziękować- Wybór CB radia :)
Szczerze to z Midlanda bym nie wybierał.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na razie nic nie modzę bo jestem za granicą. Nie wiem czy będę wracał i zacząłem zastanawiać się nad ropniakiem. Strasznie wychodzę na benzynie, a tak mogę co miesiąc być w polsce. Czas pokaże- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moim zdaniem wy po prostu zazdrościcie mu tego czego osiągnął. W jego wieku rozbijaliście się tico od rodziców i namiastka dostała do dzisiaj. I później takie a nie inne akcje wychodzą. Zresztą po medalionach nie spodziewał bym się innej reakcji. Ps. Przeprosiny przyjęte.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zamilcz już lepiej. - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo