Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. https://www.facebook.com/vagaudiservice/?fref=ts
  2. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Benzyna/diesel? Ciężko Ci będzie rodzynka znaleźć Więc możesz moje padło wziąć
  3. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem
  4. WhyMe? odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    2x europaleta 1200 kg, da radę?
  5. Dekory pomalowane na czarny akryl + mały dotek z bliska wygląda
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś zdjęcie jak wyglądają na aucie sprężyny -35 przód i -45 tył w avancie?
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    FIS będzie piał trzeba dać jakieś opornikinaciepane z GT-I9195 Tak jak myślałem, czyli dwie opcje: Dobre żarówki z can busem lub dołożyć can busy
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany co za żarówki led dać w halogen? Zwykłe tanie ledy dają radę czy fis będzie piał?
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki uszko
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tylko czy faktycznie inspektorzy pilnują tego?
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Mówię o czasie pracy nie jazdy Ty rzeczywiście Jak to wychodzi w praktyce? To jak do tej pory każdą pracę w nocy mam przejebaną
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Koneser I przy okazji pytanie, zaczynając pracę w nocy maksymalny czas nie może przekroczyć 13 godzin, z doświadczenia inspektor patrzy na to czy spokojnie mogę iść na 15 godzin?
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fantazja.. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=216974734&zipcode&categories=EstateCar&export=NO_EXPORT&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&scopeId=C&sortOption.sortOrder=ASCENDING&minPrice=10300&maxPrice=10600&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&pageNumber=1#
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To że do swojego 2.5 lejesz to nie znaczy że ktoś też będzie lał, matole
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    350 komplet
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie stać mnie No ja Ci do portfela nie zaglądam
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komu?
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pod poduszki? Pod materace
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju mam takie boczki
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Avus zawsze spoko
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz benzynę to zbiornik z beny a nie diesla matole [emoji23] [emoji23]
  22. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak cenowo wychodzi d4s u Grzesia?
  23. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106] Doszły ? GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106] Doszły ? GLS widocznie nie ma pośpiechu, jutro będą W sumie wszystko spoko tylko dywanik kierowcy był lekko przerwany i muszę go skleić [emoji25]
  24. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Allegro , ASO lub ktoś z forum na bank ma ja mogę poszukać w piątek bym wiedział czy mam jak coś Kaju poratował już
  25. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie gdzie dostanę buzer/głośnik pod czujniki parkowania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.