Treść opublikowana przez shakal
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Uwielbiam przeglądać strony tematów jak ktoś cytuje cały post z dużą ilością zdjęć :facepalm: Kolego kedo666 wystarczy, że odpowiesz a nie cytuj wszystkiego bo w tematach robi się syf. Sorki za OT FroS-t A co do autka to aż miło popatrzeć jaka jest zadbana Wielki + dla Ciebie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- Czarne brd quatro ;)
Jak chcesz utrzymać auto w czerni to proponuje listwy ozdobne szyb zrobić na czarno i zmienić relingi, teraz już to wszystko gryzie się z czarnym grillem A felgi brałbym w graficie jeśli już maja byc ciemne bo czarne zginą i będzie kupa.- Czarne brd quatro ;)
No i następny z BRD Powodzenia w dalszych modyfikacjach i bezawaryjnej eksploatacji- Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Wychodziła jeszcze jakaś jasna wzór s-line ale skóra gładka, nie perforowana. Gdzieś na forum ktoś pokazywał taka gałkę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Coś takiego? czy chodzi Ci o szarą? EDIT: Teraz doczytałem że chodzi Ci o szary- Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Pierwsza to "renomowanej" firmy a druga Ori Audi Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Jak zdemontować boczki tylnej kanapy a4 b6 avant?
Bolec na który wchodzi zamek oparcia musisz kolego odkrecic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Zastanawijący czarny punkt
" Czujnik fotoelektryczny promieniowania słonecznego -G107-. Regulacja temperatury układu klimatyzacji następuje za pomocą czujników fotooptycznych. Rejestrują one bezpośrednie promieniowanie słoneczne podające na pasażerów samochodu. W zależności od wersji układu klimatyzacji może to następować poprzez jeden lub poprzez dwa czujniki oraz oddzielnie dla lewej lub prawej strony samochodu. Działanie: Światło słoneczne przedostaje się przez filtr i element optyczny do diody fotooptycznej. Filtr działa jak okulary słoneczne i chroni element optyczny przed promieniowaniem ultrafioletowym. Diody fotooptyczne są półprzewodnikami czułymi na światło. Bez światła tylko nieznaczny prąd przepływa przez diodę. Pod wpływem światła wartość przepływajacego prądu wzrasta. Im silniejsze źródło podającego światła, tym większy płynie prąd. W następstwie tego sterownik układu klimatyzacji na podstawie wzrostu prądu zgłasza konieczność uwzględnienia wzrostu promieniowania słonecznego i w odpowiedni sposób steruje temperaturą we wnętrzu samochodu. Klapa temperatury i dmuchawa świeżego powietrza są odpowiednio sterowane. W wersji z dwoma czujnikami strona bardziej nasłoneczniona samochodu jest wtedy bardziej chłodzona. Skutki braku sygnału Sterownik pracuje przy zastosowaniu przyjętej wartości stałej promieniowania słonecznego." Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mnie tez się ta podpowiedz przyda Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To jak to w końcu jest? Pasują te linki czy nie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale na 300 wchodzą w ogóle jakieś 16" bez zdejmowania sprężyny czy tylko 17 w gore? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
turzol, czekam na odpowiedz na PW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy spece od hamulców mogą mi powiedzieć czy przy zmianie z 255 na 300 z tylu linki bedą pasować czy trzeba wymieniać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurde to do przodu by juz pasowało 345 pakować Daj cenę za wszystko na PW Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak będę kompletował to się odezwę w sprawie klocków i tarcz chyba ze nie zdążę to będę dawał pod 255 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Uff to najdroższa rzecz odpada A tak poważnie to jeśli trzeba wszystko wywalić to ile mniej więcej kasy muszę wyłożyć na wszystko? Zaciski, jarzma, osłony, tarcze, klocki, coś jeszcze pominąłem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Crew
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie szybkie pytanie mam, teraz u siebie z tylu mam 255 a czeka mnie wymiana hamulców i chciałbym wrzucić 288. Co muszę dokładnie zmienić a co może ewentualnie zostać? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- demonataż gałki zmiany biegów
Na PW wysyłałem Ci juz link do tematu Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE http://a4-klub.pl/index.php?/topic/41304-Wymiana-ga%C5%82ki-zmiany-bieg%C3%B3w-na-wersj%C4%99-S-LINE Wszystko tam pisze nie ma potrzeby zakładania nowych tematów o tym samym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- demonataż gałki zmiany biegów
Z jednej strony musisz ta opaskę podważyć i powinna puścić. Możesz sobie pomoc małymi kombinerkami. Oczywiście po zerwaniu opaski juz jej ponownie nie założysz, chyba ze komuś się to udało choć jest to raczej niemożliwe. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Błąd kennzeichen beleuchtung
Raczej takie coś maja na miejscu bo to miejsca nie zajmuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Opel Astra "Silver Beauty" and "Black Hole" by rune.
Opel fajne autko, miałem tez parę sztuk ale po Astrze przyszedł czas na zmiany i tak zawitałem na forum A4 Bezawaryjności i powodzenia w dalszych modyfikacjach życzy były użytkownik forum Astra-g.pl- Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Blenda w a4 B6/B7 w a6 c6 jak i w q7 jest taka sama Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Błąd kennzeichen beleuchtung
Najlepiej wymień śrubę na taka pod imbus Numer śrubki: N10625802 2zl za dwie sztuki w ASO. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk - Czarne brd quatro ;)