Treść opublikowana przez shakal
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Również polecam
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Wrzucę linki żeby inni mogli tez zobaczyć, nie wiem dlaczego ale u mnie i chyba nie tylko u mnie w znacznikach [ img ] nie widać tych fotek http://s12.postimage.org/7kaqax4u4/DSC_0127.jpg http://s22.postimage.org/hwjltof7k/DSC_0128.jpg http://s17.postimage.org/kwknjl6qm/DSC_0129.jpg http://s22.postimage.org/tx51uemm8/DSC_0130.jpg http://s9.postimage.org/u7x25qkym/DSC_0219.jpg http://s17.postimage.org/p63macv32/DSC_0237.jpg ---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ---------- Rzeczywiście te Ledy w zderzaku są niepotrzebne skoro masz ori w lampach. S-line zewnętrzny tak jak piszą koledzy - tylko znaczki. Dorzuć fotki ze środka auta. Bezawaryjności życzę
-
Wymiana podsufitki Sedan
Odgrzeje kotleta panowie Jak to wygląda w avancie z tymi kurtynami? Trzeba je ściągać czy nie? Za 2 tygodnie będę u siebie zmieniał sufit i wolę się dowiedzieć jak najwięcej, bo chyba będę robił to sam (chyba że ktoś z okolic Brzesko/Tarnów ma czas to zapraszam )
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Ciekawe wyposażenie Nie wiem czy tylko u mnie ale fotek nie widać
-
B7 Crew
Panowie prośbę mam do kogoś kto ma antenę dachową GPS Jakby wybierał się do samochodu po coś to mógłby zmierzyć odległość od końca dachu (nie lotki) do tylnej części anteny? Nie wiem czy od spodu Audi ma zaznaczony ten punkt a nie chcę się zdziwić jak zdejmę podsufitkę
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś? Tak Olej Motul będzie wiele lepszym wyborem niż ten olej który teraz zalewasz. W dziale diesel masz odpowiedni temat z Olejami. Tam dowiesz się wszystko:wink:
-
Ciężko odpala na zimnym
Jak postoi krócej między odpalaniami to lepiej pali czy tylko temperatura ma na to wpływ? Jak w niedługich odstępach czasowych pali normalnie w róznych temp. a w dłuższych gorzej to zobacz czy gdzieś do układu paliwowego nie dostaje się powietrze.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Tak jak pisałem turbinką się zajmę, nie osobiście ale zostanie sprawdzona. Co do oleju to taki był lany przez wcześniejszą właścicielkę, przynajmniej tak twierdziła, ale z babami to różnie Hmm.. może przy następnej wymianie bym czymś innym zalał? Mówisz, że ten Motul dobry? Dokładnie jaki będę potrzebował do siebie pod pompowtryski, orientuje się ktoś?
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Dokładnie rok temu jeden mechanik sprawdzał mi ją i mówił że są śladowe znaki oleju, ale podobno tak ma być, więc nie wiem teraz chyba podjadę gdzieś indziej żeby sprawdzili jeszcze raz. Teraz będę wymieniał rozrząd to przy okazji sprawdzi się turbo
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Witam. Chciałem się dowiedzieć czy u kogoś ten silnik też lubi sobie łyknąć olej? U mnie sprawa wygląda tak, że po około 10.000km zaświeca się niski stan oleju i muszę zrobić dolewkę ok. 1L (może nie cały). Jeżdżę na Castrol EDGE do PD. Na blacie prawie 200.000km. Nie ma żadnych wycieków, turbina czysta. Mam się czegoś obawiać, czy to raczej normalne?
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Może co niektórzy uważają że ta felga RS6 jest oklepana, ale ja myślę że jest to jedna z najlepszych ori felg Audi Po korekcie gwintu ładnie wszystko wyszło Ja lotkę już kupuję drugi rok i coś nie mogę kupić Jaki następny mod ? PS. kiedy fotele wrzucasz?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Jak siedzisz w firmie to zrob te foty panie kulka
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
Bardzo trafna uwaga. Aż zanotuję :decayed:
- B7 Crew
-
Demontaż tapicerki oparcia kanapy -Avant
Tak, to są prowadnice zagłówków. Ja u siebie demontowałem je na samym końcu "od środka" , czyli jak ściągnąłem materiał i gąbkę ze trzech boków oparcia ( czwarta strona zeszła po wybiciu prowadnic ) Wszystko robić trzeba z głową żeby nie potargać materiału, ani nie uszkodzić widocznych plastików.
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
Ja kolego zmieniałem całą kierownicę, ale wiem że da się też zmienić samą multifunkcję. Ostatnio na allegro widziałem takie przyciski, poszukaj może znajdziesz
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Demontaż tapicerki oparcia kanapy -Avant
Dlatego ja wyciągałem je na końcu