Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

shakal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez shakal

  1. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiem H4mm3r, oczywiście chodzi tutaj o wersje które mają już "te mechanizmy" zamontowane seryjnie lub da się dołożyć takowe. Kufatec zrobił tylko moduł który pozwala na sterowanie pilotem/kluczykiem
  2. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kolego firma Kufatec już poradziła sobie z zamykaniem klapy w A6 i A4-B8 z kluczyka Zresztą nie tylko z Audi bo Skoda i VW też na tym skorzystało
  3. Myślę że taka możliwość jak podałem jest realna ponieważ ekrany w zagłówkach podłączasz do DVD w schowku a RNS-e w tym momencie wcale nie musisz miec ustawionego na wyjście z DVD, chyba że po włączeniu odtwarzacza, RNSe załącza się automatycznie to wtedy trzeba by coś pokombinować Najlepiej będzie jak ktoś kumaty wypowie się na ten temat
  4. Otto Knows - Million Voices (TORN Remix)
  5. No z Ori monitorami było by git, jedyny minus to chyba brak możliwości podłączenia słuchawek a dobrze jest słuchac muzyki podczas gdy dzieciaki lub ktos inny siedzący z tylu może spokojnie oglądac ulubiony film lub bajkę
  6. Ja jeśli miałbym zmieniać na 19 to tez tylko na takie lub RS4 z większością głosów na łopaty Co do dystansu się nie wypowiem bo nie wiem
  7. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mnie właśnie też interesuje żeby się to też zamykało automatycznie, bo po co mi takie coś tylko do otwierania jak później i tak muszę zamknąć ręcznie. A pasuje jak pada deszcz nie wychodzić z auta jak żona pakuje zakupy do bagażnika po to tylko żeby zamknąć
  8. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie powiedzcie mi czy takie coś było montowane lub da się zamontować w B7? Passat B6 elektrische Heckklappe per FFB schließen, selberg
  9. Też myślę koło wakacji zabrać się za montaż dvd i lcd w zagłówkach. Nie wiem teraz tylko jaki monitor lcd wybrać
  10. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    On to przecież nowe w ASO kupował z tego co pamiętam
  11. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podstawowe to ja mam w aucie Teraz to ja muszę szukać popiołki i ramki piano
  12. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie się teraz zastanawiam nad takim czymś a teraz jeszcze zawita czarny sufit to by to lepiej wyglądało . Z flockiem tyle lepiej że nie widać tak jak na alcantarze jak ktoś przejedzie ręką.
  13. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jest ktoś na forum kto ma w B7 czerwone dekory?
  14. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Widziałem widziałem, ale myślałem że miejsce może się zmienić, powiedzmy za rok Ale skoro się nie zmieni to w następnym roku wybiorę się na zlot/urodziny o ile termin będzie odpowiadał.
  15. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz Bukowina jest od zawsze w tym samym miejscu To wiem. Tylko czy co roku Ogólnopolski Zlot odbywa się w Bukowinie T. ?
  16. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz
  17. Furka jak prawie każde B7 malina cudowne serducho I tak jak napisał banan87 edytuj swój pierwszy post i dopisz jakie wyposażenie itp. A co do zmian to sam powinieneś wiedzieć co Ci się podoba i tylko zmieniać i zmieniać...
  18. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zawsze można zadzwonić i zapytać o cenę samych dekorów ale przypuszczam że tanio nie będzie
  19. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Skoro Audi wypuściło to jest na 100% pytanie jaka cena
  20. shakal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi Ci o cos takiego ? http://www.speedheads.de/artikelbilder/2007/AudiRS4White2.jpg ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Jak tak to jest taki pakiet "White Audi exclusive" ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- Tutaj masz razem, białą i czarną wersję Audi RS 4 exclusive in black and white Pictures - Top Speed
  21. Pasują do jasnego wnętrza tylko po czyszczeniu nie dotykać paluchami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.