Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. ale lipna pogoda :/
  2. ja jestem chętny zawsze na spota kiedy mogę tym bardziej, że ekipa nam się rozrasta. jakbyśmy tak całą ekipą sie zebrali.... to byłoby mega... P.S. po burzliwej popołudniowej rozmowie widzę, że nastała wieczorna cisza
  3. ja miałem naklejki, ale dałem moje Binkowi na pierwszym moim spocie... może jeszcze jakieś ma
  4. no u mnie właśnie był (ale nikomu go nie polecam) - w sumie dzięki temu miałem pieniądze na szyby i zaczynałem zbierać na black pakiet
  5. u mnie to była pierwsza modyfikacja nie licząc bum
  6. jak coś to na następnym spocie wsiądziesz do mnie i przekonasz się, że wszystko widać
  7. Reniu szczerze mówiąc ja się nie czuję jak przedstawiciel w Corsie... mi się po prostu sam tył podoba i tyle.
  8. to u siebie też tak mam bo powiedziałem, że chcę ciemną folię ale żebym coś w nocy widział ja nie widzę różnicy od środka. ale na pewno piecowo fajniejsze mogą być
  9. nigdy się nad tym nie zastanawiałem - ale jest to droższa metoda niż folia
  10. to już się musisz zastanowić jak chcesz ja od samego początku chciałem sam tył (ale u mnie generalnie jest ciemniej trochę bo ja mam czarne wnętrze łącznie z podsufitką), Petara ma też z przodu przyciemnione
  11. wujek ma do sprzedania Golfa MK3 za 5-6 tysięcy
  12. hahaha no bo mają się na co i na kogo gapić
  13. Zuza ja przyciemniałem u znajomego, który ma serwis szyb samochodowych http://folglass.pl/ za cały tył płaciłem 400 złotych. dokładnie - tym bardziej, że auto stoi w Fordonie i Kierownik ma 2 osiedla do przejechania.
  14. najlepszego Tomek! a odnośnie tej A4 co wrzucił Grzechu to faktycznie jeździ nim kobieta auto ode mnie z osiedla, pani pracuje w banku koło Lidla - auto zawsze stoi na parkingu strzeżonym, nie widziałem żeby go pałowała czy coś - ogólnie zawsze mi się jej auto podobało a z ceny na pewno się coś urwie jeszcze. Kierowniku ja bym się zastanowił
  15. mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
  16. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8010918
  17. ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... no to oczywiste ze jak bede miał :gwizdanie:
  18. ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej...
  19. no to łącznie 48 zdjęć naliczyłem :gwizdanie: bardzo ładnie oby następnym razem pogoda tylko dopisała...
  20. nie przejmuj się, mnie jeszcze nie obrzucili
  21. ważne, że dotarła cało i zdrowo
  22. więcej nie potrzeba
  23. Reniu jak zwykle fotek dużo i fajne
  24. no słyszałem, że podobno pogoda w piątek na trasie Warszawa-Bydgoszcz była tragiczna (brat wracał z delegacji z Wawy). możesz Bartku żałować, że Cię na spocie nie było - 15 autek było nawet w pewnym momencie i bardzo miła atmosfera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.