Treść opublikowana przez jedrekx
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
zwracam honor. masz racje. EOT
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też w fordonie u kumpla %%% w tym roku nie robię przynajmniej za kierowcę
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
turdzi, mój akurat nie był montowany w A4 tylko był zrobiony konkretnie pod A3, ale są też takie same silniki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też mam taką nadzieję byle tylko pogoda ładna była żeby samochód umyć bo wstyd takim brudasem się pojawić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no u mnie też... tylko u mnie to w Nowy Rok raczej, bo w Sylwka to inna zagrycha będzie.... i napoje również
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
weź 2.0 170 PS, na pewno się nie rozczarujesz, ja mam 140 PS w A3-ce i jest super. też miałem taki problem żeby namówić ojca na auto powyżej 2 litrów, wszystko przez tą akcyzę (bo my tylko samochody z Niemiec kupujemy) :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po świętach powiem Ci Tomek, że gruuubo... trzeba będzie znowu zrzucić kilka kilo...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy jakiś poświąteczny spot?
-
[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
1.9 tdi w sedanie ze znajomym lecieliśmy 195... a jeszcze podobno nie docisnął do końca fakt byliśmy tylko we dwoje
-
[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obżerają się wszyscy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJLEPSZEGO ODDZIAŁU A4-KLUB!!! P.S. Nowek kiedy mnie widziałeś? jak wczoraj to nie ja..
-
[B7 BPW] zielony czarnowóz a4 140ps:) Nowe zdjęcia!
DarCo69 jak chcesz jakieś info to wystarczy wpisać w
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek z kim tam jechałeś do galerii? ja za Tobą pomykałem Asterką brata
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a dziś się coś dzieje czy spokój przed świętami?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tyle samochodów w korku to trudno było mnie zauważyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
związane z %?
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
turdzi, jak ja szukałem samochodu to byłem napalony na dwie: jedna z 2006 roku 173500 przebiegu za 18900 euro i z 2007 160000 przebiegu za 17900 więc ja będę się upierał, że coś tanie. co więcej te 2 sztuki to były 2.0 TDI ale 140 KM, a nie 170! 170 były od ok 20000 euro za modele z przebiegiem 150000 lub więcej! tam gdzie kupowałem A3 była też A4 S-line z takim samym wypasem i silnikiem jak ta z Rzeszowa i przebiegiem 130000 z 2007 za 21900 euro.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dajesz nowek
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
ktoś na forum już kupował samochód od tego handlarza z Rzeszowa i z tego co się orientuje to są zadowoleni. a to B7 TDI co wkleiłeś sam oglądałem na allegro i jak dla mnie bajka. tylko takie auto w DE kosztuje troszkę więcej...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman dziś mnie mijałeś na planu 6-cio letniego ok godziny 16 ja stałem w korku :/
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
włoszka była fajniejsza:P nawet pomimo swojego rocznika
-
[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4
znane ze spotów autko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego ja bym chętnie wpadł, ale jutro śmigam A3 w trasę i wolę nie ryzykować ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś w przerwie między wykładami, a ćwiczeniami byłem w galerii. dziewczyny myślały, że bączki kręciłem używając ręcznego... niestety było tak ślisko było, że jadąc 10 km/h driftowałem...