Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. pamiętajcie, że nie liczą się furki (ich rocznik) tylko ludzie - a u nas w Kuj-Pom mamy za***istych ludzi
  2. bardzo mi się podobają te Leony, sam się nad takim zastanawiałem w zeszłym roku, a w tym nad nowszym FR'em ale wyszło A3... jak wyczyścisz to zapodaj środek i z zewnątrz... nawet brudaska
  3. jeśli to Twoja "suczka" w podpisie to wygląda bardzo fajnie
  4. axel powiem Ci, że zdjęcia świetne
  5. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    nie mówię konkretnie o tych, tylko o tym wzorze...
  6. no zdjęcia spoko
  7. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi
    super A6-tka i jak założysz RS-ki to będzie zajebibi wyglądać.... zawsze mi się marzyły te felgi
  8. fajne, fajne ale przydałby się S-line z zewnątrz... ale podejrzewam, że to tylko kwestia czasu
  9. fajnie było, czekamy na fotki
  10. nie czekajcie na mnie pod lidlem bo dostałem pilny telefon i muszę jeszcze do miasta pojechać, więc podjadę od razu pod tesco
  11. Fordoniacy! jeśli tak jak zawsze jedziemy razem to ja od ok 18:30 będę czekał pod Lidlem... do zobaczenia!
  12. ja byłem na Tuning Show... ogólnie nie było źle... tylko żenujące były hostessy na motocykle, które pozostawały jedynie z dolną częścią bielizny... kilka fajnych autek i nic poza tym. gorzej niż w zeszłym roku, lepiej niż 2 lata temu. ja się oczywiście narysuję w środę
  13. ja na 17-stkach i na zawieszeniu S-line czuję każdą dziurę... a mam oponę 225/45/17
  14. o kur.. to niefajnie..
  15. jaki wypadek?
  16. no najbliższy spot to chyba w Toruniu...
  17. jedrekx odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    ja bym wstawił felgi od Top Sporta
  18. Tomek4don mogłeś przyjechać tym granatowym kombi
  19. no fotki 1-sza klasa:)
  20. będę pod lidlem
  21. Tomek jak chcesz to mogę Cię wziąć
  22. 1. Reniu 2. jedrekx 3. ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.