Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. no właśnie w tym autohausie stała też nowa A3-ka, srebrna S-line i te lampy są po prostu boskie... ale to trzeba troszkę kaski nazbierać... na początek będą przyciemnione szyby na pewno.. a reszta pomalutku, teraz tak szybko furki nie zmienię
  2. dokładnie... ja jeżdżę najczęściej sam, czasem ewentualnie z rodzinką albo ze znajomymi to po co wozić powietrze w dużym kombi? A3 idealne jest jak dla mnie...
  3. może i dla kobiety... ale jak dla mnie jest wystarczający i mi się podoba... chociaż do samego końca miałem wątpliwości bo aż tak do mnie nie przemawiał jak A4, a teraz... NIE ŻAŁUJĘ!
  4. po tych wszystkich wypowiedziach aż boję się podjechać A3 bo to przecież nie jest A4, a kolega Majki wyraźnie dał do zrozumienia, że chciałby widzieć tylko A4... :|
  5. Marka i model: Audi A3 Sportback Pojemnosc silnika: 2.0 TDI Rok produkcji: 2007 Kolor: szary Lava Zmiany: powoli auto zaczyna wyglądać tak jak ma Silnik: - 2.0 TDI 140 PS - oznaczenie BMM - będzie może CHIP Zawieszenie: - zawieszenie S-line, obniżone o 2cm względem zwykłego Sportbacka Koła (opony/felgi): LATO: - Koła 18 cali model RS6, opony 225/40/18 ZIMA: - Koła 17 cali Audi S-line, opony 215/45/17 Styling zewnętrzny: - Pełen pakiet S-line (zderzak przód, tył, spojler klapy bagażnika) Wnętrze: - Pełen pakiet S-line - Pół-skórzane fotele - Fajne wyposażenie Audio: - ori Audi - subwoofer w bagażniku - Navi RNS-e Planowane Zmiany: - koła 18 cali - może CHIP na 170 PS - przyciemnienie szyb z tyłu - grill black-line - czarne relingi Wiem, wiem... miało być A4 S-line, ale na miejscu były same z dużymi przebiegami, a w A3 mam 102 tyś przejechane... komentujcie zdjęcia i podpowiadajcie zmiany! Fotki z dnia zakupu: W międzyczasie doszło do niemiłego spotkania z Tico :/ Wersja zimowa: Nowe felgi: (18 cali RS6) Przyciemnione szybki z tyłu: Tymczasowy setup letni (21.04.2010): Czarny grill S-line: Black-line: a tu VT by Reniu (można porównać efekt z VT z moim zdjęciem: CDN
  6. ja przepraszam, że nie dojechałem, ale o 23 dopiero dotarłem do domu.. niestety mi z A4 nie wyszło i przywiozłem A3 Sportbacka.. ale mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie jak zacznę nim przyjeżdżać na spoty... a właśnie! jakby ktoś chciał to będę miał ramki pod tablice z A4 klubu i nalepki.. kupiłem je przed samochodem :/
  7. w tą środę akurat wracam z Niemiec (wyjazd we wtorek).. więc jeśli zdążę to podjadę nowym nabytkiem
  8. mi też pasuje środa o 20... od września także będę się już pojawiał nowym nabytkiem
  9. koledze chyba chodziło o to, że z napisem "S-line"...
  10. ja bym jeszcze znaczek audi na czarny zmienił... wtedy black style pełną gębą
  11. mój brat miał takie jeszcze rok temu... zacne auto, miałem odziedziczyć ale się nie udało... przez 2 lata nie zawiódł ani razu (a miał 94 rok), bezawaryjnej jazdy! najpiękniejsze cabrio jakie jest oprócz A5
  12. mój ojciec na 19-stkach w A6 jeździ jakoś i jeździ się o dziwo nawet całkiem dobrze (samochód 3 cm obniżony w Niemczech)
  13. to eS3 jest po prostu piękne... ja bym jeszcze tylko z zewnątrz przyciemnił tylne szybki i wrzucił jakieś ciemniejsze lampy do tyłu
  14. miron78 sprawdź na www.bazafelg.pl, myślę, że ten wzór jest u nich w ofercie http://bazafelg.pl/upload/felgi/mam_rs1_cz.jpg
  15. ładna TT-ka mój brat ma taką czarną cabrio, więc ja osobiście nie uważam, że to auto dla "geja" czy dla "fryzjera". GRATULUJĘ PIĘKNEJ SZTUKI! jak dla mnie tylko na "-" brak spojlera z tyłu
  16. hardy wielkie słowa uznania za ten projekt! jak dla mnie wygląda BOMBA! osobiście także uważam, że przód B7 jest ładniejszy, a tył ładniejszy jest od B6. Ty chyba jako jedyny potrafiłeś i chciałeś uczynić to połączenie! Kiedyś sobie wyobrażałem jakby wyglądał taki samochód i dzięki Tobie to zobaczyłem i uważam, że jest ekstra! Moje gratulacje. A jak wnętrze? Można fotki? Kiere masz od B6 czy od B7? Życzę powodzenia w dalszych modach! Pozdrawiam:)
  17. ładna A6-tka widzę, że jedno zdjęcie na pewno jest z Myślęcinka
  18. jaki to jest Becker? ja w Mondeo mam Becker Online Pro... całkiem fajne radyjko, ale płata figle
  19. Witam, nazywam się Jędrzej, wszyscy mówią na mnie Jędrek. Jestem z Bydgoszczy. Właśnie zaczynam robić prawo jazdy i oczywiście pragnę kupić A4 bo to podstawa :) POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.