Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

toniu84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez toniu84

  1. Wymieniłem świece dzisiaj i szarpanie ustąpiło w najbliższym czasie skasuje błędy i dam znać czy coś na nowo wyskoczy
  2. Witam ostatnio zauważyłem niepokojące szarpanie podczas jazdy zarówno na gazie jak i na benzynie (na benzynie delikatniej). Podłączyłem vag-a i pokazał mi następujące błędy: Controller: 3B0 907 557 B Component: 1,6l R4/2V SIMOS HS D03 Coding: 04001 Shop #: WSC 06335 3 Faults Found: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-10 - Upper Limit - Intermittent 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent 00516 - Closed Throttle (Idle) Position Switch (F60) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent Readiness: N/A moje pytanie jest następujące: czy pierwszy błąd związany z sondą lambda może wynikać ze "starych" świeć (kabli) czy ewidentnie wskazuje na to, że musze wymienić sondę. Odnośnie drugiego błędu to niekiedy dojeżdżając do skrzyżowania "trzyma" mi obroty ale nie przeszkadza mi to trzeci błąd nie wiem co to jest
  3. ostatnio zaczął mi przerywać podczas przyspieszania, podpiąłem pod vaga i wywaliło mi to: 3 Faults Found: 00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-10 - Upper Limit - Intermittent 00282 - Throttle Position Actuator (V60) 44-10 - Short Circuit - Intermittent 00516 - Closed Throttle (Idle) Position Switch (F60) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent czy to oznacza, że sonda lambda jest walnięta ? czy wystarczy przeczyścić przepustnicę ? czy to i to do wymiany
  4. dzisiaj założyłem nowe zawieszenie na przód i zmieniłem koła na letnie i też zaczęło mi huczeć z przodu podczas szybszej jazdy. Dodam że zamieniłem koła przód z tyłem. Co to może być co za przyczyna
  5. jakiej firmy kupowałeś wachacze ?? bo mnie też czeka wymiana
  6. a jakie masz objawy ze mówisz że padła...
  7. witam ponownie. Zrbiłem tak jak pisaliście tzn wyciągnąłem pompkę i przeczyściłem ją (nie było z czego) i nie dała żadnych efektów.... ale zauważyłem, że pod tapicerką od bagażnika jest dużo wody, więc zdemontowałem tego filca i ukazały mi sie mokre wiązki kabli. Odłączyłem kostke o zamka w bagażniku i problem ustąpił :) za tydz napisze czy całkowicie ustąpił problem czy tylko na chwile
  8. a w którym miejscu się znajduje i czy dużo jest do demontażu, pytam się bo będę to robił pod blokiem i jeśli dużo przy tym roboty to poczekam aż będzie cieplej
  9. Witam, pojawił mi się problem z "samozamykaniem" drzwi (wszystkich). Objawia się to tak, że jak otworze z kluczyka drzwi to wszystkie rygle idą do góry ale jak już pociągnę za klamkę to rygle opadają tak samo jak włożę (lub wyciągnę) kluczyk do stacyjki to słyszę pompkę od centralnego, że chce zamykac zamki. Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem to to, że otwieranie drzwi z przycisku (w środku na drzwiach) działa tylko prze przekręconym zapłonie natomiast ryglowanie działa zawsze. Miał ktoś taki problem ?? proszę o porady
  10. poniżej 5 st C nie załącza mi się już klima
  11. też tak miałem, że mi benzynę żarło razem z gazem. Podpiąłem vaga i wyskoczyły 3 błędy, jeden od Lambdy a tych dwóch już nie pamiętam, ale po wykasowaniu ich jest już wszystko wporzo :-) benzynki nie ubywa tak szybko P.S. Nie jestem pewien ale chyba na analizie spalin można sprawdzić czy autko bierze LPG z benz. naraz
  12. miałem to samo, tzn. ten sam czujnik mi dawał w du...ę
  13. miałem podobnie w tym samym silniku. Falowanie, gaśnięcie przy dojeżdżaniu do skrzyżowań, długo kręcił rozrusznik na ciepłym i dodatkowo szarpało mi na obrotach powyżej 2,5 tys. Vag mi pokazywał że wszystko OK. Pojechałem do znachora (specjalizuje się w Audi,VW..) i wykrył, że to czujnik położenia wału korbowego, i jeszcze jeden czujnik ale nie przypomnę sobie jego nazwy ;/. W każdym bądź razie operacja mnie kosztowała 400 zł, a autko jeździ jak należy.
  14. 1,6 AHL instalacja STAG 4 (od 3 tyg) pierwsze tankowanie i pierwsze wyliczenia 11 l /100 km (pół na pół trasa/miasto)
  15. jest tu ktoś na forum co rozkoduje mi "na odległość" radio chorus na podstawie nr seryjnego ? czy nie ma takiej opcji
  16. ja miałem podobny problem, a wina leżała po innej stronie niż piszecie... po prostu za mało czynnika chłodzącego. Pojechałem na przegląd klimy, dobili mi ją, odgrzybili i problem zniknął
  17. Witam Ja też mam taki sam silniczek i też zastanawiam się na instalacją LPG. Ale mam też pytanko takie, czy nie będzie on za słaby, bo u mnie jak jedzie komplet pasażerów to auto zamienia się w czołg.
  18. a przekaźnik sprawdziłeś ?
  19. ja mam do pracy 8 km (z czego 7,5 km trasa) i jak były mrozy rzędu -25 st to wskazówka w ogóle sie nie wychyliła a przy -10 to wskoczyło na jakieś 70-75 st. Czy to jest ok czy termostat mi nie trzyma ?
  20. P1106 Obwód ogrzewania czujnika O2 (B1-S2) – napięcie za niskie – przeciek powietrza - cokolwiek to znaczy
  21. ta kontrolka (!) i potrójne pikanie oznacza nic innego jak słaby akumulator sprawność akumulatora przy temp 0st.C wynosi 80%, a przy -10st.C już tylko 70% (w przypadku w pełni naładowanych akum.) bo jeśli jeździ się na krótkich odcinkach i akumulator nie jest w pełni naładowany to sprawność jeszcze bardziej spada
  22. ta kontrolka nie jest od poziomu oleju tylko ciśnienia !! także prawdopodobnie poszła ci pompa i nie było smarowania...
  23. a czy nie powinno się robić adaptacji przepustnicy po restarcie kompa ?
  24. u mnie też nie pokazywał żadnych błędów na vagu ten czujnik. Widocznie AHL tak ma
  25. dokładnie tak to jest immo, a check engine nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.