Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. również podziękował, zacnie było
  2. Halo! Halo! Powoli! To nie forum o dresowozach. To jest poważne miejsce i poważni ludzie
  3. Pablo, "wiśle" piszę się małą literą
  4. Jak się jeździ non-stop z butem w podłodze, przy takiej mocy to musiały by być z kolcami chyba
  5. A ja Wam powiem że widziałem dziś "na żywo" i robi robotę W środku Mpakiet nie wiem czy nie lepiej niż w B8 S-line. Jakby to miało 4 buty jeszcze to suty urywa
  6. Jestem o 16.00 (może parę minut po bo nie wiem jak korki). Muszę skończyć do 16.55 bo muszę na lotnisko jechać na 17.00
  7. na klubowych podobno macie jakieś linki z całym badziewiem Cuber mi kiedyś podsyłał link stamtąd który kierował na chomika ETKĘ mam tylko nie wiem gdzie
  8. bez kitu ale na chomikuj.pl masz w uj ETEK nie wiem jeszcze - dam Ci znać około 15.30
  9. jednym słowem odkurzacz
  10. :hi:powitać To był Colt CZT 150KM seria zrobiony IC dolot i wydech na 220KM
  11. Siemka To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ... Ale porównanie
  12. dzięki Pany za spota
  13. pańcie tak na rozluźnienie: Kacper Ruciński, Giza, Katarzyna Piasecka StandUP - YouTube
  14. chętnie jakby to nie był 2009 rok
  15. Mówiłem Ci że bez wahania dam Ci 60 kzł ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ---------- BTW
  16. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To jest Twoja ocena i nie zamierzam jej podważać. Moja jest inna i tyle Jedna tylko rzecz, żeby była jasność... nie uważam że przegrali tylko przez sędziego. Przegrali na własne życzenie, a on tylko w tym pomógł.
  17. Chłopaku dajże spokój z tym 1.8... przecież jakby ktoś miał to by napisał, a Ty w koło macieju. Chyba czwarty czy piąty raz to widzę... Poluzuj czapkę. ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- :polew:
  18. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To nie tylko o tą rękę chodzi... Żółtko za żółtkiem przy faulach z du..y, a w druga stronę przy podobnych zagraniach nie było nic. Gwizdnięty spalony gdzie go nie było... itd
  19. Już wiem gdzie jadę na wakacje w przyszłym roku.
  20. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    piłka leciała z taką prędkością i jeszcze po koźle że chłop musiał mieć jakiś przykurcz że tak chował rękę że jej nie schował
  21. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Niebiescy dali radę , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie ... Jak się ma sędziego w drużynie to nie problem wygrać...
  22. Nie wiem czy było... Kto ma QUATTRO
  23. Mój starszy miał taką w firmie i była stałym bywalcem u Wadowskiego. Nie wiem czy przez to jak tym jeżdżono, czy przez to że Wadowski miał z tego kasę, czy może przez to że to padaka. A ceny części zamiennych, rzeczywiście, jak w Japońcach, zabijają.
  24. To jest rozebrana "ciężarówka". Nie ma tyłu w ogóle, ale to może szczegół.
  25. Nikt się nie sprzecza tylko oceniamy wspólnie auto. Pablo luuzik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.