Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. proszę Cie paści jak każde inne za to Twoje robi robotę, s-line, dwa kominy, czarna szyba, LEDy... pierwszy raz gadałem z kierowcą auta przez tylną szybę
  2. :hi:siema all Dołączam się Nic dodać, nic ująć
  3. lennox odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    sorki za offtopa, ale z niepotwierdzonych informacji wynika że multiroom w nc+ może być realizowany wyłącznie jeśli dekodery będą spięte siecią logiczną. Tak samo było w n. Jesteś w stanie to potwierdzić lub wykluczyć?
  4. Do czego go użyłeś?
  5. jednak byłeś ? taa, chyba piętro niżej
  6. tydzień temu już o to dziwne, widocznie przeglądarka mi scaheowała... i żaden się nie odezwie że jest nie halo Nie bój nie bój Ja też pamiętam
  7. co za piz..a mi zdjęcie w podpisie usunęła?
  8. Ja też się pojawię.. też standardzik.. w KFC..
  9. przez takie ci..y na drodze robią się korki. Dziś rekordowy czas przejazdu... 8km w 53min ze średnim spalaniem 13,7l
  10. czytam, a Ty co, liczysz że napiszę że chałpniczo-chińskie oświetlenie jest najlepsze na świecie?
  11. dzięki Pany za ściganko było zacnie, musimy powtórzyć
  12. a miałem dziś na myjnie jechać. Jak tak dalej pójdzie to na wakacje bedziemy w październiku jeździć, bo wtedy będzie najcieplej
  13. Nie koniecznie inwalida, niepełnosprawni też mogą na niebieskim stawać...
  14. siemanko, jak tam Pany? Opuchlizna i malinowe nosy zeszły?
  15. ale miazga szymeniu z esa sie uppierdala, mega furacz ---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ---------- tiaaa ty to akurat wiesz dobry śpiwór masz bo chyba będziesz spał w aucie na rondku z tego co widzę po tym zdjęciu spod stasindy bo nie widzę cię na letnich pod tą górę będziecie się razem z grusią grzali i ogonkami stykali ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- Pytam bo jakby się wybierał to może bym się z nim umówił. Zapowiadają na jutro ładną pogodę a skoro takie warunki to może bym się wyrwał z chaupy i zdarł rdzę z kantów bo w tym roku nigdzie na deskach nie byłem niech mi Fantowski wyśle na PW swoją komórkę to jakby co jutro będę do niego dzwonił jak fantowski pojedzie na deske to stawiam 1l
  16. siemka Pany po czym wnosisz?
  17. Łukasz trzeba być twardym a nie mientkim Jak się bawić to się bawić drzwi wy..ać nowe wstawić Jeszcze się wacham ale rejczel na piątek i pół soboty się wybiorę. Weźcie jeszcze łańcuchy i łopaty
  18. Ktoś się może wybiera w piątek po południu/wieczorem do BT?
  19. zapiął go na hol dobre Ruks ty się znasz myślisz że mają przekroczone DMC w takim zestawie i czy kierowca pierwszego słonia musi mieć już B+E ważne że jest sztywny hol
  20. :hi:wszystkim Ładny ulep, szpachli tyle co na dwudziestoletnim Polonezie. zapiął go na hol dobre
  21. Kerczi, chciałeś do któregoś auta... http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index23.html#post3408317

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.