Treść opublikowana przez Kwinto69
-
SPOTY RADOMSKIE
14.04.2017 godz. 19:00
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie pasi to jeszcze kogoś skręcę ze znajomych
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma Na fejsie jest strona https://www.facebook.com/Audi-Radom-Squad-779168538764804/?fref=ts ale widze że od grudnia śpią...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
zapytaj kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
racja Czy literka T w 1.8 wuchodziła czerwona jak np w klekotach vw?
-
SPOTY RADOMSKIE
Air Show 2017 w Radomiu.
-
Air Show Radom 2017
Air Show 2017 w Radomiu. http://www.echodnia.eu/radomskie/air-show-radom/a/air-show-2017-w-radomiu-to-maja-byc-imponujace-pokazy,11810540/
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czekam juz nie długo w kinach
-
SPOTY RADOMSKIE
Najlepszego Panowie w Nowym Roku w ch.uj wachy na wszystkie wycieczki http://memnews.pl/img/14751/ucho-prezesa-odc-2-zarzadzanie-przez-kryzys/ https://www.facebook.com/zakochaniwaudi/videos/1241196809306055/
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wzajemnie Jarek u ciebie są te lasery? http://pro-choice.pl/h7-night-breaker-laser-1szt-p-1417.html- SPOTY RADOMSKIE
Wpadasz na spota jutro? To jak ktoś będzie ja podjadę o 19 Kołpaki nawet dzisiaj przetarłem SpOOOOt http://www.fotosik.pl/zdjecie/f375481358871279 http://www.fotosik.pl/zdjecie/5c52d6f0920c4358 http://www.fotosik.pl/zdjecie/90bf45b46a9bb2d3- SPOTY RADOMSKIE
Przyleć samolotem szybko i tanie bilety https://www.facebook.com/SprintAir/photos/a.132852070096162.19564.104615976253105/1166739683374057/?type=3&theater a zobaczysz przy okazji słynne lotnisko ciekawy ma dźwięk https://www.facebook.com/zakochaniwaudi/videos/1212387405520329/ http://allegro.pl/show_item.php?item=6633011065 oficjalny termin ? proponuje 16 grudnia( Piątek)- SPOTY RADOMSKIE
Jak wszędzie z samochodem stary właściciel się cieszy ze sprzedał a nowy że kupił... zapewne na parkingu pod obi- SPOTY RADOMSKIE
Fajnie Ci to wyszło, chyba u siebie zrobię tak samo Do znudzenia ten ori kolor czarnym matem poleciałem Fajnie Ci to wyszło, chyba u siebie zrobię tak samo tutaj na szybko auto jeszcze winylem pociągnąć gumy http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/60ec483e6a918d8e Może ktoś szuka bmw zadbane http://allegro.pl/bmw-e46-330ci-coupe-i6621392754.html#thumb/6 Moskal wystawił swoje B5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/375977-s4-b5-1998rok-300km/#entry4963745 To jak z 16 grudnia są nadal chętni? taki spot jest dzień pózniej https://www.facebook.com/events/212407705851804/- Podłokietnik a4 b5 - jak zamontować ? fotki ?
Jest krok po kroku tylko szukaj Proste jak drut z opisem trzeba wyciąć na łape- Wymiana Foteli
Rzeźba temat był poruszany Na pewno prowadnice ale poszukaj bo jest temat- Pomoc w naprawie szyby pasażera
Zapewne ślizg Przerabiałem to osobiście z kolegą do pomocy Musisz dokupić slizgi na dobrą stronę Odradzam allegrowicza "dlauauta" Kiepska jakość i jedno złe przysłał, ja kupowałem w interteamie lepszy plastik.- Radom sprawdzenie samochodu
Powiem ci tak jak auto w komisie to jak wszędzie a że u nas dużo tego to handlarze przebijają się pomysłowością Podjedz zobacz, sam oceń bo później to rożnie Znajomi moi polują na fieste i jeździli już w inne województwa ...- Sreberko A4 1.8T FWD
zacnie- Tylne lampy
zobacz na allegro maja uszkodzone polifty tam zapytaj- Wyciek oleju możliwe, że płynu wspomagania też ubywa
W moim gubił olej przez chłodniczkę oleju ori oring 12.99 + robota i święty spokój z dolewkami- Brak swiatla wstecznego
Ma ktos moze zdjecie jak on wyglada i gdzie sie dokladnie znajduje? Proszę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/55759-b5-all-wymiana-czujnika-swiatel-wstecznych/ - SPOTY RADOMSKIE