Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj magnolia?
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj będę w pełnym składzie, vipera upalamy.
-
Superb v6
Żadnej gleby nie będzie, nie chce się potem zastanawiać czy mogę przejechać daną drogą.
-
Spoty wrocławskie
Co tam się staneło ?
-
Superb v6
Zwyciężcą ankiety jest Sirius. Czekają na wiosnę
-
Spoty wrocławskie
grubo panowie się zabawiacie
-
Polecane opony letnie
Miałem vredy i są specyficzne na gładkim asfalcie trochę je słychać. Jednak wygląd robił swoje. Na pewno nie brał bym Pirelli.
-
Spoty wrocławskie
Żadnych Pirelli już nigdy nie kupię po tym jak ostatnio kolega pokazywał mi co się stało z dwuletnia P7....
-
Spoty wrocławskie
Pewnie to co miałem Emilowi program pisać żeby sie częstotliwości nie gryzły na pilocie :grin: Tak to to tylko że jak posadzilismy na nim moje gopro to coś zasięg gubilo i trasa słabo wyszła Zreanimowałem Vipera, także następnym razem spróbujemy.
-
Spoty wrocławskie
dzięki za spota. Przepraszam, że się nie pożegnałem ale mały zaczął płakać i trza było jechać.
-
Polecane opony letnie
Sam kupiłem sobie do A4 B8 nówki nokiany i też złego słowa nie powiem .... a co najfajniejsze, to pierwsza zimowa opona, która moim zdaniem dobrze robi radzi również w wodzie (roztopy, deszcz), nic nie ślizga, nie rzuca autem - po prostu ok Ja poszukuję teraz opon letnich w rozmiarze 225/50/17 - może ktoś coś poleci, żeby za bardzo mi portfela nie uszczupliło? Celuję w coś ok 450zł/szt. Są Toyo Proxes T1, Toyo Proxes C1S, Kumho Ku31, Kumho KU39, Fulda Carat, Barum Bravuris 3.... Do tej pory jeździłem na Coni SportContact 3 ale słoweńska guma i bardzo szybko się zużyły a do tego były głośne.... Z tych co napisałeś to najlepsze opinie ma Toyo Proxes T1 bo C1S to już starszy model.
-
Polecane opony letnie
Kocham takich ludzi jak Ty Możesz rozwinąć ?
-
Spoty wrocławskie
Ja będę pod MM po 17.
-
Spoty wrocławskie
Ale to musi latać kierwa...
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz załatw jeszcze jeden komplet pasów, podjadę w tygodniu do Ciebie po te pasy.
-
Spoty wrocławskie
matka zatrudniła mnie do składania szafek i regałów.:facepalm:Idę właśnie kończyć tą męczarnie.
-
Spoty wrocławskie
na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM. to od razu zmień sobie nick z Emay na Konfident:wink: masz parking za szlabanem w Lukasie? to się ciesz z niego i daj już sobie spokój w tym temacie Nie mieszaj do tego pracodawcy i ilości miejsc parkingowych które są wokół Twojego miejsca pracy. Masz parking na lidlu, a nawet na poznańskiej. Pewnie dla Ciebie to za daleko.
-
Spoty wrocławskie
na pewno tym parkowaniem nie ułatwiam wyjeżdżającym stamtąd, zdaję sobie z tego sprawę, ale to nie moja wina, że mój pracodawca zatrudnia w tym budynku ok. 500 osób, a ma parking na 20 miejsc:facepalm: jestem pewny, że jesteś na tyle dobrym kierowcą, że spokojnie jesteś w stanie sobie poradzić... jak widzisz, że nic nie jedzie z lewej, wjeżdżasz na jezdnię i ktoś na pewno z prawej Cię wpuści ;-) ja tak często robię, inaczej czasami do ruchu włączyć się nie da... niestety trzeba sobie w tej dżungli radzić... tak jak pisałem - jak tam nie stanę, to zrobi to ktoś inny, dobrze o tym wiesz Nie ma sprawy znalazł się artykuł kodeksu drogowego. Każdy kolejny raz będzie zgłaszany na SM.
-
Spoty wrocławskie
Wtedy nic nie widzę co z prawej jedzie:facepalm: ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ---------- co ja z Tobą będę polemizował jak Ty nawet nie rozumiesz jakie zagrożenie stwarzasz parkując tak autem...
-
Spoty wrocławskie
Widzę, że w doopie masz bezpieczeństwo innych. Masz szczęście, że wyjazd z posesji nie jest traktowany jako skrzyżowanie. Wtedy musiałbyś zachować 10 m. Ja nie jestem nerwowy tylko chcę zapobiec ewentualnemu wypadkowi.
-
Spoty wrocławskie
stary, to co odjebał chopin to żodyn go nie przebije... żodyn! Widziałem. Chciałem chopinowi właśnie pokazać, że nie jest odosobniony.
-
Spoty wrocławskie
żarty żartami, ale mówie banan to jest ostatni raz gdzie widzę Ciebie w tym miejscu. Przez Ciebie wszyscy muszą wystawić pół auta na drogę, żeby zobaczyć czy coś jedzie.
-
Spoty wrocławskie
Banan87 i jego prawidłowe parkowanie: Jeszcze raz tak źle zaparkujesz to zacznie Ci magicznie powietrze z kół znikać
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Wiesz, że to nie jest quattro tylko haldex - Spoty wrocławskie