Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
tam sie cały podnośnik wymieniało. Kiedyś próbowałem robić samo kółko i napinać linki ale to rzeźba w gównie bez gwarancji naprawy. Właśnie k**wa szczuraz wykrakałeś ostatnio jadąc ze mną a powiedz mi próbowałeś takie cuś ? VW GOLF III 3 PODNOŚNIK SZYBY LINKA PRAWA ZESTAW (3225062299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty wrocławskie
Pany linki sie obwinęły o plastikowe kułeczko, wymieliły całe te kułeczko , szyba opadła, znacie kogoś kto lubi takie rzeczy robić. Prawodpodobnie będą linki do wymiany, silniczek z kołowrotkiem, plastiki do prowadnic. Na szczęście spinek nie połamałem:grin:. Wszystko oczywiście do golfa 3. ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Idz w ch.. z HTC i cale to gorilla glass, 8s dal rade 4 dni, po czym wypadl z kieszeni w busie z wysokosci pol metra i na szybce pajeczynka. Koszt szybki+wyswietlacz obowiazkowo bo klejony 400zl, tel na allegro pewnie 500 Miałem HTC HD2 był całkiem wporządku ale przyszedł czas dokładnie 2,5 roku i padł ekran dotykowy. Kupiłem nowy telefon ale juz nie HTC, próbuje teraz sony.
-
Spoty wrocławskie
chpin będziesz ?
-
Spoty wrocławskie
dzisiaj pod mm ? o 17 ?
-
Spoty wrocławskie
Hornet moge Ci pozyczyc paste polerska ale szmatki musisz sobie wykombinowac.
-
Spoty wrocławskie
KYB będzie ogień
-
Spoty wrocławskie
nie powiedziala czy nie odpowiedziała ? ---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ---------- :polew::polew: Trzeba wychować skoro mąż nie potrafi czep sie swojej rodziny ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Polerowanie, polerka felg - prostowanie, spawanie i lakierowanie pokaz te fele to może ja bym Ci je wypolerował Spoko maroko ie powiedziała: Cześć. Wybaczam Wam. ---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- Pany regularnie tzn już drugi dzień z rzędu policjamstry stoją na legnickiej w kierunku rynku między wiaduktami za magnolia. Koło godziny 17.
-
Spoty wrocławskie
Szczuraz Twoja żonka na Legnickiej pracuje, nawet cześć nie powiedziała.
-
Spoty wrocławskie
Bry. Pany chce ktoś kupić mój telegon xperia S ? Jakieś 3 tygodnie mam ten telefon. Zrobię promocję. A zmieniam na xperia Z.
-
Spoty wrocławskie
siemano wróciłem. 1200 km skodillak dał radę
-
Spoty wrocławskie
Hornet kto Ci k**wa takich bajek naopowiadał ze 1.8 T jest ekonomiczne :polew::polew:
-
Polecane opony letnie
Jest głośniejsza i to nie da się ukryć.
-
Spoty wrocławskie
dzisiaj nędza elbląska wita, powinienem do niedzieli wrócić także na spocie będę. Trzymta się.
-
Spoty wrocławskie
Kaju ale to i tak ALT nie przebije tam k**wa obojetnie co byś nie nalał to by wpierdolił po litra na 1000 km. :polew: Tam wszystkich probowałem:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
c**j jak dla mnie to moze sobie zalac 15w :grin:
-
Spoty wrocławskie
Kaju proszę bardzo: http://ew5.earlweb.com/recommendations.php?sector=9&category=6&subset=267&modelyear=&vehicle=7638&site=41®ion=59&language=13&brand=45
-
Spoty wrocławskie
ten motul co aktualnie leje ma specyfikacje VW 502.00 VW 505.00 które pasują do tego co mam w ksiazce serwisowej wpisane. 5w30 longlife tez sie w tym miesci.
-
Spoty wrocławskie
W ośce ?? Ty jeszcze błądzisz ale kiedyś się nawrócisz i kupisz diesla Oj tam oj tam od razu diesel. Przeciez widzisz ze koles ma te 300 km i jakoś jeździ
-
Spoty wrocławskie
Może tak sobie zmodować mojego AWT ? http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/1-8t-awt-td04-hl-16t-turbodiesel-pl-266123/ :naughty::kox:
-
Polecane opony letnie
Ja niestety nie mam tak pochlebnej opinii. Wygląd owszem git ale na gładkich typach asfaltu daje o sobie znać i to mocno.
-
Spoty wrocławskie
Taki mam aktualnie zalany, poprzednio miałem Millers XFS 5w50 jednak nie czuje różnicy.
-
Spoty wrocławskie
toc on przecież w ecu project robił a tam dzwoniliśmy żeby koksu dali jak przyjedzie czarna b7 :grin:
-
Spoty wrocławskie
A ile seryjne sprzęgło wytrzymuje NM ?
-
Spoty wrocławskie
Sprzęgło Ci pierdnie niedługo a Ty jakieś heble do takiej bidy wkładać chcesz.
-
Spoty wrocławskie
On jest uszkodzony. Inaczej bym nie kupował nowego telefonu.. szkoda bo myślałem, że uda się na niego wrzucić anda 4.0 Jest na nim android, ale tak jak pisałem ekran nie reaguje na dotyk.