Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Taaaaa, chwalił się ostatnio Jak coś to daj znak na PW.
  2. I właśnie ptaszki mówiły, że wtedy będzie okazja
  3. Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty:
  4. Ptaszki mi ćwierkały, że będziesz niedługo w PL i się spotkamy - dobrze ćwierkają ?
  5. Że niby ja ?
  6. Nie dokuczaj mu ... nie widzisz, że chłopak leczy w ten sposób kompleks małej pytki :kox: hm... miales Zdecydowanie ... powiedziałbym miał, ma i będzie miał :naughty:
  7. Brad Pitt, Antonio Banderas, George Clooney ? :naughty:
  8. Pewnie jak szyją dla Ciebie to w porównaniu do nich te za 10 tyś to szmaty do wynoszenia śmieci :naughty:
  9. Fakt, nawet chciałem zadzwonić co się z Tobą dzieję, że nie jesteś online - byłem nieco zaniepokojony :kox:
  10. Znajome jest mi to autko - czasami miałem okazję nim pojeździć i miło to wspominam aczkolwiek to auto znam nieco z innej strony: :naughty: :naughty: P.S. Te pierwsze fotki to przed hamownią ... owinięty żeby się podczas pomiaru nie rozsypał :polew:
  11. Tak samo Ci napiszę jak dostanę następnego maila z fotką Pewnie, że nie da się zbliżyć ... przeważnie tak śmierdzisz, że nikt nie podchodzi do Ciebie na odległość 50m, a na spotach stoisz na drugim końcu parkingu :naughty: Wiesz, ja przynajmniej potrafię latać, a Ty patrzysz tylko w górę z zazdrością i nucisz pod nosem: "I believe I can fly, I believe I can touch the sky" :kox: A ten snajper na początku to Ty ? Nieźle się przyczaiłeś :naughty:
  12. Na tym komputerku wyobraź sobie była obrabiana fotka, którą mi wysłałeś (zawsze mogłeś spróbować obrobić na konsoli) więc zamilcz, bo Ci jebnę headshota :naughty:
  13. Milordzie ? Ty no ... ja lubię płeć żeńską Tak tylko nawiązałem do problemów z wyjebistymi konsolami ... a to jakieś porty, a to brak podstawowej komunikacji, a to problemy z aktualizacjami, łatkami itp. itd.
  14. Nie, nigdy w życiu nie miałem potrzeby nigdzie chodzić z pecetem więc żaden to argument
  15. Cóż ... konsole :naughty:
  16. Fajnie go ustrzeliłeś, ale zadowolony chyba nie był z biegania za nim
  17. Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż 3 szt. aplikatorów "Chemical Guys Aplikator Tri-Color". Cena to 30 zł za szt. z przesyłką. Jak coś to proszę o PW.
  18. W której bajce ?
  19. Słabe, ale do amatorskiego pstrykania spokojnie wystarczy. A co do AF ... cóż ... SIGMA.
  20. Kilka razy udało mi się tak fajnie bokami wlecieć w różne szczeliny
  21. Ja też tak szukałem i już wiem, że lepiej jest dołożyć nawet do ENA5 te kilkaset zł i mieć coś dobrego.
  22. A najlepsze jest to: ASTRA Posiada dowód rejestracyjny!!! :polew: :polew:
  23. Wolniejszymi bym ich nie nazwał, a zwroty jakie wykonują nimi ludzie to masakra: gość staje w miejscu wykonując przy tym obrót - robi atak i nagle go nie ma. Byłoby ok gdyby obydwie drużyny miały to samo, ale oni zrobili, że jedni mają te samoloty, a przeciwnicy inne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.