Treść opublikowana przez lukaszr
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Taaaaa, chwalił się ostatnio Jak coś to daj znak na PW.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
I właśnie ptaszki mówiły, że wtedy będzie okazja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zacytuję Ci to pod koniec marca jak będziesz pisał: "ZIMO WYPIER..." :naughty:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ptaszki mi ćwierkały, że będziesz niedługo w PL i się spotkamy - dobrze ćwierkają ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Że niby ja ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dokuczaj mu ... nie widzisz, że chłopak leczy w ten sposób kompleks małej pytki :kox: hm... miales Zdecydowanie ... powiedziałbym miał, ma i będzie miał :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brad Pitt, Antonio Banderas, George Clooney ? :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie jak szyją dla Ciebie to w porównaniu do nich te za 10 tyś to szmaty do wynoszenia śmieci :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Fakt, nawet chciałem zadzwonić co się z Tobą dzieję, że nie jesteś online - byłem nieco zaniepokojony :kox:
-
[B6 AVJ] Powrót siwka
Znajome jest mi to autko - czasami miałem okazję nim pojeździć i miło to wspominam aczkolwiek to auto znam nieco z innej strony: :naughty: :naughty: P.S. Te pierwsze fotki to przed hamownią ... owinięty żeby się podczas pomiaru nie rozsypał :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Tak samo Ci napiszę jak dostanę następnego maila z fotką Pewnie, że nie da się zbliżyć ... przeważnie tak śmierdzisz, że nikt nie podchodzi do Ciebie na odległość 50m, a na spotach stoisz na drugim końcu parkingu :naughty: Wiesz, ja przynajmniej potrafię latać, a Ty patrzysz tylko w górę z zazdrością i nucisz pod nosem: "I believe I can fly, I believe I can touch the sky" :kox: A ten snajper na początku to Ty ? Nieźle się przyczaiłeś :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Na tym komputerku wyobraź sobie była obrabiana fotka, którą mi wysłałeś (zawsze mogłeś spróbować obrobić na konsoli) więc zamilcz, bo Ci jebnę headshota :naughty:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Milordzie ? Ty no ... ja lubię płeć żeńską Tak tylko nawiązałem do problemów z wyjebistymi konsolami ... a to jakieś porty, a to brak podstawowej komunikacji, a to problemy z aktualizacjami, łatkami itp. itd.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie, nigdy w życiu nie miałem potrzeby nigdzie chodzić z pecetem więc żaden to argument
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Cóż ... konsole :naughty:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Najlepszego
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Fajnie go ustrzeliłeś, ale zadowolony chyba nie był z biegania za nim
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż 3 szt. aplikatorów "Chemical Guys Aplikator Tri-Color". Cena to 30 zł za szt. z przesyłką. Jak coś to proszę o PW.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
W której bajce ?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Słabe, ale do amatorskiego pstrykania spokojnie wystarczy. A co do AF ... cóż ... SIGMA.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Kilka razy udało mi się tak fajnie bokami wlecieć w różne szczeliny
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dobre ?
-
Jaki ekspres ciśnieniowy do kawy kupić ?
Ja też tak szukałem i już wiem, że lepiej jest dołożyć nawet do ENA5 te kilkaset zł i mieć coś dobrego.
-
Strefa Śmiechu
A najlepsze jest to: ASTRA Posiada dowód rejestracyjny!!! :polew: :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Wolniejszymi bym ich nie nazwał, a zwroty jakie wykonują nimi ludzie to masakra: gość staje w miejscu wykonując przy tym obrót - robi atak i nagle go nie ma. Byłoby ok gdyby obydwie drużyny miały to samo, ale oni zrobili, że jedni mają te samoloty, a przeciwnicy inne.