Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukaszr

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukaszr

  1. Przysiętnica ???? Kurcze, tej miejscowości to nie widziałem na ich stronie - nieważne zresztą :D
  2. Mi tam też pasuje. Niunia weź chociaż podaj nazwę jakiejś miejscowości w rejonie tego miejsca, bo jak wiesz tych co są na stronie nie ma na mapie :)
  3. To nie chodzi o zapomnienie tym bardziej, że u mnie w serii było 147 KM. Po prostu chciałbym się przejechać serią (taką najlepiej około 130KM, a nie z gratisem od fabryki) i od razu przesiąść się do swojego żeby porównać różnice namacalnie . U Ciebie ten soft zabezpieczający trzeba by obejść, a to jest problem na razie
  4. Działaj działaj. Trzeba zmienić jak można. A z chęcią bym się przejechał Twoim żeby porównać.
  5. Uściślając - może i tak, nie było to dokłądnie sprecyzowane :D Dokładnie - tym bardziej, że to nie są wydatki rzędu 2000 zł / 5L oleju żeby szukać innych. Trzeba lać to co sprawdzone oczywiście wg norm dla danego silnika i wszystko będzie dobrze.
  6. Nie dziękuję Teraz jestem ciekawy jak szybko przyzwyczaję się do tego tym bardziej, że seria była dość wysoka A proszę bardzo - serdecznie zapraszam Raczej nie chciałbym przesadzać. Wystarczy mi to co teraz jest - oby
  7. Witam Jestem właśnie po wizycie u Rogala. A tak się zapierałem, że nie będę na razie robił programu. Cóż, efekt jest następujący (to jest wykres z 1 pomiaru, bo 2 pomiar wskazał trochę więcej): Autko całkiem sympatycznie jedzie, ale i tak sprawdzę go dopiero na trasie, bo tutaj to nawet nie ma jak
  8. Uściślając to TDCI
  9. Dobra i po wizycie u Rogala. A tak się zapierałem, że nie będę na razie robił programu. Cóż, efekt jest następujący (to jest wykres z 1 pomiaru, bo 2 pomiar wskazał trochę więcej): Autko całkiem sympatycznie jedzie, ale i tak sprawdzę go dopiero na trasie, bo tutaj to nawet nie ma jak
  10. Nie szukam - ja to uwielbiam takie miejsca, przynajmniej nikt nie truje i jest błoga, przyjemna i cudowna cisza
  11. Tej miejscowości gdzie jest to miejsce to nawet na mapie w SZUKACZU nie ma - spokój gwarantowany
  12. Niunia niech najpierw szuka ulotki albo coś. Warto by było rzucić okiem. Lukaszkurale zes wymyslil moze jeszcze parking w Promce.......git miejsce na zlot Wiem wiem, dlatego ze wstydu usunąłem posta - niektórzy mogliby mieć mi za to za złe :polew:
  13. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Zobacz tutaj: A tu fotka i numer pompy wody:
  14. Lej coś co jest sprawdzone, a nie jakieś wynalazki nie wiadomo skąd i do czego - BO TANIEJ. Jest tego tyle, że masz co wybrać - na forum też są wątki w tym temacie. Poczytaj sobie i sam zdecyduj - tylko nie jakiś NO NAME.
  15. A można do takiego koła się zapisać ?? :polew: :polew: Zrób pełne logi. Wtedy coś da się ocenić. Jak nie wiesz jak to przeczytaj tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=53752 lub poproś o to kogoś, kto ma o tym pojęcie.
  16. Ja tam się dostosuję. Ale warto podać jak najwięcej propozycji, a później po kolei te słabsze odrzucać.
  17. Lukasku, od tej strony Ciebie nie znałem
  18. Stoi jeszcze ten domek co w nim byliście ??
  19. Ci co mają Q będą ciągnąć tych co nie mają Q I wszyscy będą zadowoleni.
  20. Ale przynajmniej masz info, że można coś wyrezać :D
  21. Hornet, a czy Ty czasem nie jesteś zarejestrowany na tym forum pod nickiem kabgrze: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1539&highlight=thalia :polew:
  22. Zapytaj sąsiada Oniaka z klatki obok. On w tej sprawie miał najwięcej do powiedzenia, a raczej najmniej, bo on z "drobnymi pijaczkami" nie gada.
  23. lukaszr odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Może być też tak, że ktoś miał już lany półsyntetyk i jak teraz nalał syntetycznego, czyli rzadszego to mogło wypłukać nagary i trochę głośniej pracować. Ale nie wydaje mi się żeby to było od tego. Tutaj dźwięk jest taki dziwny, że pojawia się przy spadających obrotach do poziomu biegu jałowego - dziwne. Mi to nawet na myśl przyszło, że jakaś osłona, blacha albo jakiś inny element wpada w drgawki i brzęczy. Postaraj się pogazować i ponaciskać co się da - może akurat trafisz. Podjedź do ASO w ostateczności, ale tylko jeżeli wiesz, że są tam jacyś normalni ludzie, a nie partacze. może akurat ktoś na jakiś pomysł wpadnie. Słuchaj, ja miałem opis jaki miałem olej na nalepce przy drzwiach kierowcy.
  24. Właśnie, chodzi też o to żeby nie było tłumów ludzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.