Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Piątaka za końcowe tłumiki i sterowanie. Troszkę mi za cicho. Także będę wywalał środkowy tłumik na zamienniki od MG. Ma drzeć papę!
  2. Chwila radości trwała u mnie tak krótko jak doszedłem do linijki o tym iż auto trzeba zgłosić do US (zaproszenie do kontroli) i prowadzić rejestr tras. U mnie gra nie warta świeczki.
  3. Jak tylko będzie założony to wrzucę film z tego samego miejsca gdzie nagrywałem kiedyś Millteka. Gruszki sterujące są na obu tłumikach więc powinno być ciszej na zamkniętych klapkach. Regulacja będzie z pilota. Bezprzewodowo. Niestety S5 nie ma seryjnie żadnego fabrycznego guzika, którego by można było podpiąć pod sterowanie.
  4. Chyba nie masz joysticka na gałce.
  5. Ale ładnie leciał Co Ty. Ja to jestem tylko mistrz prostej
  6. git. Dzwon jak coś. Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo? Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony. Jest tak jak mówisz. Ale mnie się właśnie podoba a la BMW.
  7. git. Dzwon jak coś. Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?
  8. To też. Szczególnie jak się zmieni soft w skrzyni
  9. pocas odpowiedział(a) na Nelson temat w Audi A3/S3/RS3
    Jak Patryk mówi że jest git. To jest git
  10. Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa. Śledzę Twój projekt... grubo
  11. Widziałem większe zestawy do eSy Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta. Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy. Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego
  12. Zwykłe 365mm.
  13. Soczewki to Intemo. Można było wrzucić większe, ale AFS sporo ogranicza pola manewru wewnątrz obudowy. Pany, najwięcej frajdy sprawia audio Od nowa odkrywam muzykę. Dziękuje Bogu że się wpakowałem się w B&O tylko pocisnąłem dalej
  14. A tu jeszcze lampki Hamuje? Noooo, jest różnica między eSowymi a eRSowymi. Może nie tak bardzo przy pierwszym hamowaniu, jak przy każdym kolejnym >200 do 0
  15. No dobrze, doszło parę pierdół: - wydech od MG ze sterowaniem klapek na pilota. - audio trójdrożne oparte na Hertz Energy + wzmacniacz Alpine + wygłuszenie przednich drzwi - heble od RS5. Najpierw były herbatniki od RS5, ale ostatecznie je pokrzywiłem więc wpadły nowe tarcze z RS6, które po małym przetoczeniu wewnętrznym ranta pasują idealnie - lampy z AFS i zmienionymi soczewkami nie pamiętam co jeszcze, a przynajmniej nie mam zdjęć więc nie wrzucam Małe tuningi pod Orlenem
  16. The Pogues Featuring Kirsty MacColl - Fairytale Of New York
  17. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, mieliście problem ze świszczącym powietrzem przy dodawaniu gazu z okolic nawiewu lewego? Generalnie dźwięk słyszy tylko kierowca. Na miejscu pasażera jest nie odczuwalny.
  18. Podepnij na próbę pod oświetlenie nóg. Uwielbiam wszystkie możliwe ledy we wszystkich możliwych miejscach Co do tego paska w drzwiach... To samo jest w Q7 i wygląda kozacko. Tylko że kolor to biel chyba a nie czerwony.
  19. To podświetlenie jest po prostu... piękne Myślałem że najbliższy weekend przeznaczę na wymianę boczków, ale jeszcze dojdzie tunel...
  20. Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza
  21. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A6 nie ma takich końcówek wydechu chyba.
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcze właśnie małe. Blacha za tarczą jest duża.
  23. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W polift RS5 miałem dwie wtyczki.
  24. Spokojnie.... to tylko samochód
  25. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie wiem czy znajomy jako naczelnik US będzie chciał dokonać interpretacji przepisów publicznie... Na dzień dzisiejszy u mnie jest taka sytuacja że umowę leasingową odpalamy już w lutym, a auto dopiero w marcu odbieramy. Zainwestowałem w to tylko 1 tys euro za zamianę homologacji. Jak się uda to zysk się dużo więcej : )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.