Treść opublikowana przez pocas
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Swoją drogą. Sprawuje się? ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Korbotronic out!
- B6 DIVISION
-
Spociki Łódzkie
Apropo ujebania. Podchodzę z kobitą do auta a ta widzę ostra przyczajka przy bagażniku i wali "co żeś odwalił?", oczywiście powiedziałem odruchowo "to nie ja, zdaje Ci sie" ;] Gdzie jest tablica? Po co ją zdjąłeś? [;[; Czarny mat na całym bagażniku łącznie z blachami ;]
-
B6 DIVISION
Mam stabilizator od RSki. Coś jeszcze potrzebuję do jego montażu? Teraz rezanie w garażu mi nie straszne ;]
-
Spociki Łódzkie
Pisząc "do jutra" postawiłeś sobie kurczaka o godzinie 23:56 i zjadłeś go o 0:05. Jakby nie było. Jedzenia na dwa dni ; ]]]
-
B6 DIVISION
Uee. Myślałem że większy problem z tymi grzanymi spryskami. Marcin, odezwij się na pm w sprawie kupna. Dywizjon ma jakieś rabaty gdzieś? np. w agencjach towarzyskich? Bo nie wiem czy się w ogóle zgłaszać i doope zawracać ;]
-
B6 DIVISION
Mgiełkowe one? Jak to grzanie podłączyć jak nie mam grzanych ori? Wracając do sprysków. Ona tak od razu zamarzają?:>
-
B6 DIVISION
Wrr. Co zima ten sam problem. Nie działają spryski. Przód jak i tył. Rano jak wyjeżdżam z garażu jest tip top. Postoje parę godzin przed robotą i od razu d*pa. Zero psikania z przodu jak i z tyłu. Słyszę jak pompka pracuję, ale woda nada... Jakiś pomysł?
-
B6 DIVISION
Miałem Depo, ale z ringami. Niby był szał z bliska. Bo linia odcięcia była konkretna. Tyle że efekt był fajny z odległości do 3m Potem to robiło się wszystko rozmazane. Zwykłe soczewki nawet od A5 robią lepsza robotę. A że ładne i czystę... Jak się Gwerty spoleruje klosz to też będziesz miał ładnie i czysto Dodatkowo te lampy Depo odstają na krawędziach i mają ostre boki.
-
Spociki Łódzkie
Jak pamięta ;]]]
-
Spociki Łódzkie
Zuoooooo. Oby nie było czerwonych kabli!!!
-
Spociki Łódzkie
Spokojnie. Jeszcze tarcz nie dostałem. Chciałbym pierwej zrobić z tyłu elektrykę. Powinno w tym tygodniu wszystko przyjść co potrzeba.
-
B6 DIVISION
Znacie sprawę swapa kluczyka z b6 na b7? Latają takie całe z grotami po ~300zł na allegro. Gdzie tkwi haczyk? ;]
-
Spociki Łódzkie
Wala mi się przecież wolna;] DJ, szykuj podnośnik. Heble na tył wskakują ;]
-
Spociki Łódzkie
SuicideGirl Belle and Sebastian Music Video - NSFW on Vimeo W zakładach już od dłuższego czasu. Lubie coś włączyć ;]
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Tylko najlepiej ciąć na rozklejonej lampie jeżeli będziemy bawić się np. dremelem. Lata tego gó... po całej lampie później:)
-
Spociki Łódzkie
Kupiłem już cały komplet pod tylną elektrykę. Boczki z podświetlanymi klamkami, silniczki, wiązki i moduł komfortu. Do tego lampki oświetlenia nóg pasażerów, bixy z soczewkami od BMW E66 i... chromowany cyk cak do świateł z VW lupo;]. łaaałaaaałiiiiłaa. DJ szykuj się ;]
-
Nagłośnienie Bose
Podejrzewam że zasilanie woofera ktoś wpiął w główną kostkę. Co daje właśnie taki efekt "marnego pierdzenia" ;] Nasz wzmacniacz od A6 ma jeszcze dolne gniazdo. Tam powinien być woofer podłączony.
-
Spociki Łódzkie
Niech mnie ktoś powstrzyma! Jestem w szale zakupów. DJ! Uważaj! ;]
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
W końcu to Bose gra! Nie powiem gdzie robiłem bo bym musiał teraz do tego człowieka jechać i go zabić, ale poprawia mi teraz na bieżąco Derbiak. Robił też dejfowi A3. ---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- Mam szybkie pytanie. Szukam jakiś ciekawych felg na zimę. Obecnie mam mierne biedrony. Jaki rozmiar felgi mam brać pod uwagę? Ilu calową? Opony mam 225/50/16.
-
Nagłośnienie Bose
Ori głośniki Bose w drzwiach same z siebie powinny dawać niezły bass. Druga sprawa. Jak zdejmiesz boczek to w ogóle widzisz jak "pracuje" głośnik bassowy? Sprawdź koniecznie czy masz wpiętą wtyczkę do zasilania woofera. Gniazdo znajdują się na dole wzmacniacza. Wg tego schematu masz troszkę inaczej piny wpięte. np. masz obsadzony 1 i 2. Wg schematu powinny być puste. Tak samo jak dobrze widzę. Pin 14 i 15.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Tada! Super się sprawdza ta uniwersalna kieszeń na radio. ---------- Post dopisany 08-12-2012 at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 21:59 ---------- Bose full opcja
-
Spociki Łódzkie
Tu jest okazja DJ Lamborghini Murciélago jako Samochód sportowy/coupé w WIELEŃ pasta tempo i wio.
- Spociki Łódzkie