Treść opublikowana przez Jordi
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
To i jak się pochwale. Fotki robione jakimś tanim aparatem + SE K800i
-
System operacyjny Android
Mnie ten nowy Market wkurza... naładowali bajerów a on tylko Zamula i jakieś przestoje ma :/
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Tato mi mówił że przód wyglądał jak litera V. Proszę nie mierzyć wszystkich swoją miarą. Auto zostało wystawione na allegro tak jak stoi, a w czwartek będą drugie oględziny, mam nadzieje że sprawa zostanie zamknięta. Bo już nie mogę się doczekać mojej A6 Chwilowo śmigam brata A4 Cabrio... Kurde fajnie się jeździ, i silniczek taki cichutki...
-
Minęło 30 dni - zero wiadomości od likwidatora szkody
Co masz robić? Truć im dupe dzwoniąc dzień w dzień
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
To fakt, takich zegarów mamy koło 20 ;p
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Dużo jest roboty z wsadzeniem kolorowego Fisa?
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Lewa to barierki, dzięki którym nic się więcej nie stało bo jak bym wpadł w ten 1.5m rów to mogło by być nie ciekawie...
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Powiem wam panowie że i tak chciałem ją sprzedać, ale nie spodziewałem się że pomoże mi przy tym pan z zielonej Corsy o 7.40 rano Powiem wam że będę chciał ją sprzedać tak jak stoi, podłużnice calutkie, poduszki całe a nawet szybka calutka. Więc wydaje mi się że powinna się sprzedać.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
A4 mi się zepsuła... Coś z kołem... Być może od tego zderzania czołowego?
-
[ALL B6] Zdemolowana dwumasa audi a4 b6 1.9 tdi avf MULTITRONIC
Jesteśmy w klubie... Możesz mi wysłac kolega jakieś namiary na tego pana co z Multi na manuala przechodzi?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
U brata Większość części z ASO z BKD zostały wzięte pompa uspokajacz oleju. Właśnie że nie bo to już nowsza wersja napędu która opierw się na kołach zębatych a nie na imbusach i łańcuszku.
-
[B7 BRD] Ślizgające sie sprzęgło
Po co od razu Dwumas? Jeśli nie stuka to poco sobie koszta robić...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Więc zobaczę, jeśli będę na mieście to kupie Motula, a jeśli nie to kupie koło swojej miejscowości takiego samego Shella jak miałem. Ogólnie to dzięki panowie za rade, odezwę się w temacie jak wymienię i czy zauważę jakieś różnice.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
No tak to kosztuje 2000 plus robocizna, a rozwiązanie bez wymiany wału jakieś 500 i działa tak samo. Więc jeśli nie widać różnicy to dlaczego przepłacać?
-
[ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm
Nie rozumiem... Moją B7 masz w podpisie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Cena to nie wszystko. Ja słyszałem że historia z Castrolem jest taka że bóg wie gdzie i przez kogo jest rozlewany. Przynajmniej jak szukałem oleju do mojego Auta to tak mi mówili w sklepach.
-
[B7 BRD] Ślizgające sie sprzęgło
Sprzęgło do wymiany. Zaczyna już się ślizgać czyli jest zużyte. Ale potwierdza ci to mechaniory.
-
[ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm
Kurde taki silnik jak mój, a przeróbki jakieś kosmicznie trudne oraz kosztowne nie były... Ehh że ja mam Multitronica... :/
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Panowie właśnie zrobiłem 10.000 km od tej przeróbki, opcja 1. bez zmiany wału i żadnych, ale to żadnych problemów z autem! Takim osobą jak jaro4444 powinno dawać się Forumowego Nobla normalnie! Jeśli ktoś by chciał kupić moje wałki, to zapraszam na priv
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie przejechałem już 10tyś km moim Avancikiem i nie będę chciał wymienić olej już przy 12 tyś i mam takie pytanie. Przy ostatniej wymianie miałem wlanego Shella z normą 507.00 i teraz zachodzi mnie jedna myśl, przy wymianie wlać znów tego Shella czy może coś lepszego? Np. Motula? Koszty nie grają roli, bo 100zł na oleju różnicy przy aucie za kilkadziesiąt tysięcy jest niczym.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Może to brzmi dziwnie ale za darmo Zaciski, Tarcze + Klocki.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Dziś przy wymianie rozrusznika Brat mi zaproponował założenie Tarcz + Zacisków od 3.0TDi, i tak się zastanawiam czy to dużo roboty?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Właśnie na takie poluje, zostało mi tylko sprzedać B7 rozbić skarbonkę i C6 będzie stała pod domem Tylko że Sedanik. Twoja ładna!
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
1500 no może 1700, jutro zadzwonie do brata i mi powie dokładnie. Fabrycznie nowa RNS-E, Niebieska folia na wyświetlaczu oraz kod w takiej podłużnej kartce przyklejony z góry obudowy Chyba wiem co miałem w domu, tylko że to była do A3 ale to chyba nie ma różnicy? Jedynie na co mógłbym się szarpnąć pomimo tego że sprzedaje ją to na Zmieniarkę, mam zmieniarkę też nówkę w dobrej cenie, ale kurde schowka nie mogę znaleźć... :/ O aukcja brata http://allegro.pl/nawigacja-a3-rns-2011r-i1951411033.html Aaaaaa do A4 nie podjedzie bo ma inną góre :/ Przed chwilką dzwoniłem do niego, i powiedział że będą też do A4, ale cena pod 2000zł. Też nówki w takim samym stanie. Ma Zmieniarki jak to powiedział Igły, po 300zł za szt.
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Co do navigacji, fajna sprawa i mogę mieć fabrycznie nową za 1500 Ale jak policzymy wszystko to się pod 2000zl robi... A za 2000 to bym wolał pół-skóry albo felgi Aktualnie chce auto sprzedać, zrobiłem już prawie 10tyś km i żadnych problemów Chce kupić A6 C6 albo BMW E90 [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 13:14_________________________________________________A i bym zapomniał, dodałem lepsze fotki