Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To jak Spocimy się w czwartek o 19? bo ja musze sobie grafik ułożyć na urlop
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlaczego pytasz ... ja demontował
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki za super ogarnięcie tematu Józek pokaż co tam nabroiłeś
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma być wersja high Q,H,C itd
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co tam urobiliscie? Pochwal sie
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema z rana
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chwalisz się czy się żalisz? kanape wyjąłeś?
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzień Do
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skrzynia olej bierze? Tapnięte z SGS5 Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy? zagłówki musisz wyjąć jak nie składana
  10. Stołki piękne ale widze ze zjechane jak pięta Mojzesza... reanimacja skóry w planie ?
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    qr** jak zwykle full ... https://www.dropbox.com/s/tly8uhl064l7aoz/lokiec_montaz.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/4trdkfxpnx5v5nh/uchwyt_lokcia.pdf?dl=0 A po kiego jest ta mała dziurka obok dużej na łokieć? w dolnej części łokcia są takie wypusty plastikowe (elementy ustalające) które wchodzą w ten otwór Podziekował
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    qr** jak zwykle full ... https://www.dropbox.com/s/tly8uhl064l7aoz/lokiec_montaz.pdf?dl=0 https://www.dropbox.com/s/4trdkfxpnx5v5nh/uchwyt_lokcia.pdf?dl=0 A po kiego jest ta mała dziurka obok dużej na łokieć?
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol to jest ten czas kiedy musisz pomóc
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To chyba normalne ze jak nie masz łokcia to nie masz też dziury na łokieć chyba ze tunel wymieniałeś na taki z miejscem okieć ... Wymianiłem tunel i mam taki który nie posiada dziury na łokieć wiec będę robił otworek . z tego co się dowiedziałem trza odrysować szablon od tunelu który takową dziure na łokieć posiada i sobie odrysować na swoim i wyciąć... po kłopocie
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jesli chodzi o rozbieranie foteli i wkładanie mat to wiem ze nigdy wiecej nie bede tego robił...wole zapłacić Wujkowi z jaskini ... Palce tydzień mnie bolały ;(
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty mądre rzeczy??.... O bo ebne.. Buhahahah
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Bielun tutaj nie ma co gonic-trza rezać swoje. A stopień psychozy będzie się pogłębiałcoraz bardziej i bardziej ....... :-).I like It Rezam cały czas ..nie ma opierda...ania . A jesli chodzi o stopien psychozy to ja juz jestem na extreme ale jak widze ze tu sie reza fmic, tam q a jeszcze gdzie indziej webasto to łapie doła...
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nawet nie próbuj .. o 10 kg proszku nie wspomnę
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandrzej zaraz Ci pośle...
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz fpierdol... to była Twoja babcia a nie moja siostra
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwracam się z uprzejmą prośbą do Adminów tego forum o ukaranie ostrzezeniem pomawiacza forumowego : R7 JAREK . Prośbę swą motywuje tym iż publicznie ośmielił się znieważyć moją SKROMNĄ osobę mówiąc -cytuje: Pragnę też ostrzec forumowiczów iż wyżej wymieniony osobnik -czyt. R7 JAREK sprzedaje pseudo grille S4 http://olx.pl/oferta/grill-atrapa-s4-b6-audi-a4-komplet-s-line-CID5-ID81GCD.html#943e59adf1
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napisz do R7 JAREK on powinien coś mieć
  24. Bielun22 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... Edyta piknie te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.