Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bielun22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bielun22

  1. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Magia Twoje 1BE się zepsuło A tak w ogóle to DZieńdoberek Szlachta
  2. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    - 20 u mnie jest 1be to se oblukaj
  3. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie wiem czy coś Ci to pomoże : http://allegro.pl/listwa-w-konsole-audi-a4-b6-b7-aluminium-i4774792084.html to chyba satyna 7N6
  4. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lol lol
  5. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To je jedyny post który toleruje ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka tyz prowda dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin: Ale gumy nieźle paliła [emoji3] [emoji41] Dlatego to był ostatni raz kiedy brat mi dał samochód
  6. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To je jedyny post który toleruje ty nie wpadaj tylko przyjedź... bo się czaisz jak czajka tyz prowda dlatego ja na pierwszy mój spot przyjechałem brata astrą II :grin:
  7. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A jak że... tylko nie w piątek co by można było co oszamać
  8. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to zmienia postać rzeczy
  9. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli miałeś b7 multifunkcje to b8 bedzie pasic... A3 nie pasi do b6.... z tego co pamiętam
  10. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprzątasz? Siemka Wujki
  11. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł dziękuje to jeszcze jedno pytanie, ile za 1nk można dać ? Wujek jedna mi uciekła jak szukałem za 50zł, druga 65, a jak znajdziesz manual 1NK tak do 80zł to bierz...bo to towar deficytowy....
  12. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    po 17 grudnia
  13. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chciałbym ale na to mi tysiak nie wystarczy ...może kiedyś . Na razie musze ogarnąć to co mam teraz jak najlepiej się da ...... prędzej Q będzie niż moc A Ty przy golfie coś rzeźbiłeś?
  14. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    doleciały Pozdrowienia ( dziekuje) ... chłopaki na myjce tez mówili jak byłem na urlopie
  15. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cały czas coś się działa w ostatnim czasie bardzo dużo ...ale czasu brak jak jestem w Pl i nie mogę nigdy wszystkiego ogarnąć .... Zmieniać?? u mnie to jest tak "i nie opuszczę Cie az do śmierci" za dużo kasy, czasu i swojego bakcyla wsadziłem żeby się jej pozbyć....odwiedzisz wątek to zobaczysz
  16. Bielun22 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tabasko gdzieś był jak Cie nie było? czym się teraz wozisz?
  17. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józwa jak dzwoniłem to mi krzyknęli w ASO 270pln ...ja kupiłem na aledrogo ramke+gałke aluminium+mieszek za 120zł
  18. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    myśle ze 8 - 9 paczek to taka normalna cena
  19. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty tą taśmą idż sobie wszystkie otwory zaklej .... łącznie z odbytem
  20. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    4E0-953-541 z końcówką A, B lub E klejącą, mam w ofercie na bardzo mocnym kleju i ciężko zrywalnym nośniku - zapraszam na PW, konkurencyjne ceny
  21. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni Sent from my Iphone 6 chciałeś powiedzieć z pustakiem za majtkami
  22. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znowu pukales na swoim fotelu [emoji23] hehehe
  23. Bielun22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.