Treść opublikowana przez Bielun22
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja odtłuściłem płynem do mycia szyb..... ważne żeby było na spirolu... a malowałem kilka razy nie pamiętam ile ..az skończył mi się spray... co do mycia nie ma problemu... karcherem myje i nie ma śladu żeby cos się naruszyło...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
przygotuję Ci miejsce parkingowe w ognisku dwa krawaty będą parkowały w tym samym miejscu? Krawatów będzie znacznie więcej:naughty: nom będzie
-
SPOTY RADOMSKIE
ehehehehehehhe masz za to z okazji 8 marca:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
fajnie wygląda... powiedziałbym "ładniej niż Moskalowe"
-
[ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
No nareszcie masz światła :thumbup1: NICE:kox:
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Miał być kolorowy licznik z końcówką "J" miał pasować ale niestety etka kłamie teraz szukam mega rarytasu z koncówką "G":doh: jak by ktoś gdzieś widział to Pw:hi:
-
przedni gril SWAP na czarny mat
ja mlowałem kratke i ramke
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Sławek to teraz jak będziesz widział licznik z koncówką 930 G to wal PW nawet o 3 rano... bo ten ciezki przypadek o którym mówi Cwiara to mój licznik:facepalm:
-
SPOTY RADOMSKIE
może być strasznie:drunk: ..a może w wielkopolsce będziemy się liczyć
-
SPOTY RADOMSKIE
dzięki za pomoc Staruszku:grin: .. jak będę w pl to się policzymy
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja slyszalem ze towar odebrany:wink:
-
SPOTY RADOMSKIE
A WIECIE GDZIE LEŻY KRYM?---------------------------------------------->NA CIOSTKU:decayed: a i dowiedziałem się dzisiaj ze: Doda była pierwsza na Majdanie:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
"nie do radomia"..... tylko nie to:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
coś w tym jest ..ale wyjątek nie potwierdza reguły
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali szkoda na nich warg obijać... gdzies dzisiaj tez widziałem cos o Radomiu ale zostawiłem bez komentu bo z debilami się nie dyskutuje ( najpierw sprowadzą Cie do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem)
-
SPOTY RADOMSKIE
akurat w tym miejscu ta trytytka jest bardzo potrzebna... nie ma dziwów:grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tam nie ma turbodziury tam jest turbokanion...omg
-
SPOTY RADOMSKIE
mieli niefarta
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ja zmodyfikowałem trochę ten montaż podłączyłem boczne kratki pod wlacznik swiatel a srodkowe pod esp ... w tym wypadku po przekręceniu zapłonu zaswiecają mi się środkowe kratki a po przekręceniu swiateł na pozycje zaczynają swiecic boczne... zastosowałem diody 3 mm LED (trochę przypiłowane żeby mieściły się w ori miejsce w regulacji) i rezystory cos koło 480 ohm ... swieci zacnie:wink: ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- armada jak masz problem z jakoscią swiecenia zmien rezystor i będzie swiecił lepiej ..to jest najszybszy, najskuteczniejszy sposób na takie rzeczy
-
Spalanie 1.9 TDI PD
1.9 TDI 170 ps 380Nm : na trasie lato 18" 225 (do 140k/h - 5,3L ; 160k/h - 5,6L) tak było w zeszły roku jak jechałem na wakacje na trasie zima 17" 225, bez sniegu ( 100-120k/h - 6,7L ; 140-160k/h - 7,5-8L) tak było teraz w styczniu A tak ogólnie od rezerwy do rezerwy 1000 km +/- 100
-
SPOTY RADOMSKIE
no co zrobić nasłuchają się ludzie opowieści dziwnej treści i powtarzają....
-
SPOTY RADOMSKIE
tylko zostaw je do samochodów mcm-a lub moskal-a u mnie już wystarczy i nie musisz ich dokładać wysłałeś?
-
[B6 Avant] Mój Red Evilll
ładny srodek, ładny kolor:thumbup1: bezawaryjnosci:thumbup1:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nareszcie masz w swoim paździerzu światła... powiem Ci wygląda to zacnie... Kaju one wypalają trawe w rowach ale na sąsiedniej miejscowości:grin:. jest f-pyte:thumbup1: tez się zgodze ze kasa włożona w lampy zmodzone przez Gwertego to najlepsza inwestycja... in touch Robert:wink:
-
ocieplanie nowego domu
Robciu tak jak Ci powiedziałem płyte do okoła po krawędziach klejem i na srodku dwa male placki ( na placki to się klei obory na wsi - i to nie zawsze a nie domy jednorodzinne parterowe). kołki 3 na płyte a na krawędziach domu i brzegach otworów drzwiowych i okiennych 2 kołki na 50cm. Pamietaj masz chate z cegły która nie lubi współpracować z kołkami :/