Treść opublikowana przez Bielun22
-
SPOTY RADOMSKIE
mecz jak dla mnie kozak... tylko szkoda ze lewandowskiego nie wprowadził( śpiąca królwena).... graliśmy bez napastnikow!!!
-
[B6 AVF] Zwykły szarak
bardzo ladny dupowóz. jakies plany? szerokości!!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
i jeszcze pewnie lata... ładna choinka... świeta juz tuz tuz:D:doh:
-
[A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
Bardzo ładny dupowóz... pogratulować, niech służy!!!
-
Bose
Witam!!! Jest jakaś róznica miedzy zestawem BOSE do b6 a b7 sedan? Co powinno wchodzić w skład takiego zestawu?
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty mogłeś tylko patrzec:D:D:D
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
No wybacz ze nie sprawdziłem nazw poprzednich kilku tysiecy wątków......pfff
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
tak jak mowiłem coś sie zmieniło wiec dodaje:D:D
-
Czarny sedanik,nowe fotki :)
Fajna karoca.... ja dla mnie pasek na przedniej szybie bardzo słabo wygląda( w orginale nie miałeś tego paska?)i ten blowoff . ale to tylko moje zdanie:d miłego użytkowania!!!
-
A4 b6 1.9 tdi !
Świeta prawda!!!! DAjcie mu wódki:grin:
-
Nowe światla,opinie
Jak dla mnie to strasznie policyjnie to wygląda:facepalm: .... cos ala choinka na święta!
-
SPOTY RADOMSKIE
jakie to wg. Ciebie "najlepsze" kosmetyki? szare mydło i past bhp:polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
[quote Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. te kolory wybiera inspektor nadzoru budowlanego lub zarządca nieruchomosci.. .... im jasniejszy kolor tym taniszy bo mniej pigmentu który jest w hu... drogi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Koledzy jak wy mało wiecie!!!! tu moge zabłysnąć i wam wyjasnic dlaczego tak a nie inaczej docieplają te bloki i kladą w taki dziwny sposób kolor juz mowie. ta farba jak to ktoś nazwał to nie tylko farba ale i drobne kamyki. i jak sie kladzie taki bajer na scianie to trzeba to robic szybko bo bo pod wpływem temperatury szybko wysycha!!! na małych scianach jest to prostsze ale na takich molochach uzywa sie takich chwytów jak rózne wzorki zeby był czas piwko walnąc i sobie odpocząc. ( łądniej wygląda jakis domek lub kółko niz jakis 4 metrowy blin na scianie bo komuś słonce zważyło ten kolor i nie zdąrzył tego zatrzeć) cos wiem na ten temat bo robiłem w tym fajansie 3lata. jak ktos sie bedzie budował to moge podrzucic mu dobrą ekipe:D mam nadzieje ze pomogłem rozwiać wszelkie zagwostki i wątpliwosci !! pozdro!!! koncze mój monolog!!!
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
ja ma dokładki!! wyszło całkiem za***iście. w awatarze widac troche. bedze mial czas to fotosesje zrobie.
-
SPOTY RADOMSKIE
z tego co sie orientuje oprócz tego ze potrafi 1l oleju na 1000km zechlać to silnik jest niezły!!! jesli juz paliwo to 1.8t
-
Power box pd - kilka pytań
Napewno bardziej bezpieczne niż ta powerbomba którą masz pod maską!!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
A na to wszystko jest jeden bardzo trafny cytat" W życiu są dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki".....Benjamin Franklin
-
SPOTY RADOMSKIE
to było40 lat temu!!!
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
slicznotka!!!! niech dlugo jezdzi!!!
- SPOTY RADOMSKIE
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
kolega juz plan zrealizował:D:D fotki wkleje wkrótce!!
-
[B6 AWX] Czarna Perła godna pirata
fajna karoca!!! bezawaryjnosci!! pomaluj dokladki!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
poczekajcie na mnie do sierpnia:D:D z tym duzym spotem
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
laki dwie sprawy?1. ile ci zajeło rozklejenie i pomalowanie lamp? 2. policja nie interesuje sie twoimi lampami???? bo wiesz ja mam ten sam problem bo niemam sprysków a chciałbym pomalowac lampy i zmienic zarówki. mozesz na priv. furacz kosa.. pozdro