Treść opublikowana przez mateo_81
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i dzisiaj pozbyłem się w Rz dowodu rej. za szyby Zdjąłem z wielkim wysiłkiem folie, a ten deb** już zaczął pokwitowanie wypisywać, ba, pół biedy gdyby to było pokwitowanie na kilka dni, a to na zero Ale i tak do domu autem wróciłem... jutro na egz też bez dowodu pojadę... no bo jak inaczej
-
[B5 AKN] ciagnie dopiero od 2500rpm!! czy to normalne???
U mnie jest to mniej więcej od 1800-2000 obr./min. W tym zakresie przechodzi do wciskania w fotel. Oczywiście im większe obr tym bardziej wciska
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Witam wszystkich. Ze mną to jest tak, że prowadzę dośc spore gospodarstwo rolne i mi paliwo przywozi cysterna ze statoil. Do pewnego momentu było wszystko ok, ale w lutym przywieźli mi jakieś żółtawe g...o . Co się okazało, silnik pracował na tym jak traktor i palił około 1l więcej. Stosowałem leczenie w postaci dodatków na każdy zbiornik tankowania. Chłopaki ze statoil dostali opier.... i tydzień temu przywieźli mi normalnego diesla. Silniczek teraz mruczy aż miło. Wcześniej mimo posiadania w garażu 5000l ON musiałem tankowac na stacjach paliwowych. Tak więc nawet najlepszym stacjom zdarza się sprzedawac g...o !!!!!!
-
[B5 AKN] [B5 AKN] Moja A4, 2.5 TDI
ok. nie przyprawiaj mnie więcej o zawał
-
[B5 AKN] [B5 AKN] Moja A4, 2.5 TDI
slaweq czemu na ostatnim spocie w wiekszym gronie stwierdziliscie, ze pracuje normalnie??
-
[B5 AKN] [B5 AKN] Moja A4, 2.5 TDI
raggaman te ramki było oryginalne, w sumie tylko ten grill poprzedni właściciel zmienił, a tak poza tym wszystko raczej ori
-
[B5 AKN] [B5 AKN] Moja A4, 2.5 TDI
Witam wszystkich. Moją A4 kupiłem "przez przypadek" bo szukałem Passata Ale, że się trafiła to trzeba było skorzystać z okazji. Samochód jest w niemal idealnym stanie i co najważniejsze to z silnikiem póki co żadnych kłopotów nie mam. Niektóre elementy wyposażenia: Silnik: 2.5 TDI AKN 150km Skrzynia: manual 6-biegów Skórzana tapicerka 4xPP (chyba) Pakiet elektryczny (szyby, przyciemniane i podgrzewane lusterka) Domykanie szyb z pilota Seryjnie obniżone zawieszenie o 20mm (w książce jest napisane, że to sportowe zawieszenie :gwizdanie: Ori przyciemniane szyby Tłumik Felgi 16'' 215/55 Krytyka mile widziana
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik całkiem całkiem i pogoda dopisała. Furki się prezentowały wyśmienicie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
matig7 ja mam dzisiaj czas, jak chcesz to ślij sms na 5*0+7-1&0^4@9#9$7... oczywiście znaczki pousuwaj P.S. Będę około 15-16
-
[B5 AKN] problem - poduszka boczna pasażera
ok, dzięki. Jutro tak zrobię i poinformuję czy to coś dało. [br]Dopisany: 06 Marzec 2008, 22:49 _________________________________________________Sparki, jesteś wielki!! Pomogło. Dzięki wielkie. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder, lampy pierwsza klasa A teraz z innej beczki... potrzebna mi pomoc: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27150.0 Z góry dzięki.
-
[B5 AKN] problem - poduszka boczna pasażera
Witam. Mam taki problem, od jakiegoś czasu świeci mi się kontrolka od poduszek. Po podpięciu VAGiem wyskkuje mi komunikat: 1218 zapalnik poduszki powietrznej bocznej prawej N200 zbyt duża oporność Powiedzcie mi czy da się to naprawić i jakie będą koszty. Pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Problem z Audi A4 2,5 TDI proszę o pomoc!
hmm... mi trochę głośno silnik pracuje, i podejrzewam, że przepływka powoli pada, ale na trasie jarosław-->rzeszów rozwijam prędkości 220-230km/h . Przez tą padniętą przepływkę trochę późno turbina reaguje ze zmianą ustawienia łopatek, co się przekłada na to, że silnik dostaje kopa czasami od 1500obr/min a czasami od 2000...
-
[B5 AKN] Pompy wtryskowe, rozrząd, elektronika
Polecam wszystkim bardzo dobrego mechanika, nie jakiegoś druciarza czy coś. Prowadzi warsztat samochodowy i specjalizuje się w elektronice samochodowej, regeneracji pomp wtryskowych, wymianie rozrządu i drobnych naprawach silnika. Zajmuje się tylko silnikami diesla, do innych nawet nie podchodzi (chociaż mogło się coś zmienić). Gość nazywa się Dariusz Łata i ma warsztat w Majdanie Sieniawskim. Osobiście miałem przyjemność naprawiać u niego 3 samochody: Nissana Primerę P11 2.0 TD, moją niunię 2.5 AKN, oraz VW transportera 2.5 TDI. Podchodzi do wszystkiego profesjonalnie. Ceny ma bardzo niskie. Jeśli chcecie nr tel. to piszcie na PW. Biorę odpowiedzialność na to co napisałem, SZCZERZE GO POLECAM!!! P.S. Sławne VP44 też regeneruje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mnie też nie zabraknie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z wałkami wszystko ok, na 100% bo sam widziałem, są w stanie idealnym wiem to na bank. Mi znowu ktoś powiedział, ze gdy kąt wtrysku jest źle ustawiony to silnik będzie klekotał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie no, aż tak źle nie jest. Po zatankowaniu dobrego paliwa się trochę uspokoił, ale i tak to nie jest to co przed rozrządem było. Muszę podjechać do dobrego mechanika i ustawić kąt wtrysku. Tak więc nie zbijać się, tylko radzić gdzie najlepiej P.S. Iverson, gdzie robiłeś chipa i czy w V6 tez tam robią??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chłopaki ile ASO bierze za ustawienie kąta wtrysku?? A może znacie kogoś w Rz, aby się mógł tym zająć?? Bo normalnie po tym jak posłuchałem V6, którą ma założoną slaweq to po nocach spać nie mogę... ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie no, na jeden dzien?? Ludzie czy wy szacunku do siebie nie macie?? No ale dobra... jakos to przeboleje. To co??... sok marchewkowy wziąć ?? ;(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No racja, zapomniałem o Arłamowie. Bimber mogę załatwić :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Odnośnie spotów... Wiecie, niedaleko mnie jest taka miejscowość RADAWA i w lecie są tam zloty motocyklowe, może zorganizowalibyśmy mały zlocik A4?? Jest dużo domków do wynajęcia, pola campingowe, zalew z czystą od zeszłego roku wodą i duuużo kobitek niczego sobie. Co o tym myślicie??, w czerwcu albo w lipcu mogłoby być całkiem OK. P.S. Paliwo dowozi mi cysterna ze Statoil, bo mam 300 ha gospodarstwo i kilkanaście dużych maszyn i ciągników, tak więc tankowałem czasami w domu, czasami na zwykłych stacjach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
właśnie, że nie... dlatego z butem wylatują :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk, racja... sorry... tutaj się tego dowiedziałem przed chwilą : http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4 . Nie gniewajcie się, ale z drugiej strony fajnie sobie przykleić taki znaczek... Laski z samochodu trzeba butem wypychać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ykk chłopaki na zlocie mówili, że w B5 nie było wersji S4... to pytaj ich jakie są różnice...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kurcze nie wiem, bo co kogoś zapytam to inna wersja. Mówiliście ze maja być inne zderzaki itp. Ale poprawcie jeśli się mylę, inne zderzaki i takie tam były w wersji RS a nie S (kilka osób mi tak mówiło, za krótko w temacie jestem aby się wypowiadać tak na 100%). P.S. Pamiętacie głośną pracę mojego silnika?? To wina paliwa... Zatankowałem ostatnio na ORLENie ON Verva i jakoś ucichł... ale i tak jadę jeszcze na sprawdzenie kątów wtrysku, bo po wymianie rozrządu nie byłem...