Treść opublikowana przez artua2
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja we wrześniu w chorwacji kolesia b7 widziałem z naszymi ramkami, zostawiłem kartkę za szyba... nie odezwał sie nawet... więc nie dziwię sie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
tylko co
-
B8 TrOOOOp
prawda? sprawdzał to ktoś? ja w swoim MCE mam możliwość zaznaczenia czujnika jakości powietrza ale klima jednostrefowa...
-
B8 TrOOOOp
Wszystk oda rade zrobić Czujnik masz w podszybiu przy wlocie zasysanego do wewnatrz powietrza ..............czyli od strony pasażera . Potrzebujesz czujnik i trzy kabelki : masa ,zasilanie oraz sygnał do MCE 09 Oczywiscie na koniec kodowanie Chcesz schemat ? Oczywiście Grześ, bardzo proszę, razem z wiązką dostałem taki właśnie czujnik:wink:skoro już mam to trzeba to zainstalować:decayed:z góry dziękuję jakbyś jeszcze podrzucił kodowanie....:hi:mógłbyś rzucić okiem na górę strony, pierwszy post:wink: ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Przełącza klimatronic na obieg wewnętrzny w momencie gdy wyczuje zanieczyszczone powietrze z zewnątrz (jak się mylę to poprawcie) hehe na niemieckim forum narzekają że wiosną czuć gnojówkę w pobliżu pól, czyli Qpy nie filtruje może niemiaszki mają zbyt czułe nosy:decayed: w A3 działa fajnie, sprawdzałem:wink: albo u nich bardziej gryzie w nos... ale zdaj relacje to i może ja się skuszę bo koszt niewielki na allegro koło 100 zł w ogóle załącza to sie automatycznie w tle czy widać na klimie ze obieg sie zamyka?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
też bym się gdzieś wybrał, w zeszłym roku w 3M byłem i też chyba z 2-3 osoby były to odpuściłem temat bo walić w sumie 170 km i tłuc się jeszcze przez pół gdańska żeby podłubać w nosie to kicha, w pucku to przynajmniej kawki sie napić można
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja bym się pisał na niedziele od czasu do czasu bym mógł wpaść, soboty raczej lipa bo zazwyczaj w 3M sie jeszcze coś dzieje bo cisza ostatnio coś?
-
B8 TrOOOOp
Wszystk oda rade zrobić Czujnik masz w podszybiu przy wlocie zasysanego do wewnatrz powietrza ..............czyli od strony pasażera . Potrzebujesz czujnik i trzy kabelki : masa ,zasilanie oraz sygnał do MCE 09 Oczywiscie na koniec kodowanie Chcesz schemat ? Oczywiście Grześ, bardzo proszę, razem z wiązką dostałem taki właśnie czujnik:wink:skoro już mam to trzeba to zainstalować:decayed:z góry dziękuję jakbyś jeszcze podrzucił kodowanie....:hi:mógłbyś rzucić okiem na górę strony, pierwszy post:wink: ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Przełącza klimatronic na obieg wewnętrzny w momencie gdy wyczuje zanieczyszczone powietrze z zewnątrz (jak się mylę to poprawcie) hehe na niemieckim forum narzekają że wiosną czuć gnojówkę w pobliżu pól, czyli Qpy nie filtruje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
potrzeba do tego jakichś specjalnych modułów czy tylko montujesz siłowniki i pod napięcie z nimi?
-
B8 TrOOOOp
i na dodatek bez AMELINOWEJ listwy !
-
B8 TrOOOOp
2013 Audi RS 4 Avant :: 'Ultimate Paintball Duel' [HD] - YouTube
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Reset niestety nic nie dał... napisałem jeszcze na motor-talk.de może tam ktoś coś...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Hohe a w którym to miejscu sie zeruje? bede musiał potem cały komfort od nowa kodować?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
ja nawet nie wiem czy w ogóle gdzieś przestawiałem zauważyłem ze nie miga po zmianie luster na składane... być może od zakupu auta nie migało tylko tego nie zauważyłem...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a który odpowiada za miganie podczas zamykania bo nie widzę na screenach jakiegoś "turn signal" a z anglikiem u mnie lipa :/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
witajcie. juz pytałem kiedyś w Troop b8 ale niestety niczego sie nie dowiedziałem... wiecie jak i gdzie zakodować by podczas zamykania auta zamigały światła kierunków:/ musiałem przez przypadek wyłączyć podczas kodowania czegoś i w podpowiedziach niczego nie mogę znaleźć :/ dodam jeszcze że próbowałem się dostać do Comfort/Conv.--> 35-Centr.Locks w celu sprawdzenia czy tam coś może trzeba zmienić ale niestety VCDS nie może się z tym połaczyc...
-
B8 TrOOOOp
No niestety, jakoś przez 3 lata, od kiedy go mam nie składało się, żeby zaprezentować, ale w najbliższym czasie umyję i pstryknę parę fotek , czas najwyższy... Ja sie podłączam do prośby !!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to KUR*A jedna... robota wygląda dokładnie jak u mnie dwa lata temu w moim b6 nawet zaślepka wkładki jest tak samo objechana w koło... a miałeś jakieś ślady tłuszczy, smaru na swoich drzwiach?? Nie, ale ten plastik jest caly luzny. Juz sie szykuje na wymiane wkladki stacyjki bo ta z drzwi zniknela, a do wkladki mozna grot dorobic. Stacyjkę też ci wyłamali? u mnie coś grzebali przy stacyjce, 2-3 razy ciężko pochodziła ale działa do dziś bo moja dziewczyna teraz śmiga moją b6, jesli chodzi o wkłądke to właściciel musi sie udać do Aso z dowodem i kluczykiem po czym dorabiaja nowy koszt z tego co pamiętam to koło 300 zł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to KUR*A jedna... robota wygląda dokładnie jak u mnie dwa lata temu w moim b6 nawet zaślepka wkładki jest tak samo objechana w koło... a miałeś jakieś ślady tłuszczy, smaru na swoich drzwiach??
-
B8 TrOOOOp
w aucie brakuje mi lewego na tył może ma ktoś nr części
-
B8 TrOOOOp
AUDI A4 S4 8K podłoga osłona płyta silnika skrzyni (2985678632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. panowie element 6 czy 7 jest na lewą stronę? mam małe wątpliwości czy elementy są położone tak jak byłyby montowane na aucie :/ jest jakaś różnica czy z avanta czy z sedana?
-
B8 TrOOOOp
ile taka przyjemność kosztowała kiedy była jeszcze u nas dostępna?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ty a sam zakładałeś jakieś grzane stołki? gtroche sie przestraszyłem bo mam zamiar zakładać ale jak mam mi sie auto spalić to podziękuję :/
-
B8 TrOOOOp
A ja myślałem że na wszystkim się znasz Tak. Zrobiłem to bez problemu. A możesz podać jakie masz kodowanie przy zwykłych lampach tylnych ? http://obrazki.elektroda.net/5255266900_1360268318_thumb.jpg Takie. Dzięki ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- Przerabiałem temat i wiem doskonale ile elementów:decayed:, kasy i roboty to "kosztuje" to może pochwal sie doświadczeniem sam jestem ciekaw co trzeba wymieniać by mieć lampki z polifta i czy w ogóle da sie neony przednie zakodowac:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zapytaj w Car-Spa w Gdyni wiem że w zeszłym roku tam robili
-
B6 DIVISION
Panowie,moja Panna miała dziś peszka i została przytarta z prawej strony. efekt taki ze przedni błotnik oraz przednie drzwi pasażera do wymiany... jak by się ktoś orientował to szukam tych części. elementy na stronę prawą najlepiej takie które trzeba będzie tylko pomalować