Treść opublikowana przez MARiOLiNi
-
Gdzie w Krakowie Można naprawić MULTITRONIK ?
http://www.asb.auto-mat.com.pl/ tylko olej w tipie tam zmieniałem, może się przyda adres
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem jak jest w B5. Ja miałem kierownicę wielofunkcyjną, więc nie musiałem nic oprócz obudowy pod kierownicą zmieniać. Dokupiłem tempomat i dolną obudowę, a że jeszcze nie miałem vaga oddałem auto majstrowi w Ustroniu, który wszystko zmontował i zakodował. Myślę, że teraz bym sam wszystko zmienił i zakodował. Jedyne co sam robiłem to przed zakupami ściągnąłem obudowę, aby sprawdzić co to za moduł. Gdybym nie miał kiery wielofunkcyjnej musiałbym zmienić moduł i chyba jeszcze taśmę. Więcej grzechów nie pamiętam... Teraz bez tempomatu bym nie wytrzymał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:>
-
[ALL B7] Serwis ASB Palka
Ja w Tipie zmieniałem w Krakowie, też masz niedaleko http://www.asb.auto-mat.com.pl/ Wg mnie jakby nie znali się na ASB, to długo na runku by się nie utrzymali. Jak widać obydwie firmy są już długo na rynku usług.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ten będziesz miał lepszy :> http://allegro.pl/item815758241_telefon_nokia_8e0_862_393_audi_a4_a6_a8_bcm.html#gallery
-
[ALL B6] Wycieraczki z dziwnym zaczepem...;/
Tak, u mojej mamy 3 lata wcześniej pewnie były wyciągane wycieraczki - był naprawiany mechanizm wycieraczek. Nie powiesz, że były źle dokręcone, bo gdyby tak było to podczas ich używania zmieniałyby swoje położenie, wcześniej nic z nimi nie było robione, wiem bo tą A4 mamy od nowości. U mnie raczej nic nie było dłubane, trochę to zajęło i w przeciwieństwie do Waszych doświadczeń nic nie uszkodziłem. Śrubokrętowa technika podważania, jakiej pewnie próbował kolega fly07 jest bez wątpienia do d*py. Nie przeczę, że ściągacz dwuramienny znacznie uprości zabawę, tylko do jednego samochodu jest nieopłacalny, a te po kilkadziesiąt zł pewnie nie zdają egzaminu. Z ekonomicznego punktu widzenia, będzie korzystniej oddać samochód do serwisu. Wnioskując po wypowiedziach kolegi fly07 - jedyny sposób, aby ściągnąć wycieraczki bez jakichkolwiek uszkodzeń, to posłużyć się ściągaczem dwuramiennym. Ciebie też grzecznie proszę, powiedz w jaki sposób ściągając ramiona wycieraczek "po mojemu" mogę uszkodzić przednią szybę?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się teraz wstrzymuję od głosu... Zastanawiam się, która opcja prowadzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dwa razy widziałem taką sytuację na dwupasie Skoczów-Ustroń. Pierwszy raz 4 lata temu w nocy, ktoś w kierunku Skoczowa, ciemno było i nie widziałem kierowcy; drugi przypadek ponad 2 lata temu po południu w stronę Ustronia, za kierownicą jakaś baba, strąbiłem dziwkę, włączyła awaryjne i dalej jechała
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pozwoliłem sobie oddać głos na Ciebie
-
[ALL B6] Wycieraczki z dziwnym zaczepem...;/
Wytłumacz mi w jaki sposób mogłem uszkodzić szybę. Rozumiem, że według Ciebie w obydwóch A4'kach ramiona były "źle zamontowane lub obrobione" To jak robiłem, to nie było "ciągnięcie, szarpanie we wszystkie strony", tylko ruszanie z wyczuciem w jednej płaszczyźnie obiema rękami trzymając ramię wycieraczki (w części gdzie montuje się pióro), góra-dół-góra-dół i zeszły. Tylko nie pisz, że w ten sposób mogłem uszkodzić lakier na masce lub silnik
-
[B5 ACK] Jak jest naprawdę z napędem quattro?
Tutaj masz wyjaśnione: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=55265&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=quattro+rolki
-
[ALL B6] Wycieraczki z dziwnym zaczepem...;/
Do ściągnięcia ramion zaopatrz się w ściągacz dwuramienny. Nie próbuj tego robić za pomocą np. śrubokręta metodą podważania bo będziesz musiał wraz z ramionami wymieniać szybę. Ściągacz dwuramienny :gwizdanie: zrozumiałbym do serwisu samochodowego, ale do jednego auta... W mojej A4 miałem zapieczone wycieraczki, wyruszanie zajęło mi około 15 minut, pomocne było WD40. W A4 mojej mamy kilka razy ruszyłem i zeszły. Najpierw ściągnąłem stare pióra, otworzyłem maskę, zgiąłem ramię wycieraczki i zacząłem ruszać, nie zapomnij odkręcić śrub
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
Przed godziną to ustawiłem, 2 razy już jechałem i za każdym razem co odpalam to przekręcam włącznik
-
[B5 AFB] Prędkośći max. naszych V6
około 235 z górki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
yo yo yo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja już całkiem jak starzyk, nie dość, że na gnojówce, to automatem już jeżdżę :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
4 amorki czerwone KONI, 4 sprężyny czerwone progresywne H&R Tutaj widzę do mojej A4 tylko -45mm: http://www.h-r.com/bin/katalog/Audi%2004-2009.pdf
-
Audi A5 opinie o widoczności...
Jak rozwaliłem Octavie 4x4 w Krakowie przy zbyt dużym poślizgu, mówiłem ojcu, że jechałem poniżej 40
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę nad powrotem do serii :gwizdanie: Jak będzie ubity śnieg przejadę się i zdecyduję czy zmieniam. Wczoraj od łuku w lewo na końcu Wisły Malinki, jak się zaczyna pod górkę do drzewa, było tak jak widać na zdjęciu. Na takim śniegu to nawet w zeszłym roku na serii było do d*py, ciężko panować na samochodem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL B6] Grill ala S4
Dziwne, że brewek w chromie nie ma Taką chromowaną taśmą to można jeszcze grill górny i dolny połączyć, co w rezultacie da mod na B7- [B6 AWX] Fabryczny alarm
Jak nie ma alarmu to też mruga- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zatrzymałem się na Orlenie w Wiśle, ale nic nie zauważyłem. Kratki i dokładki są całe, a co jest pod samochodem Większe uderzenie było słychać jak wracałem i powoli przez to przejeżdżałem, niż trzaski jak zapie... do góry.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota, mnie pewnie znowu długo nie będzie Na Salmopol nie wyjechałem, ale to nie quattro zawiodło Przed tym wyhamowałem, ale kilkaset metrów wcześniej leżały grube gałęzie i nie wyhamowałem na szczęście przylegały do drogi :gwizdanie:- Audi A5 opinie o widoczności...
Według tego to Audi było z lewej, a Mazda z prawej. Jak dla mnie nie jest to klasyczny przypadek wjazdu w dupsko. Tylko ktoś na kogoś zjechał. Moim zdaniem biegły uzna, że Audi podczas zmiany pasa miało Mazdę w martwym punkcie, zaczęło zmieniać pas najeżdżając na Mazdę; Audi było widoczne dla Mazdy, dlatego też niewiarygodne byłoby najechanie Mazdy na Audi. To, że kierowca Mazdy widział lub powinien widzieć manewr Audi, niczego nie zmienia. Takie jest moje zdanie po tym co tu przeczytałem. Moim zdaniem winny byłby kierowca Mazdy, gdyby w jednym momencie Twój ojciec zjeżdżał na prawy pas, a on na lewy - pomiędzy nimi jest wolny jeden pas i w tym samym momencie na ten zjeżdżają ; w tym przypadku zastanawia mnie tylko co policja na to, że Mazda była z prawej strony. - [ALL B6] Grill ala S4