Treść opublikowana przez Marcenao
-
Boczek drzwi w cabrio czy tak to ma wyglądać?
U mnie też "tłuką się" szyby na nierównościach, próbowałem regulować wysokość ich śrubami od dołu, więcej możliwości regulacji nie widziałem. Masz jeszcze jakiś sposób?
-
Problemy z B6 Cabrio
Spróbuj ręcznie złożyć dach i ewentualnie ponownie zamknąć wg instrukcji: Ewentualnie zgłoś się do kogoś z kablem, żeby sprawdzić błędy.
-
[B7] Audi A4 1.8T Cabrio
Cabrio to jest to ?
-
Dach w Cabrio się nie domyka
Nic nie dolewali i nie czyścili? Może wystarczyło skasować błędy i tyle wystarczyło.
-
dokładka co sądzicie ?
Wrzucisz więcej zdjęć z tą dokładką?
-
Odklejająca się tylna szyba [cabrio]
Odgrzeje temat. Czy ktoś naprawił odklejającą się tylną szybę w cabrio?
-
Dach w Cabrio się nie domyka
Widocznie gdzieś widzi problem w mechanizmie. I może któryś z elementów stawia jakiś opór albo źle się rozkłada. W dolnośląskim polecam tego gościa: http://www.cabrio-serwis.pl/ On Ci na pewno pomoże.
-
Ruda czanulka - A4 B7 cabrio by Marcenao
Zderzaka nie będę zmieniał, ale myślę o dokładce. Przydałoby się też zrobić chiptuning, żeby choć trochę się odpychała? Na więcej modyfikacji jeszcze nie mam pomysłów, ale do wiosny trochę ich uzbieram ?
-
Ruda czanulka - A4 B7 cabrio by Marcenao
Po prawie sześciu latach jeżdżenia Audi A4B5 przyszedł czas na zmianę samochodu. Na szczęśliwy traf podsunął mi B7 Cabrio? Szczegóły o aucie: - silnik 2.0 TDI BPW - radio RNSE (Navigation Plus) - zmieniarka płyt - burgundowa skóra - pełny FIS - grzane stołki ? - burgundowy dach - biksenon skrętny ? - czujniki zmierzchu i deszczu - burgundowy dach - dwustrefowa klima - pakiet światło (podświetlenie pod nogi, klamki wewnątrz) - mocowanie na telefon ? - manualna skrzynia ? - 18" koła - fotochromatyczne lusterka - przyciemniane szyby ? Nie wiem co tam jeszcze można dopisać, na pewno nie ma tempomatu, lodówki i sline'a. Stan na dziś:
-
Cabrio - trzeszczące szyby boczne
Udało mi się wyregulować śrubami od dołu (jest dojście pod uszczelkę drzwiową), ale nimi reguluje się tylko góra-dół. Mimo to szyba sztywniej siedzi, wg mnie jeszcze w drzwiach powinna by regulacja kąta nachylenia, albo wpasowanie do wewnątrz. Doczytałem, że jest taka możliwość, ale tylko tylnymi oknami, ale trzeba ściągnąć boczki, żeby dostać się szyb ?
-
Cabrio - trzeszczące szyby boczne
Cześć wszystkim, jestem świeżo po zakupie kabrioletu Audi B7. Podczas jazdy po naszych niezbyt równych drogach szyby trzeszczą/ uderzają o siebie jak w starym autobusie, problem pogłębia się przy otwartym dachu. Czy ktoś ma radę na to zjawisko?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam wszystkich, potrzebuję dobre środki do czyszczenia i impregnacji dachu Audi A4 B7 cabrio kolor dachu: burgundowy do impregnacji myślę o: Gtechniq I1 Smart Fabric i do czyszczenia: Gtechniq I2 Tri-Clean + miękka szczotka do skóry? Albo zestaw od ChemicalGuys? Czy może macie lepsze i bardziej sprawdzone kosmetyki? Pozdrawiam
-
przód A4 B7 Cabrio - taki sam jak w limo ?
A czy może ktoś potwierdzić, czy maska przednia jest taka sama w kabriolecie w modelach B6 i B7? EDIT: Jednak są inne.
-
Regenarcja napędu pompy oleju w Audi A4 B7 2.0 TDI
Witam, orientujecie się, czy dużo jest roboty przy przeszczepieniu napędu z 1,9 TDI? I czy ktoś może polecić firmę w okolicach Legnica/Wrocław / Dolny Śląsk? EDIT: Już znalazłem tematu o swapie pompy Mój BPW ma 150 tys.km przebiegu, jak blisko ryzyka jestem? Dodam, że autko jest produkcji 04.2007.
-
Wady i zalety silnika 2.7 TDI
Czy są jakieś oznaczenia silnika na które trzeba większą uwagę? Są lepsze albo gorsze?
- B7 Crew
-
[B5 polift] Lampy przednie zamienniki - opinie
Możliwe, że za rok albo za dwa będę chciał wymienić auto. Z jakiej firmy zamienniki są w miarę ok? Depo daje radę?
-
[B5 polift] Lampy przednie zamienniki - opinie
Witam, w mojej Audi przednie lampy już słabo świecą, więc chciałbym wymienić je nowe. Akurat sama regeneracja nie wchodzi w grę, ponieważ lampy swoje przeszły (w jednej doklejone uchwyty, druga z mikropęknięciami, także polerowanie nie pomaga). Lepiej jest kupić nowe zamienniki (jeśli tak, to z jakiej firmy)? Czy można gdzieś kupić oryginalne używki po regeneracji?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1999 AFN - 317 tys. km. Gdy kupowałem 6 lat temu miała 185 tys. Bez ważniejszych awarii, 3 lata temu musiałem uszczelnić pompę, a w tym roku wymieniłem uszczelkę pod pokrywą głowicy, a teraz czas na przeczyszczenie / wymianę przepływki.
-
Wymiana filtra powietrza i czyszczenie przepływomierza
Można wyciągnąć wsad przepływomierza do czyszczenia? Jest on przykręcony na 5cio ramiennych Torxach z bolczykiem. Czy lepiej go nie ruszać i przepływomierz czyścić przez te kratki?
-
jakie głośniki
Do przodu powinny być głośniki odseparowane. Ale czy zagrają lepiej tego nie wiadomo.
-
Wymiana nagłośnienia.
O ile się nie mylę to w B5 avant powinno być tak: po 2 w przednich drzwiach (niskotonowy + gwizdek), po 1 w tylnych oraz w bagażniku subwoofer, co daje nam razem 7 głośników.
-
Dywaniki
Ja mam u siebie takie dywaniki: http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b5-pfi-premium-i5177790952.html i jestem bardzo zadowolony.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Kolego, ja mam dokładnie ten sam silnik, skrzynię i budę co Twoja i u mnie wygląda to następująco, więc możesz sobie mniej więcej porównać czy obniża wystarczająco czy nie. Dla mnie to idealny kompromis. Zawieszenie zmienione na Pro-Kita -30/30 powiec mi czy scieraja ci sie opony od strony wewnetrznej po obnizeniu bo mi tak Ja mam założone Eibachy ProKit -30/-30 od czterech lat oraz opony na których jeżdżę już trzeci sezon i dopiero niedawno zauważyłem, że mi ostro zbiera przód od wewnętrznej strony. Byłem na jednej stacji i niby wszystko ok, zbieżność i brak luzów. Samo obniżenie może to powodować?
-
Głośniki z boczka do drzwi przód
Tutaj masz dystanse do przodu pod głośniki 16cm, parę osób na forum ich używa: https://www.olx.pl/oferta/dystanse-na-glosniki-160-165mm-audi-a4-b5-przod-CID5-IDe0ec3.html#e907fadbf4