Treść opublikowana przez maciasek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka !
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
fajnie wygląda :>
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
super dzięki :>
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
koledzy wiecie kto może mieć takie felgi jak podałem wyżej?
-
[ALL B7] Co myślicie o takich felgach do A4 B7?
Nie będę zakładał nowego tematu o felgi http://allegro.pl/felgi-17-5x112-audi-s3-s4-s5-a3-a4-a5-a6-s-line-r8-i2063967447.html ma ktoś takie?
-
[B6 ALT] A4 sedan Losix foto str.1
takie fele jak moje ładna !
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Pięknie wygląda :> , plus podziękowania za podłokietnik
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
cudo
-
Sposób na sylwestrową noc
Ja spędzam sylwka u kolegi na mega dużej domówce, dużo wódy jedzenia i mam nadzieję że też pięknych kobiet Życzę Wszystkim udanej zabawy, i wszystkiego dobrego w nowym roku :>.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
itor ja w styczniu będę lał VALVOLINE zobaczymy
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Jakiej firmy lejesz? zaraz mnie czeka wymienia i chciałbym wiedzieć co lejesz: )
-
[B6 BEX] Moje 190 KM przyjemności
gratulacje :>
-
[B6 AWX] by mlodyB6
kolor po czarnym mój ulubiony
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
jaki to model felg?
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
piękna !
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
pięknie zrobione, gratulacje !
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
piękna jest, gratulacje w wytrwałości :>
-
[ALL B6] Problem z zapalniczką
Witam Po wymianie tunelu środkowego, mam problem z zapalniczką zapalniczka działa dopóki się nie włączy świateł, po włączeniu światełek nie ma prądu w zapalniczce. Trochę uciążliwe to jest bo ani CB, GPS nie można podłączyć
- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
-
[B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
marek_xtr piękna, jak zrobiłeś że w drzwiach masz leda w skierowanego w glebę no i super fela moja ulubiona xD
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
można by prosić linka bo nie mogę zlokalizować użytkownika
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
do B5 jest dobry opis, gorzej do b6 jest gorzej bezpieczniki są zupełnie inaczej. Jak ktoś montował do b6 to proszę o info
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Zakupiłem u Kogiela moduł, mam spory problem z podłączeniem. Ktoś z okolic Waw jest w stanie pomóc ?
-
[ALL B6] Audi A4 2.0 130 KM,
Plastiki w środku będę wymieniane, obecny środek jest powycierany By macias at 2011-09-05 By macias at 2011-09-05 By macias at 2011-09-05 By macias at 2011-09-05