Treść opublikowana przez Tommy Gun
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Teraz widać potęgę koloru, świetna robota !!! Uważaj tylko bo pod Heliosem kradną zderzaki hehe
-
P czyszczeniu VNT muł
Odwrotnie założony pierścień.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na 100% przyjadę, bez względu na to co się wydarzy
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Slavko, kiedy i gdzie można się zgłosić po tą osłonę ??
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zostań, jest bardzo dobry w stosunku jakość/cena.
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Slavko, mniej więcej kojarzę tą osłonę, ale jeśli możesz to podeślij zdjęcie Devastation, prawdopodobnie połączenie jest słabe i obejdzie się bez wymiany.
-
[ALL B5] Szarak A4 B5 Przymiarka na wiosnę 2015
Poszukaj 216-tek, zrobisz do tego program i z pompą którą masz na pokładzie wyjdzie piękny wynik. Nie jeden tutaj by się zamienił. Auto bardzo ładnie się prezentuje, widać że trafiło w dobre ręce ale konieczne zamontuj brakującą listwę do przednich drzwi. Razi po oczach :/
-
Strefa Śmiechu
Rysiu K. - wiocha.pl absurd 1096838
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Szczerze nie wiem czy znajdzie się tańsza oferta niż w aceef. Tym bardziej że dostajesz pisemną gwarancję a nie na słowo. Wszystko zaplombowane, wyczyszczone, żadnego kurzu, nie można niczego zarzucić. Dev ty masz Jaegera czy Vdo ?? Licznik przygasa w cieplejsze dni czy "tylko" stracił linie ??
-
[B5 AFN] Avanturnik AFN by Tommy Gun - upgrade complete
Wiosenny update Wreszcie znalazłem nieco czasu aby odświeżyć Avanturnika. Sezon zacząłem od kupna nowych oponek Pirelli P7 225/45/17. Dodatkowo psiknąłem dekielki na czarno aby zrównały się z felgami, oto efekt: Jak się okazało, co zresztą podejrzewałem od pewnego czasu, padnięty był czujnik poziomu płynu chłodniczego. Wycieczka do ASO i nabyłem biały, poliftowy zbiorniczek. Diagnoza tylko się potwierdziła i wreszcie widać jaki jest poziom płynu + sygnalizacja działa natychmiast. Stary i pożółkły trafił do krainy wiecznych notlaufów. Chwilę temu psiknąłem także kolektor dolotowy na czarny połysk i wymieniłem plecionkę na nową o rozmiarze 55x120. Osłona silnika - czarny mat. O małe odświeżenie prosiły się także kominy tak więc: No i najważniejsza rzecz z mojej perspektywy - wysłałem fis do wymiany w firmie ACEEF za 320 zł. Jakby to ująć, nie mam zdjęć jak to wyglądało wcześniej - po prostu gówno było widać. Szybka wysyłka, uzgodnienie wymiany wyświetlacza i po 5 dniach otrzymałem upragnioną przesyłkę: Mały auto check: Nie działają hamulce, nie ma ciśnienia oleju, płynu chłodniczego i do spryskiwaczy Chyba czas pojechać na giełdę. Z napraw jedynie musiałem zajrzeć do rozrusznika - bendix był już zużyty - wymiana na nowy + konserwacja reszty. Pali na widok kluczyka. I na koniec wlepka którą sobie sprawiłem, żeby nie było że nie ostrzegałem Fajnie gdyby udało się do końca tego sezonu upolować gwint KW, ale że córcia w drodze to trzeba teraz dbać o budżet. Miłego oglądania
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Miałem 1z na setupie 130hp i żadnych, podkreślam żadnych wibracji nie miałem.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
"O ile dobrze widziałem" Więc wszystko jasne Bardzo ładne autko
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej
-
Sadza w turbinie b5 afn
Może powierzchnia turbiny była czyszczona w niewłaściwy sposób.
-
Strefa Śmiechu
Ile jest kucharek w Etiopii ?? - 6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Robimy coś w tą niedzielę ??
-
Polecane opony letnie
Jeździłeś na tych Continentalach? Owszem i jeżdżę nadal.
-
Strefa Śmiechu
Czym się różni mieszkaniec starożytnej Sparty od Polaka? - Ten pierwszy myślał: „Z tarczą, albo na tarczy!", a drugi kombinuje: „"Starczy, czy nie starczy?".
-
Polecane opony letnie
Continentale są świetne, auto przykleja się do drogi i co najważniejsze są bardzo bezpieczne na mokrej nawierzchni(dobrze odprowadzają wodę oraz mają krótką drogę hamowania). Jak chcesz szybko i agresywnie pokonywać zakręty to polecam Dunlop Sport Max RT w tym rozmiarze. Wada - Dunlopy we wszystkich testach mają krótką trwałość.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Pytanie - gdzie kupowaliście wtryski ?? Jakiś sprawdzony sprzedawca ?? Czy wtryskiwacze Boscha wystawione na allegro za 1 tys. zł/szt są oryginalne czy to jakieś chińskie zamienniki ?? Dobrze by było podwiesić takie informacje na forum.
-
jak sprawdzić stan wtrysków ?
Czyli wartości z kanałów 72-77 nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Z początku idealne a okazało się że wtrysk leje - szok
-
ustawienie kąta synchronizacji w 2.0 tdi
DIESEL AUTO SERWIS - NAPRAWA WTRYSKIWACZY - RZESZW - Piotr Przybyowicz - SILNIKI DIESLA, POMPY WTRYSKOWE, WTRYSKIWACZE - NAPRAWA, REGENERACJA, SERWIS
-
Wspólne wypady i przejażdzki grupowe na weekend
Co, gdzie i kiedy ??
-
Poduszki silnika Lemforder, czy tylko kartonik ?
W serwisie są do kupienia tylko i wyłącznie oryginalne poduszki Avon Made in England
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Melduję swoją obecność Zapowiada się niezła frekwencja