Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Teraz widać potęgę koloru, świetna robota !!! Uważaj tylko bo pod Heliosem kradną zderzaki hehe
  2. Tommy Gun odpowiedział(a) na luka4f temat w 1.9TDI
    Odwrotnie założony pierścień.
  3. Na 100% przyjadę, bez względu na to co się wydarzy
  4. Slavko, kiedy i gdzie można się zgłosić po tą osłonę ??
  5. Zostań, jest bardzo dobry w stosunku jakość/cena.
  6. Slavko, mniej więcej kojarzę tą osłonę, ale jeśli możesz to podeślij zdjęcie Devastation, prawdopodobnie połączenie jest słabe i obejdzie się bez wymiany.
  7. Poszukaj 216-tek, zrobisz do tego program i z pompą którą masz na pokładzie wyjdzie piękny wynik. Nie jeden tutaj by się zamienił. Auto bardzo ładnie się prezentuje, widać że trafiło w dobre ręce ale konieczne zamontuj brakującą listwę do przednich drzwi. Razi po oczach :/
  8. Rysiu K. - wiocha.pl absurd 1096838
  9. Szczerze nie wiem czy znajdzie się tańsza oferta niż w aceef. Tym bardziej że dostajesz pisemną gwarancję a nie na słowo. Wszystko zaplombowane, wyczyszczone, żadnego kurzu, nie można niczego zarzucić. Dev ty masz Jaegera czy Vdo ?? Licznik przygasa w cieplejsze dni czy "tylko" stracił linie ??
  10. Wiosenny update Wreszcie znalazłem nieco czasu aby odświeżyć Avanturnika. Sezon zacząłem od kupna nowych oponek Pirelli P7 225/45/17. Dodatkowo psiknąłem dekielki na czarno aby zrównały się z felgami, oto efekt: Jak się okazało, co zresztą podejrzewałem od pewnego czasu, padnięty był czujnik poziomu płynu chłodniczego. Wycieczka do ASO i nabyłem biały, poliftowy zbiorniczek. Diagnoza tylko się potwierdziła i wreszcie widać jaki jest poziom płynu + sygnalizacja działa natychmiast. Stary i pożółkły trafił do krainy wiecznych notlaufów. Chwilę temu psiknąłem także kolektor dolotowy na czarny połysk i wymieniłem plecionkę na nową o rozmiarze 55x120. Osłona silnika - czarny mat. O małe odświeżenie prosiły się także kominy tak więc: No i najważniejsza rzecz z mojej perspektywy - wysłałem fis do wymiany w firmie ACEEF za 320 zł. Jakby to ująć, nie mam zdjęć jak to wyglądało wcześniej - po prostu gówno było widać. Szybka wysyłka, uzgodnienie wymiany wyświetlacza i po 5 dniach otrzymałem upragnioną przesyłkę: Mały auto check: Nie działają hamulce, nie ma ciśnienia oleju, płynu chłodniczego i do spryskiwaczy Chyba czas pojechać na giełdę. Z napraw jedynie musiałem zajrzeć do rozrusznika - bendix był już zużyty - wymiana na nowy + konserwacja reszty. Pali na widok kluczyka. I na koniec wlepka którą sobie sprawiłem, żeby nie było że nie ostrzegałem Fajnie gdyby udało się do końca tego sezonu upolować gwint KW, ale że córcia w drodze to trzeba teraz dbać o budżet. Miłego oglądania
  11. Miałem 1z na setupie 130hp i żadnych, podkreślam żadnych wibracji nie miałem.
  12. "O ile dobrze widziałem" Więc wszystko jasne Bardzo ładne autko
  13. O ile dobrze widziałem to wrclaguna dzisiaj rano przy ulicy Zamkowej
  14. Tommy Gun odpowiedział(a) na derek30 temat w 1.9TDI
    Może powierzchnia turbiny była czyszczona w niewłaściwy sposób.
  15. Ile jest kucharek w Etiopii ?? - 6
  16. Robimy coś w tą niedzielę ??
  17. Jeździłeś na tych Continentalach? Owszem i jeżdżę nadal.
  18. Czym się różni mieszkaniec starożytnej Sparty od Polaka? - Ten pierwszy myślał: „Z tarczą, albo na tarczy!", a drugi kombinuje: „"Starczy, czy nie starczy?".
  19. Continentale są świetne, auto przykleja się do drogi i co najważniejsze są bardzo bezpieczne na mokrej nawierzchni(dobrze odprowadzają wodę oraz mają krótką drogę hamowania). Jak chcesz szybko i agresywnie pokonywać zakręty to polecam Dunlop Sport Max RT w tym rozmiarze. Wada - Dunlopy we wszystkich testach mają krótką trwałość.
  20. Pytanie - gdzie kupowaliście wtryski ?? Jakiś sprawdzony sprzedawca ?? Czy wtryskiwacze Boscha wystawione na allegro za 1 tys. zł/szt są oryginalne czy to jakieś chińskie zamienniki ?? Dobrze by było podwiesić takie informacje na forum.
  21. Czyli wartości z kanałów 72-77 nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Z początku idealne a okazało się że wtrysk leje - szok
  22. DIESEL AUTO SERWIS - NAPRAWA WTRYSKIWACZY - RZESZW - Piotr Przybyowicz - SILNIKI DIESLA, POMPY WTRYSKOWE, WTRYSKIWACZE - NAPRAWA, REGENERACJA, SERWIS
  23. Co, gdzie i kiedy ??
  24. W serwisie są do kupienia tylko i wyłącznie oryginalne poduszki Avon Made in England
  25. Melduję swoją obecność Zapowiada się niezła frekwencja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.