Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tommy Gun

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommy Gun

  1. Sprawdź na wlepce bagażnika jakie masz oznaczenie, albo zrób zdjęcie silnika. Będzie łatwiej
  2. Jaki silnik - afn, 1z, ahu ?? Do afn musisz mieć kanał - problemem jest łapa podtrzymująca turbo oraz dwie śrubki mocujące rurkę powrotną oleju. W 1z ahu można to zrobić bez kanału. 250 zł to jakieś nieporozumienie, ktoś chce ewidentnie zarobić. W normalnym warsztacie wyjęcie turbo kosztuje 50zł.
  3. W ASO autorud była akcja na klimę w ubiegłym roku. Dezynfekcja, mycie parownika, wymiana oleju w kompresorze, dobicie czynnika za 140zł.... Zadzwoń, zapytaj
  4. Państwo jakie by nie było, zawsze będzie funkcjonować. OFE to gówno którym rządzi grupa pseudo maklerów i temu podobnych. Czy sądzicie że oni kiedykolwiek będą stratni, czytaj zabiorą sobie żeby innym podnieść emeryturki ?? W każdym państwie jest system emerytalny i ludzie zawsze będą odprowadzać składki. Nie mamy wpływu na postępujący niż demograficzny który jest w dodatku połączony z masową ucieczką ludzi w wieku produkcyjnym za granicę. Wniosek - nie ma komu pracować na emerytury, za kilkanaście lat znowu będzie podniesiony wiek emerytalny. Główny problem naszych przyszłych "emerytur" leży w polityce prorodzinnej państwa a raczej jej braku. Po prostu nie opłaca się mieć dzieci. Osobiście gdybym mógł to pracowałbym na czarno, ubezpieczyłbym się w jakieś prywatnej firmie i miał w d*pie pier**lonych polityków, którzy jako reprezentanci narodu mają nas daleko w d*pie. ZUS - Zapłać Uklęknij sp***dalaj lub Z nami Umrzesz Szybciej
  5. Mystic wielki plus dla Ciebie <spoko>
  6. Jak wrażenia z dynamiki 3.0 tdi ?? (dopiero teraz dopatrzyłem że autko kupione w maju 2013). Przyznasz że jest bajka na drodze
  7. Cel ambitny - życzę aby wszystko się udało. Droga będzie długa i pełna wyrzeczeń ale nie jeden na tym forum pokazał że można
  8. Dziwne to jest dla mnie, byłem na przeglądzie klimy w aso w ubiegłym roku, wymienili olej w kompresorze + uzupełnili czynnik. Na low nie da się wytrzymać, chłodzi jak ruska lodówka. Przewód oszroniony, klima bardzo szybko zaczyna chłodzić.
  9. Czyli zestaw naprawczy to jedno a nastawniki to drugie ??
  10. bosniak i jak oceniasz skuteczność naprawy/wymiany rozrządu ?? nie ma już grzechotnika pod maską a zwłaszcza przy odpalaniu ?? Porównywałeś stare łańcuchy z nowymi ?? Prześlij mi na pw jak masz chwilkę, nr seryjne wszystkich składowych rozrządu. Ze zwykłej ciekawości zapytam kiedyś w serwisie ile by zawołali
  11. I mam rozumieć że to jest całkowite lekarstwo na opisany problem ?? Czym się różni wysłanie takiego kolektora do regeneracji od zakupienia zestawu naprawczego i montażu ?? Jak sprawdzałem vcds'em to dwa czy trzy razy błąd klapek zapisał się w pamięci, nigdy nie były żadnego problemu ani kontrolki silnika. Pierwszy raz to sprawdzałem przeszło 20 tys. km temu Regeneracja ponad 600 zł a zestaw naprawczy 55 zł...
  12. Tommy Gun odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hej ho, potrzebuje namiarów na dobrego tunera z podkarpacia który zrobię korektę softu w 3.0 tdi. Liczę na wasza pomoc
  13. Dlatego
  14. Szarak B6 z ramkami na blaszkach RMI koło Widełki/ leciał w stronę Kolbuszowej ok. 17.00 Granatowy avant B5 na Piłsudskiego, leciał w stronę Placu Wolności ok. 17.20 Pozdrawiam
  15. Idzie baba do lekarza i mówi. -Panie doktorze, mój chłop się nie chce ze mną kochać. -To niech pani mu wleje 3 krople tego oto specyfiku do ulubionego dania, a będzie kochał się całą noc, do białego rana. Baba zapłaciła, poszła do domu, lepi pierogi. -A, wleje całą butelkę tego specyfiku, będzie lepszy efekt. Podała mężowi danie, mąż je w kuchni, ta roznegliżowana czeka w sypialni i słyszy zza drzwi: -Hanka! Hanka! - Ucieszona nie może się już doczekać, -Hanka! Hanka! - Pierogi się pier**lą!
  16. Słuchajcie, wrzucam informację o zlocie ---> http://a4-klub.pl/podkarpackie-88/spoty-tarnobrzeskie-20-03-2010-sobota-godz-15-00-a-39563/index44.html#post4170872
  17. Dzisiaj organizujemy spocik pod Lidlem na Sikorskiego godz. 15.30 Jak nie będzie miejsca to lecimy pod Biedronkę k/Statoila.
  18. Tommy Gun odpowiedział(a) na jamrolly temat w 1.9TDI
    Działają i to bardzo skutecznie. Od siebie polecam coś takiego --> Dodatki do paliw -Diesel : OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY DIESEL 2666 lub też Dodatki do paliw -Diesel : DODATEK DO COMMON RAIL 2185 Wystarczyło mi tylko raz zobaczyć wtryskiwacze z afn po niecałych 300 tys. Na końcówkach robi się skorupa przez co mogą rozpylać nierównomiernie. W 3.0 tdi spulung wyeliminował telepanie na biegu jałowym, do 1.9 lałem spulunga i profilaktycznie diesel additiv. Z kolei znajomemu w oplu ustąpiło falowanie obrotów.
  19. Teraz kolektor jest czarny z właściwej strony
  20. Tylne tarcze hamulcowe chyba odpadły z wrażenia Bartosz utwierdza wszystkich że rozmiar ma znaczenie Jak odwiedzisz kiedyś Irka to zrobimy wspólne zdjęcie 3 avantów
  21. Za sprawą ca-ban-mata ten wątek niebawem zmieni nazwę "Jaki Motul do TDI"
  22. Ja tez Marcin słyszałem ze jest cos w drodze Który Marcin, bo jest ich 3 tutaj
  23. Jedna sugestia - plecionka w tych zamiennikach jest dobra ale tylko z początku. U mnie w ciepłe dni przenosiła straszne drgania, trzymając kierownicę czułem jakbym wsadził łapy w mrowisko. Dopiero wymiana plecionki na 55x120 i wspawanie przez ogarniętego spawacza zmniejszyło te wszystkie dolegliwości. Uszczelki które są zestawie bardzo szybko robią się twarde. Co do tłumika nie mam żadnych zastrzeżeń, auto wydaje ładny dźwięk i sądząc po budowie wewnętrznej spaliny nie dostają zawirowań.
  24. Rozwiązałeś problem ?? W razie czego mam licznik do TDI z tego rocznika z dodatkowym wyświetlaczem temperatury zewnętrznej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.