Treść opublikowana przez Simin_1977
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze (symbole)
http://moto.allegro.pl/item292761376_pompowtryskiwacze_vw_audi_038130073ak.html A co powiesz na takie? Tez kolo pisze ze do AJM
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze (symbole)
Witam musze zakupić 4 pompowtryskiwacze. Mechanik podał mi taki symbol (038 130 073 F) Znamazłem na Allegro pompowtryskiwacze co niby pasuja do mojego silnika ale maja inne literki na końcu na (AK , BN , AG ) Czy ktos wie dokładnie o co biega w tych symbolach? Czy moge kupic z innym symbolem ? Cyfry sie zgadzaja tylko literki inne Moze ktoś mi opisze dokładnie te końcówki do czego pasuja bo na Allegro pisza ze pasuja do AJM a mechanik mi dał symbol z końcówka (F) Podam link żeby zerknąc na te co mnie interesuja : http://www.allegro.pl/item294370683_vw_audi_skoda_seat_pompowtryskiwacze_1_9_tdi_nowe.html
-
Strefa Śmiechu
Stajnia Ferrari zwolniła całą załogę boksu. Decyzję podjęto po przejrzeniu dokumentacji dotyczącej grupy młodych, bezrobotnych Polaków z Berlina, którzy byli w stanie w ciągu czterech sekund odkręcić wszystkie koła od samochodu, nie dysponując przy tym żadnymi potrzebnymi narzędziami. Team Ferrari uznał to za mistrzowskie osiągnięcie, jako że w dzisiejszych czasach o zwycięstwie lub przegranej w wyścigach Formuły 1 nierzadko decyduje czas pobytu w boksie i zaproponował im pracę. Projekt jednak zakończono równie szybko, jak go rozpoczęto: młodzi mechanicy, co prawda, zmienili wszystkie koła w ciągu czterech sekund, ale równocześnie kompletnie przelakierowali bolid, przebili numery silnika i sprzedali teamowi McLarena
-
[B5 AJM] Odpalanie
No to pozamiatane ;( Rogalotti miał racje poszły uszczelki na pompowtryskiwaczach a co gorsze cos zaczeło rzęźić i kontrolka oleju sie właczyła i koniec jazdy cały silnik pełny Ropy Cholowanie do warsztatu i od poniedziałku wydatki wydatki i jeszcze raz wydatki Mam tylko nadzieje ze nie uszkodziły sie pompowtryskiwacze bo koszt 1 to masakra
-
[B5 AJM] Odpalanie
Wracam od mojego Maga I wynalazł prawdopodobnie przyczyne. Stwierdził ze gdzieś koło zderzaka z prawej strony zajduje się jakaś chłodnica paliwa i ona jest peknieta I to może być ze on sie zapowietrza.I dlatego nie pali. Co wy na to ? A co do uszczelniaczy na pompkach tez myśli ze jeżeli nie ta chłodniczka to właśnie moze byc to.
-
[B5 AJM] Odpalanie
Co do dodatkowych objawów to po ciężkim odpaleniu biała chmura Vag był podłanczany i błędów nie ma. Postaram sie zorganizować te lagi ale nie wiem czy mi sie uda bo auto odstawiłem do warsztatu a na nogach to masakra napierac Mechanik podejrzewa uszczelki na pompowtryskiwaczach ale sam juz nie wiem Lub jakaś Tandepumpa
-
[B5 AJM] Odpalanie
Ludziska ratunku Od pewnego czasu miałem kłopot z porannym odpaleniem śilnika Po zagrzaniu wszystko było Ok. Ale od kilku dni jest dramat po osiagnieciu 90 stopni i wyłaczeniu silnika ponowne jesgo odpalenie graniczy z cudem wymiwniłem juz : Filtr paliwa , filtr powietrza , Swiece , Dziaiaj został wymieniony rozrzad wraz z papa wody. czy ktos miał moze juz z takim cudem do czynienia ? Bardzo proszę o pomoc
-
[B5 AJM] Jet Clin firmy Liqui Moly
A moze ktoś coś słuszał o jakis skutkach ubocznych? Mam na myśli jakies wycieki oleju lub coś ? No i czy daja jakaś gwarancje na usługe ze nic sie nie uszkodzi po tym zabiegu ?
-
[B5 AJM] Jet Clin firmy Liqui Moly
Ile was ta impreza kosztowała ? I czy moze ktoś wie gdzie w okolicy Kedzierzyna -Koźla jest taka maszynka
-
[B5 AJM] Wymianan rozrządu - potrzebuje info nt sprzedawcwy, czesci i fachmana
We wtorek odstawiam na wymiane rozrządu.Cześci wraz z pompą wody około 500 zł + 250 robocizna
-
[B5 AJM] Jet Clin firmy Liqui Moly
W jednym z numerów motoru opisana jest metoda czyszczenia silnika urządzeniem Jet Clin firmy Liqui Moly czy ktoś coś słyszał i wie więcej na ten temat ?
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Zakupiłem ostatnio WYCIERACZKI PŁASKIE AERODYNAMICZNE Valeo zapłaciłem 70 zł za szt. Pasuja do standartowych ramion Powiem tak - REWLACJA!!!!! Nie skacza nie skrzypia nie rozmazuja poprostu mistrzostwo świata
-
[b5 1.9 AJM] Olej dla PD-ka
Ja zalewam Castrol EDGE 5w40 z norma 505.01 jest on do pompowtryskiwaczy i naprawde jest OK Nie ma co kombinować cena przystępna około 170 zł Pzdr.
-
[B7 3.0TDi] Problem z odpalaniem
Myśle ze w rozruszniku może zaczynac padać Bendix Jeżeli to jest to co myśle to napraw będzie kosztować około 150 zł .
-
[B5 AJM] dostałem w pupę :( - "Moja przygoda z Hestią"
Ja mysle ze powinno być ok Normalnie składaj papiery do jego ubezpieczalni i czekaj co będzie jak nie wypłaca to wtedy droga sondowa.
-
[B5 AJM] czy dobra wycena?
Musiał bym znaleśc papiery z ubezpieczalnie co mi wypłacała ostasnio kase za fiata Brava i tam coś mi świta ze pisało ze można sie odwołac tylko ze niepamiędam jaki jest termin od wypłaty . Dostałem za zarysowany zderzak tylny + rozbita lampa + wgniecionye nadkole 1300 zł spokojnie wystarczyło i jeszcze sobie zrobiłem pare innych zeczy w aucie Poczytaj papiery co dostałeś od ubezieczalni i tam musi pisać na jakiej zasadzie można sie odwołać Mi wypłacało Alianz
-
[B5 AJM] dostałem w pupę :( - "Moja przygoda z Hestią"
No tu kolega moze miec racje Ale najpierw zacznij od ubezpieczalni jeżeli nie wypłaca to wtedy tylko zostaje droga sondowa
-
[B5 AJM] dostałem w pupę :( - "Moja przygoda z Hestią"
Mi ostatnio kolo przywalił na parkingu miałem wtedy jeszcze fiata Brava zarysował mi zderzak , rozbił lampe i wgniecione nadkole Miał ubezpieczenie w Alianz. Czekałem na kase około misiąca od momentu zgłoszenia do momentu wypłaty ale było warto dostałem 1300 zł i zrobiłem sobie za ta kase o wiele wiącej niż kolo mi rozwalił Tak że ja ci mówie tylko spokojnie a wszystko będzie OK
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
Ja posiadam ASUS A639 i wgrałem Auto Mape 4.0 100% zadowolenia
-
[B5 AJM] Mechanizm wycieraczek
Sorki ze nie w tym miejscu wkleiłem Ale dzięki za linka :> Pzdr.
-
[B5 AJM] Mechanizm wycieraczek
Witam i mam pytanie odnośnie mechanizmu wycieraczek. Widze ze dośc opornie chodzi Czy da sie nasmarować jakoś ten mechanizm i czym ? A jeżeli tak to jak sie do tego mechanizmu dostać?
-
Dobrzy chiptunerzy
A może znacie kogoś godnego polecenia na Opolszczyźnie lub Slasku ?
-
[B5 AFN] Wskaźnik paliwa
No mam na myśli że to nie wskazówka w liczniku poziomu paliwa nie warjuje poprostu
-
[B5 AFN] Wskaźnik paliwa
Ok serdeczne dzięki No i sobie tak myśle ze to w liczniku raczej ni ebędzie ?
-
[B5 AFN] Wskaźnik paliwa
Ok serdeczne dzięki za info Tak zrobie jak napisałes i zobaczymy co będzie dalej. Ps. Ile taki pływak może kosztować ?