Treść opublikowana przez fahrenheit
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kubek jak wsiadl w bolid to mial "telemetrie" jak Senna, Szumi to by spaliny wachal. Zawsze lubilem go (M. Sch) ogladac , ale wiem, ze bez odpowiednich ludzi nie ma on szans na punkty. A bmw co? Wywalili ludzi saubera i nie istnieja. Redbull zrobil najlepszy krok, wzial najlepszego do "aero" i sa efekty, bo naprawde na aerodynamice mozna najwiecej i tedy droga. _________________________________________________ Ach, ciach i jeszcze jedno - to wszystko co napisalem powyzej, zeby nie bylo zadnych klotni, mam racje czy nie, etc., to niech to bedzie, ze to - moim zdaniem.O!
-
F1, Rajdy i Motorsport
Schumi zrobil kolko i wyszlo, ze jest sekunde wolniejszy od bmw i dal se spokoj. Mnie to sie od samego poczatku nie widzialo, ze sie bedzie scigal, choc chcialem go widziec na torze.Todt na wczasach, inna ekipa i kto by ulozyl wyscig.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podobno przed chwila w tv mowili, ze jednak "Szumi" pojedzie dla ferrari Nie slyszalem tego, wiec nie wiem jak dokladnie brzmial przekaz...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bo ja tak, wiec branoc wszystkim
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Hellooo! Właśnie robiłem , wycieraczki, bo stawały już na środku szyby. Skończyłem o po 23 . Sworzeń tak mocno siedział, że dopiero czeba było . Przeczyściłem i smigają tera. [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 00:26_________________________________________________Wstaje ktoś dziś o 4-ej?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na krajowej 7 :> w kierunku "Wawy" napotkalem sie na granatowe A4 o nr KR **CU, ramka z logo forum byla. Pozdrawiam kierownika i pasazera , srebna A4 KMY
-
F1, Rajdy i Motorsport
Daimos vel Borowczyk :>
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Z tą miotłą pod maską to tak trochę śmiesznie, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych - też tego nie pochwalam. Co do reszty nie widzę, żeby to był jakiś obciach. Radzą sobie na ile umieją. Wstyd tylko mi za tych co ich tak obrażają bo już na filmie widać, że ci policjanci więcej im pomogli i byli spoko, a "poloki" to tylko się wyśmiewać umieją. W USA osobiście widziałem, że ludzie potrafią jeździć gorszymi złomami (u nas takich aut na pewno by nie zarejestrowali, no może jakby tylko dowód rej. dał) i nikt nie szydzi z drugiego tak jak "poloki" z "samych siebie".
-
F1, Rajdy i Motorsport
Coś mi się wydaje, że te silniki w "sauberze" nie są za szybkie, coś na pewno poknocili, albo skrzynie mają jakieś słabsze przelożenia
-
Spotkania na drodze
Okey, nic się nie stało, pomykałeś też szybko. Szacunek dla Ciebie
-
Było sobie AUDI - zdjęcia z wypadków
Może uciekał z drogi, złapał pobocze i.... tragedia. Owinąć auto wokół drzewa przy takim uderzeniu bocznym to dużej prędkości nie trzeba. Podejrzewam, że przy 50 km/h nie wiele ładniej by wygladało
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierowcy granatowej a4 b5 o nr wr 6**** w Radomiu, ramki klubu - byly. "Trabajbnalem" bo blokowales lewy pas , a ja pedzilem na Krakow srebna "kmy****"
-
TP "Neostrada" vs. Netia
59 zl z umowa na 18 lat !!!!!! - :banan3: - FUNtastycznie Osobiście też brałem pod uwagę netie bo konsultantka fajnie gadała, ale zostałem przy "neo" bo z netia to już nie jeden miał problemy. Tani internet rekompensowali później dziwnymi i nie małymi kwotami na rachunkach, czego nie dawało się wytłumaczyć ani "wystornować", ze tak się wyrażę. Nie ja miałem takie problemy ale ludzie których znam.
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
Bridgestone Turanza er300, kupilem miesiac temu 205x60x15 H, wzialem made in italy, francuskie maja wezsze rowki, minimalnie ale wezsze, golym okiem widac nawet. Zaje...fanie sie na nich jezdzi, fajnie sie skreca, jakby same sie ukladaly do skretu, miodność kierowania. Jakbym jechal na nartach-chce skrecac, pochylam sie i narty same prowadza Co do trzymania w zakretach spisuja sie bdb jak na moje autko(nie mam obniżonego, ani "utwardzonego", taka bujana ). Może bardziej obiektywna bylaby opinia kogos kto jezdzi z mniejszym przeswitem i bardziej usztywniony. Jazda po mokrym i w deszczu - dalej dobrze, ale tu nie bede zachwalal zeby sie ktos nie napalil :>. Hamowanie - na suchym, przy takim naprawde niezbyt gwaltownym hamowaniu, czasami depne mocniej troszke to lubi sie odzywac ABS. Na mokrym gwaltownie nie hamowalem. Głośność, szum - gdzieś tak do 120 km/h to cicho, 150km/h, 180km/h szum jest ale ile tego jest z opnon to nie mam pojecia. Osobiście jestem zadowolony z tych opon, bardzo nawet, wogole jakby sie nie czuje opony,jezdzi sie jakos tak miekko i latwo,lekko. Jakos tak, w kazdym razie dla mnie bomba
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spota
-
F1, Rajdy i Motorsport
Po mojemu to bmw jest w pu..., bladego pojecia nie maj o nowym pakiecie, ze nie wspominajac juz o dyfozorach. Dobrze bedzie jak inni sp***rza aero. Napewno Alonso bedzie chcial dobrze wypasc u siebie wiec renault moze przygotowac niespodzianke. Obym sie mylil bo 3mam kciuki za Roberta!
-
F1, Rajdy i Motorsport
ja się powtórzę bo to tak lało, ze dziwie się, ze Massa wogole wziął udział w wyscigu , a bmw co? wielcy prekursorzy kers'a a bolidu nie umieją z nim zbudować. Do końca sezonu zostało jeszcze ok. 17 wyścigów, to tymi punktami to się jeszcze wiele zespołów podzieli...
-
F1, Rajdy i Motorsport
pada deszczyk pada...
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
a wycieraczka czemuu po lewo stoi, czyzby "anglik"
-
F1, Rajdy i Motorsport
dobre
-
"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce
niech mi ktos to wytlumaczy jak zwiekszenie produkcji aut pomoze srodowisku naturalnemu bo ja nie moge tego pojac - pierwsza sprawa druga sprawa to taka, ze ekolodzy w Polsce to wiecej przeszkadzaja niz pomagaja, bo dla nich wg mnie to lepiej niech truje sie czlowiek i ginie od wypadkow, ale wazne zeby jakas pie....olna zabka miala swoj tranzyt. A i jeszcze jedno a propos ekoludzi to mam dziwne odczucie, ze nie wiele maja z nia wspolnego i poprostu zalatwiaja czyjes interesy a i jeszcze cos mi sie przypomnialo - widzialem raz takiego zawzietego ekologa jak wyzucal na trasie worki ze smieciami. za***isty ekolog nie?
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
poszlo
-
F1, Rajdy i Motorsport
moze ustawili bolid pod deszcz
-
Opinie na temat Opla Tigry
Mini jest :good: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=112980219&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&colors=RED&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1
-
Opinie na temat Opla Tigry
Peugot 206, Reno Clio, VW Golf sorki, ze tak offtopowo, ale ja tak jak poprzednicy zalet w "Tigrze" nie widze, a takie jak wyzej wymienilem mozna juz wyciagnac za 2000 tys euro i nawet mniej. 206 mialem kiedys i nawet sie fajnie jezdzilo i wszystko bylo pod reka, ale jak z podzespolami i awaryjnoscia to nie wiem bo nie mialem jej dlugo. [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 13:01_________________________________________________o a Focus http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=112747687&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=2001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&lang=de&pageNumber=1 ten akurat ma troche na liczniku, ale koni np. 116