Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e9matic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez e9matic

  1. Do założenia 312 potrzebujesz : Tarcze, klocki, jarzma. Zaciski zostają te, które masz. Żeby Ci się nie krzywiły tarcze, proponuje wyczyścić na "lustro" piasty a przede wszystkim sprawdzić czy nie maja bicia. Edit : Wandej, jeszcze kwestia na jakich felgach kolega jeździ, bo wydatek moze sporo wzrosnąć
  2. Moim zdaniem gra nie warta świeczki.
  3. Panowie, dodam pare groszy od siebie. Od soboty jeżdżę na setupie 320/30 z przodu - seryjnie były 288/25 i muszę przyznać, że hamuje się o niebo lepiej niż w serii. Fakt, ze A6 jest troszkę cięższa niż A4 B6, dlatego postanowiłem wykonać zmiany w heblach - nie żałuję. Co do kwestii płynu. Pół roku temu wlałem do siebie ATE SL i niestety przy seryjnych heblach, po tym pół roku, miałem wodę w układzie ... przeszedłem na ATE typ 200. Nie trzeba być piratem drogowym, żeby korzystać z hebli na maksa, każdy wie jak ludzie jeżdżą po autostradach, niech Ci wyskoczy jakiś palant na lewy pas - hamowanie awaryjne gwarantowane. Zmieniam temat. Polecacie na tył 288/12 z heblami od A4 B7. Czy taki setup podejdzie na TYLNĄ BELKĘ do A6 C5 ?? Pytam, ponieważ spotkałem się z opiniami, że to nie podejdzie. Ktoś robił taki upgrade w A6 C5 FWD ?
  4. Dev, szukam zestawu na tył do A6 C5 na belke 288/12. Szukam zacisków + jarzma. Posiadasz taki zestaw ? Jaka cena u Ciebie, bo pisałeś że masz.
  5. Ok, ale 288/25 wentylowane czy 288/12 pełne ? No i od czego szukać zestawu na tył ?
  6. Zaciski z A6 C6 - jedno tłoczkowe, 60 mm tłoczek - pasują idealnie pod 16' ET 45 , właśnie sprawdziłem. W sobote wpadają na auto z nowymi tarczami Zimmermana + klocki ( pewnie TRW ) Pytanie do znawców, jakie zastosować zaciski i jakie jarzma na tylną oś, montowane na belke, tak aby zachować jakiś balans z przodem 321 ?
  7. Witam szanowne grono. Z racji, ze na A6 klub wieje pustkami, zwracam się do Was z prośba o pomoc/poradę. Interesuje mnie upgrade hamulców - puki co przednia oś. Autko to A6 C5 z 2004 z alu zwrotnicami z rozstawem 146 mm ? ( jeżeli się mylę, poprawcie ) Planuje zaadoptowac zaciski z A6 3.0 TDI pod tarcze 320 - jednotłokowe. Do potrzebuje do tej opreacji, zwrotnice, jarzma, osony tarcz, zaciski ? Sedno sprawy polega na wykorzystaniu ori felgi na zime ( biedrona ) ET45 - już wstępnie wiem, ze będę musiał zastosować dystans pod felge.
  8. W ADT za usunięcie programowo EGR umnie, krzyknęli 450 zł
  9. Ale sprężarka się niby załącza po włączeniu na panelu. Tak, sprężarka dostanie prąd, wentyl od klimy się zacznie kręcić, ale nie będzie dmuchać w aucie. Ja ostatnio miałem to samo, pojechałem nabić klime i d*pa... okazało się, że brakuje : https://www.google.pl/search?q=elektromagnes+sprezarki+vw&biw=1920&bih=969&tbm=isch&imgil=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%253BV_tu_2HJgpfbWM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.volkswagengroup.pl%25252Fproduct.php%25253Fid_product%2525253D249&source=iu&pf=m&fir=Gqj1VUfTWB3xMM%253A%252CV_tu_2HJgpfbWM%252C_&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D&ved=0CC4Qyjc&ei=X_mSVdCQCqf9ywPky5OADQ#imgrc=KDL5SHZwbyLJKM%3A&usg=__7qggM3jB5jlI4Y7kmhmbHn7WocQ%3D Po założeniu, klima zaczęła u mnie chodzić. Oczywiście u Ciebie moze być coś innego
  10. bidzio1 - Nie odpadł Ci czasem elektromagnez ze sprężarki ? Taka metalowa obudowa, wkręcana na srube 10-tke na samym początku. Ew. sprawdz wtyczkę do sprężarki, lubi sie uwalić
  11. Z EGRa leci czesto, pompowtryski sie co chwila psują, dwumasa też często pada, telepie autem ze się usiedzieć nie da, a już nie wspomne o luzach na wahaczach ... A skad my to mamy wiedzieć ? Wszystko zależy jak kto użytkuje auto. Chcesz wiedzieć wiecej, zapraszam do lektury. Wszystko o czym powinieneś wiedzieć jest własnie na forum. Ceny części to też nie łaska sprawdzić na google albo na allegro ? No chyba że masz tam BANA, to się nie dziwie. Chłopie ! Ogarnij się, chcesz kupić auto to zacznij czytać
  12. A co bys chciał wiedzieć ? P.S. Pany, szukam króćca śrubowego, którego się wkręca do tubro, na samej górze ( tam gdzie dochodzi olej do turbulum ) nr. kat. 028145786
  13. Cwiara a pytałem się czy ogarniasz temat
  14. Pieprzone AVF po 2003 skanuje wartosci MAFa i wywala blad EGRa >< Gdyby benZin palił troszke mniej, też bym kupił PB.
  15. Nie polecam ADT, tylko Mirka z ECU, do którego jade w środe wywalic programowo EGR. W tym j**anym kraju nic sie nie da zrobic bez znajomości, psia Twoja mać...
  16. żyje chłopaki, mam się dobrze i jestem cały ... To tak w skrócie. Co macie do C5 ? Na 1BE i 17' nawet fajnie to stoi. Komfort w porównaniu do B5 ... w sumie to nie ma porównania. Maciej, w sprawie kompa to PW,SMS Mam coś fajnego dla Ciebie. Koniecznie się musimy spotkać. Kaju Ty w PL ?
  17. Dobry Pany, szukam kogos kto mi usunie programowo EGR w sofcie. Macie kogos z Wrocławia ?
  18. Maćku, odezwij sie na PW, czeka na Ciebie wiadomosc
  19. Lolek, jezeli nie masz wycietego kata, na Twoim miejscu kupilbym gotowca na allegro. W zestawie jest juz plecionka, wystarczy zamontowac.
  20. Kaju, w A4 mam nowe po regeneracji tubrulum AWX/AVF , wiec sie wykreci przed sprzedażą Maciek, postaram sie wpasc na spota. P.S. do A6 C5 podejdzie kabel OBD2, ktorego uzywalem w B5 ?
  21. A na co miałem sie obrazić? Ja raczej uskuteczniam tryb READ a nie WRITE Kaju - zostaje jednak przy 1.9 AVF
  22. ONI JUŻ OGLĄDAĆ BYLI! _____ A TY!? _____ AUDI A3 (3912061987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No nie moge :polew:
  23. e9matic odpowiedział(a) na e9matic temat w 1.9TDI
    dasiu, po wymianie poduszek jakas znaczaca poprawa w kulturze pracy silnika ?
  24. e9matic odpowiedział(a) na e9matic temat w 1.9TDI
    Pod skrzynia mam juz zmienione na Lema, jedna byla urwana. No wlasnie, ktos mi pisal, ze Corteco sa za twarde, dlatego zalozylem temat, zeby ktos sie wypowiedzial
  25. e9matic opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Was Przyszla u mnie pora na wymiane poduszek pod silnikiem. Ryk i przenoszene drgan na karoserie jest masakryczny... Pytanie do Was, czy ktos z Was wymienial juz poduszki pod silnikiem ? Jaka firme polecacie a jakiej uniknac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.