Treść opublikowana przez amaradaar
-
Problem z podnoszeniem szyby
z tego co wiem to tylna szyba podnosi się na jednej szynie wpisz sobie w google: mechanizm podnoszenia szyby tyl a4 b6 raczej to cos innego bo jak masz pekniete mocowanie to szyba poprostu spada w dół..
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
dokładnie a weż wyjeżdzaj na tym z ciasnego garażu a idz w Pisssdu już mam przód na max cicho ustawiony
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
tak tylko zeby za ese tyle wywalać.. wkurz mnie to trochu a jakieś większe heble trza zamontować tak czy siak no to chyba na 3g+ też poleci
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
jakie masz MMI to am znaczenie ?? bo wycztałem concert a mmi jest ale mmi 2g 3g 3g+ chyba już nie co ??
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
No Twoje Twoje
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
eeee no nie patrz ja Cię kręcę a ja się mądrzyłem a faktycznie jest i system bez czujek no to jutro kodowanko :D
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
no właśnie z wyglądu znacznie fajniejsze
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
nu a jak bez czujników będzie auto wiedziało ile ciśnienia ?? a czemu mechanik przeca to dwie godzinki roboty dawej dawej
-
[A4B8 CAGA] Sedan in Black vol.2 eberspächer active sound
no i pięknie chociaż ja tam za gumami nie jestem co do microswitcha to ja bym go dał np w przycisk start stop tylko wtedy musisz z przekaźnikiem
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
aha dziekuję
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
od q5 3.0 tdi quattro pasują heble ?? i czy tam sa tylko 345 czy też 320 się trafiają ?
-
B8 TrOOOOp
http://www.partsbase.org/audi/eu/ kużwa szukam ale cięzko tam to znaleźć.. 4L1 035 711 G http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-8K-A5-8T-A6-4F-Q5-8R-Q7-4L-Bluetooth-Mikrofon-4L1035711G-B-O-Sound/252075658337?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D32955%26meid%3D8b7683e68f7d445bbc9ee62f282e0fd0%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D6%26sd%3D121417014967
-
Wymiana rozrzadu 2.0 tdi CR
drogie to aso u was załapujesz się na program auto starsze niz 5 lat czy jak oni tam mają i cena podana to cena przed rabatem.. zapytaj o rabat... a dwa dlatego mówię kup rozrząd np u kolegi Hammer i wtedy zaytaj ile sama wymiana z uwzglednieniem rabatu dla aut starszych niż 5 lat
-
Błędy Modułu konfortu
Possible Causes Output Test performed on Airbag Control Module (J234) or Control Module for Central Locking (J429) Vehicle involved in Accident Airbag Control Module (J234) stored Crash Data Wiring/Connectors from/to Airbag Control Module (J234) faulty Possible Solutions Check/Clear Fault Codes Check Wiring/Connectors from/to Airbag Control Module (J234)
-
Wymiana rozrzadu 2.0 tdi CR
kup rozrząd i jedz do aso też milionów nie kasują za wymianę
-
B8 TrOOOOp
ale to co po kodowaniu na mmi można włączać on off
-
B8 TrOOOOp
Wylaczyc czy zmienic kodowanie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ramka grilla czarny mat ? i kratownica grilla mat ?? tylko blenda połysk ?? czy ramka grilla połysk też jest ??
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeeeest pięknaaaa :D
-
B8 TrOOOOp
grill jest ten sam zderzak inny ale jesli chcesz przekładac s-linowy zderzak zamiast zwykłego to smiało mozesz przekładac bo wszystko pasuje, oczywiście jak masz kompletny zderzak s-line
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
dokładnie sam wkład to stówka...
-
B8 TrOOOOp
353.. ale flaszke możesz odliczyć to na paliwo będzie
-
B8 TrOOOOp
no przecież ja mam ale ładnie to tak wybebeszać s-line i na zwyklaka pod sprzedaż zmieniać
-
B8 TrOOOOp
no tak to jest właśnie Bartek będę musiał tam podjechać byłem ostatnio ramki od a5 brałem do malowania w piano
-
B8 TrOOOOp
gate mam nowy z salonu