Treść opublikowana przez amaradaar
-
B8 TrOOOOp
czytałem że w b8 już chyba niestety tak łatwo się włącznika nie wyjmuje ale może coś pokręciłem chłopaki jak mam akum 110 Ah i 520 A a na dole dopisek 850 A EN to ile on ma rozruchowego bo chce kupić vartę silver 110 Ah i 920 A no i nie wiem czy to będzie dobrze ....
-
B8 TrOOOOp
a nie lepiej żyłką jak szybę ??
-
B8 TrOOOOp
na moje to zwyklak
-
Muzyka przez Bluetooth MMI 2G ?
czyly jaką
-
B8 TrOOOOp
Pewnie te z lubonia ? nie tu lokalnie u mnie chyba nawet na allegro nie było
-
B8 TrOOOOp
wszystko jest do zrobienia w b6 się brałem ale niestety zbyt dużo gratów trzeba wyrzucić dlatego podziękowałem może jakby mi skrzynia padłą na tyle że trza nowej wtedy bym się zastanowił
-
Spryski grzane
no to czyli grzane skoro jest kostka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/176723-montaz-podgrzewanych-dysz-spryskiwaczy-szyb/ mgiełkowe są od vw 5M0 955 986 C
-
B8 TrOOOOp
hehe daj jeszcze napęd quattro w gratisie i bierę
-
B8 TrOOOOp
mam z chromem od a5 i teraz muszę w deskę dorwać a Ty masz black piano ori czy malowane ??
-
B8 TrOOOOp
uuuuu a to ja myslałem ze do polifta całe czarne a od polifta czarne z chromem no to skoro tak to gites dzięki Damian
-
B8 TrOOOOp
no zgadza się tylko teraz jeszcze zeby w aso nie popintolili bo w 2009 i 2012 ten sam numer a jak oni będą wieidzeć że piano ma mieć listewkę chrom
-
B8 TrOOOOp
kurka a nie widzę tego numeru w black piano .... ale fakt 8k2 znaczy ze polifta prawda ?
-
B8 TrOOOOp
no dobra który to black piano polift z chromowaną listewka http://www.partsbase.org/audi/audi-a4-avant-a4-eu-2008-8k-8-000-001-85350-trim-dashboard/ 8K1853190Q 1LQ ?????
-
B8 TrOOOOp
Musi zadziałać miałem to samo trzymałem dłużej prawie minute i poszło
-
B8 TrOOOOp
Mnie mistrzu WRC mówił że przyjmie kodowanie na neony no to mniemam że ledy tym bardziej
-
Montaż radia?
plus po stacyjce pojawia się na bezpieczniku od wycieraczek więc mozesz z tamtąd go podać poprostu wlutuj sie w kabel idacy do tego bezpiecznika i do radia z nim
-
włączenie kompa bez hasła
- B8 TrOOOOp
tak słupki bagażnika mają maskownice dla głośników które tam też są- B8 TrOOOOp
JJJJJJasne jeszcze tylko dopisz kolegom czy bang and olufsen i czy szyberdach czy panorama i dawaj allegro- Łożysko koła przód
Też czytałem że teraz FAG a SKF to to samo pewnie jedno wykupiło drugiego ale ja 50kkm temu zamontowałem SKF i jest suprimo więc polecam SKF/FAG- Alternatywa RNS-E
Grześ nie świruj ja rozumiem że zależy Ci na sprzedaży ale też są i inne porównania niech przeczytają całość a opinia kolegi zaczyna się dwie strony wcześniej ale o tym już zapomniałeś co mnie generalnie wkurza bo ukrywasz prawdę niewygodną dla Ciebie a piszesz tylko o superlatywach. Jesteś forumowiczem dlatego też bądź szczery od A do Z. Proszę http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-24- B8 TrOOOOp
Podbijam - też mnie to denerwuje. Da się to zmienić? Stawiam że nie, ale może... daj spokoj to jest jakis dramat.... jakbym chciał wybierac pszczególne piosenki to mam przecież po to joya a tu ma odrazu przeskakiwać a nie pierdzielić się w kodowaniach chyba nie ma przynajmniej nie widzę więc jedynie w adaptacjach ale nic mi tam nei podpowiada i d*pa ale mam ogromną nadzieję że tak w b6 na kierze z b8 normalni przerzuca- Alternatywa RNS-E
załóż sobie chociaż tube ze wzmakiem Bose na tył i już a tu macie za i przeciw dla alternatywy http://a4-klub.pl/index.php?/topic/249484-chinska-nawigacja-z-ogromnymi-mozliwosciami/page-19- włączenie kompa bez hasła
Że tak spytam czemu nie znasz hasła do swojego laptopa ??- Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ty a PW czyta - B8 TrOOOOp