Treść opublikowana przez amaradaar
-
[B6 AVF] by Edyta
noo nie jagodziara po lesie w takie zimno lataaaa nooo
-
B8 TrOOOOp
dzięki za info ale sypiących błędem to mi nie trza
-
B8 TrOOOOp
Mi chodzi o swiatla cofania
-
B8 TrOOOOp
Aaa wlasnie a domokrążdzco jakie zakladales ledy bo pamietam ze chyba nawet je na handel dawales tak ?? Jak siweca?? Dalej wszystko smiga jak nalezy ?? Ii czy nie walily bledem ??
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Baaa każdy wie jak wygląda kompletny full s-line ale nie o to mi chodzi..
-
B8 TrOOOOp
nom raczej ze do zwyklaka nie kupisz kiery s-line ale właśnie jeśli chodzi o sufit to słyszałem że była opcja wybrania jasnego...
-
B8 TrOOOOp
taaak ale w b8 to już chyba nie ma szans dojść co było z fabryki a co dokładane bo dowolność konfigurowania pod własne widzi mi się była ogromna... najlepiej poprostu zobacz na wlepkę w bagażniku i tam, jeśli wyszło jako s-line z fabryki. będzie widać po kodzie na wlepce ...
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Hehe ja mam szczescie od urodzenia
-
B8 TrOOOOp
Kazdy robi jak chce ale to rownie dobrze profilaktycznie moze lepiej silnik nowy kupic albo profilaktycznie jak zimowki maja 3 lata i 6mm bieznika to lepiej wymienic ja tam wychodze z zasady zeby cos co dziala poprawnie nie ruszac bo zaraz za tym sypnie sie kilka rzeczy jak sie ruszy
-
Czarny Avant LZ9Y 2.0 TDI Quattro CAHA 19"RS 206PS 428NM by Bodaś !!!SPRZEDANE!!!
Noo robia meega robote ja po 2 mmiesiacach nadal mam banana na gebie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no do diaska jak to tyle kosztuje to chyba ma jakiś support ??
-
B8 TrOOOOp
ehhh no musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam.. a Ty nie masz wlepki ?? ukradli :D
-
B8 TrOOOOp
taaa ja tam zawsze równo pompuje ale to zależy jak kto lubi
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
No to niestety problemy ze sprzetem jaki masz, mozesz sprobowac odinstalowac i na nowo dać u mnie chodzi to na tyle krotko ze nie zwrocilem uwagi nawet ile
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki ma ktos z was ami na kablu do schowka naprawilem kabel ami i potrzebuje rozmiar dziury jaka trzeba wyciac do wtyki ami a niestety nigdzie nie moge tego znalezc :/ jesli ktos moze mi powiedziec jaki otwor trza wyciachac bede wdzieczny
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
i dlatego pytałem o mmi.. no i zapewne tu masz tego przyczynę...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
bo rozumiem że w sterownikach drzwi też dałeś skoro się składają ... kurcze to naprawdę dziwne.. jakie masz mmi?? popatrz jeszcze na to... bo w takim wypadku winy szukałbym jedynie z zielonym menu.. moze jeszcze zrestartuj mmi na dzień dobry choć pewnie to nic nie zmieni ale może..
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ja mam europejczyka a też tak mam tylko że z opcją foldble mirrors installed, kodowanie przyjęte, zapisane a mimo to nie wyświetla mi się opcja w central locking. hmmm a sterowniki drzwi jakie masz ? w MK też kodowanie zrobiłeś ??
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dotyczy to pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 r. i chyba jeszcze od któregos roku się skończyło rejestracji albo miało skończyć...? tak jak chłopaki mówią u mnie nie działało do czasu jak raz mi wyjechał koles prosto pod koła..... ojj działa :D
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Ale ten DownloadHelper z Converterem u mnie konwertuje plik baaaardzo długo. Nie przesadzam ale z 15 min jeden. W czym jest problem? jakiej wielkości ten plik ??
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
no i pieknie daj fotogen pierścienia z góry jak on wygląda jak on siedzie ? a najlepiej daj mini DIY na warsztat ja sie zastanwiałem nie raz jak to się kur rozbiera a nigdzie nie ma po kilku latach cos wiem ale tez nie wszystko
-
B8 TrOOOOp
Nikt, nic? Dysza to numer 10, wpija się w rurę. Macino teraz i tak masz ze te 45 w środku więc co się krępujesz wbijaj i juz
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
kawa i chałwa ??? tez mnie zawsze wykanczala ta kombinacja